Jiri.Snizek píše: ↑31 led 2019, 22:47 Anketu, Vašku, nemůžeš založit v novém vlákně?
Je super, že pracujete.
Jako, neříkám, že jsem génius, třeba jen nevím, jak se to dělá. Ale Jana psala, že u nich na KET ŽP jí to taky nejde. Každopádně na to nemám žádné tlačítko u okýnka na psaní příspěvků.