Nalezeno 125 výsledků hledání

od Stanislav.Zima
18 čer 2020, 21:50
Fórum: Krajské fórum Vysočina
Téma: Otevřený dopis předsednictvu
Odpovědi: 10
Zobrazení: 1666

Re: Otevřený dopis předsednictvu

Ahoj všem, jak to cítím, tak jsem to i napsal. Nejde o mě jako o osobu jde o principy, jde o cíle strany, proto jsem se rozhodl to napsat.
od Stanislav.Zima
18 čer 2020, 16:27
Fórum: Krajské fórum Vysočina
Téma: Otevřený dopis předsednictvu
Odpovědi: 10
Zobrazení: 1666

Otevřený dopis předsednictvu

Vážené předsednictvo, v návaznosti na způsob vedení hlasování a po reakcích některých přítomných členů , kteří se účastnili nedělního setkání v JIPICE (14. 6.), stejně tak na základě diskuse ohledně tématu „Etika diskuse hlasování uvnitř strany“ jsem se rozhodl vám napsat tento otevřený dopis. Vyjad...
od Stanislav.Zima
17 čer 2020, 19:00
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: Etika procesu hlasování uvnitř strany
Odpovědi: 194
Zobrazení: 27043

Re: Etika procesu hlasování uvnitř strany

Myslím, že to chce něco s účastí na hlasování udělat, Pirátů není moc a pokud se hlasování ještě účastní necelá půlka je to špatně. Měl by se vyjádřit i ten co se zdrží - "zdržel se" , to je přece minimum a máme jistotu, že alespoň ví, že něco takového probíhá/proběhlo. Samozřejmě nelze to...
od Stanislav.Zima
17 čer 2020, 18:15
Fórum: Krajské fórum Vysočina
Téma: Úložiště vysoce radioaktivního jaderného odpadu na Vysočině
Odpovědi: 53
Zobrazení: 5981

Re: úložiště vysoce radioaktivního jaderného odpadu na Vysočině

Tak to je výborný, problém totiž je, že o úložišti moc lidí v kraji neví a názor si na to dělají na základě někdy zkratkovitě, někdy účelově publikovaných informací.
od Stanislav.Zima
17 čer 2020, 08:03
Fórum: Krajské fórum Vysočina
Téma: Úložiště vysoce radioaktivního jaderného odpadu na Vysočině
Odpovědi: 53
Zobrazení: 5981

Re: úložiště vysoce radioaktivního jaderného odpadu na Vysočině

Zpusobu je vice, nez prosazovane hlubinne uloziste, kde odpad bude ulozen bez moznosti monitiringu, nebo moznosti pozdejsiho vyuziti. Je mozno ho ulozit povrchove v prostorach elektrarny, tedy pod kontrolou a s moznosti pozdejsiho vyuziti. Napriklad japonci uz na tento odpad nahlizeji jako na surovi...
od Stanislav.Zima
16 čer 2020, 22:24
Fórum: Krajské fórum Vysočina
Téma: Úložiště vysoce radioaktivního jaderného odpadu na Vysočině
Odpovědi: 53
Zobrazení: 5981

Úložiště vysoce radioaktivního jaderného odpadu na Vysočině

Ahoj všem, rád bych před přípravou krajských voleb připomenul, že na Vysočině máme po minulém týdnu dvě ze čtyř vytipovaných lokalit pro vybudování úložiště vysoce radioaktivního jaderného odpadu. Po minulém týdnu je tedy více méně rozhodnuto, že hlubinné úložiště má vzniknout do roku 2065 na jedné ...
od Stanislav.Zima
15 čer 2020, 19:07
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: Etika procesu hlasování uvnitř strany
Odpovědi: 194
Zobrazení: 27043

Re: Etika procesu hlasování uvnitř strany

73 je ochotno o tom otevřeně mluvit..
od Stanislav.Zima
15 čer 2020, 19:00
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: Etika procesu hlasování uvnitř strany
Odpovědi: 194
Zobrazení: 27043

Re: Etika procesu hlasování uvnitř strany

Pokud se o tom bude mluvit a navíc v souvislosti že je to špatně, už to samo o sobě podobné chování výrazně omezí. To si myslím já.
od Stanislav.Zima
15 čer 2020, 18:33
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: Etika procesu hlasování uvnitř strany
Odpovědi: 194
Zobrazení: 27043

Re: Etika procesu hlasování uvnitř strany

Obavam se, ze se nebavime akademicky..(osobni zkusenost).
od Stanislav.Zima
15 čer 2020, 18:25
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: Etika procesu hlasování uvnitř strany
Odpovědi: 194
Zobrazení: 27043

Re: Etika procesu hlasování uvnitř strany

Pokud jsme schopni se o tom bavit, identifikovat problém, tak je to s námi pořád dobrý.

Přejít na rozšířené vyhledávání