Nalezeno 213 výsledků hledání

od Zdenek.Zak
31 led 2019, 21:24
Fórum: Místní fórum Olomouc
Téma: MF Olk-Ol 2/2019 Členská schůze 14. 2.
Odpovědi: 11
Zobrazení: 2014

Re: MF Olk-Ol 2/2019 Členská schůze 14. 2.

Ahoj, jako bod programu navrhuji report ze zasedání CF v Táboře a případně z nedělních workshopů pro lidi co se nemohli zúčastnit. Já byl na třech, můžu o nich poreferovat + moje dojmy z CF. 1. Patrik Zandl - O důležitosti vnitrostranické komunikace 2. Martin Strnad - E-služby Děčín 3. Jiří Brůžek -...
od Zdenek.Zak
17 led 2019, 19:03
Fórum: Olomouc - Pirátské Centrum Olomouc (PiCOlo)
Téma: Fasáda
Odpovědi: 92
Zobrazení: 10615

Re: Fasáda

Souhlasím s návrhem fasády který nahrál 17.1. 00:36 Tonda co se týká nástěnky a výstrče.
Souhlasím s návrhem fasády který nahrál 17.1. 15:34 Tonda co se týká provedení nálepek na okna.

Dle mého názoru graficky profesionálně zpracováno.

Děkuji Tomovi za původní návrhy a Tondovi za úpravu.
od Zdenek.Zak
02 led 2019, 18:40
Fórum: Olomoucký kraj
Téma: XOLK jede na CF!
Odpovědi: 19
Zobrazení: 2639

Re: XOLK jede na CF!

Pro upřesnění. Jedu v pátek večer, místa v autě mám 3. Spím přímo v Palcátu. Vracet se budu v neděli.
od Zdenek.Zak
27 pro 2018, 22:04
Fórum: Olomouc
Téma: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem
Odpovědi: 211
Zobrazení: 23533

Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem

Ahoj Radku, Martine. Téma jsme řešili i na poslední schůzi MS. Otevřel jsem to já. Také se mi to nelíbilo. Myslím, že Viktor vše vysvětlil. V ústním podání se asi všechny nuance vysvětlují lépe než zde na fóru. Bohužel zadání ze strany rady SMOL bylo takové, že nešlo zřejmě vyřešit jinak....nesmysln...
od Zdenek.Zak
24 pro 2018, 22:18
Fórum: Olomoucký kraj
Téma: XOLK jede na CF!
Odpovědi: 19
Zobrazení: 2639

Re: XOLK jede na CF!

Mám v plánu jet taky. Uvidím kolik nás bude, auto mám případně k dispozici.
od Zdenek.Zak
16 pro 2018, 20:18
Fórum: Místní fórum Olomouc
Téma: MF Olk-Ol 28/2018 Členská schůze 17. 12.
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1001

Re: Členská schůze 17. 12.

Navrhuji bod jednání: Výběrové řízení na pozice členů dozorčích rad.
od Zdenek.Zak
13 pro 2018, 08:43
Fórum: Olomouc
Téma: Návrh nového loga MS Olomouc / možné vytvoření mediální identity
Odpovědi: 50
Zobrazení: 7662

Re: Návrh nového loga MS Olomouc / možné vytvoření mediální identity

Těší mě, že se vám návrhy líbí. Nechci se ale chlubit cizím peřím :-) Na moji žádost vytvořil profesionální grafik, který nám dělá grafiku v práci (Zdeněk "Kobylka" Vymlátil). Samozřejmě jsem mu poskytl grafický manuál. Věřím tedy, že návrhy jsou s ním v souladu. Přiznám se ale bez mučení,...
od Zdenek.Zak
11 pro 2018, 22:30
Fórum: Olomouc
Téma: Návrh nového loga MS Olomouc / možné vytvoření mediální identity
Odpovědi: 50
Zobrazení: 7662

Re: Návrh nového loga MS Olomouc / možné vytvoření mediální identity

Z mého pohledu není potřeba vytvářet logo nebo mediální identitu. No co bychom ji měli potřebovat? Kde budeme prezentovat? Myslím, že změnu by bylo vhodné provést pouze u profilového obrázku na Facebooku. (Olomouc, XOLK). Chápu, že současná podoba má nějaký vývoj a pro starou gardu půjde o srdeční z...
od Zdenek.Zak
09 pro 2018, 16:55
Fórum: Olomouc - Pirátské Centrum Olomouc (PiCOlo)
Téma: Fasáda
Odpovědi: 92
Zobrazení: 10615

Re: Fasáda

Má pravdu, předseda!

Přejít na rozšířené vyhledávání