?!Petr.Vileta píše: ↑01 kvě 2020, 00:57 stejně vezu půllitrovku pití a notebook, případně ještě něco, a s tím se mi v MHD nikdy nechtělo vláčet.
Hodně, ale hodně, špatné výmluvy...
Přejít na rozšířené vyhledávání
?!Petr.Vileta píše: ↑01 kvě 2020, 00:57 stejně vezu půllitrovku pití a notebook, případně ještě něco, a s tím se mi v MHD nikdy nechtělo vláčet.
Zatím mi to za těch pár metrů nikde nestálo. Ale teď se jeden cyklochodník staví kde bydlím, tak uvidíme...Petr.Vileta píše: ↑22 dub 2020, 14:48 A zkusil jsi někdy napsat mail starostům těch dvou sousedních obcí, jaké důvody je k tomu vedli?
Přejít na rozšířené vyhledávání