Nalezeno 299 výsledků hledání

od Filip.Varecha
04 črc 2018, 09:42
Fórum: Krajské fórum Pardubický kraj
Téma: Rozprava ke komunálním volbám v MO Pardubice V
Odpovědi: 18
Zobrazení: 2872

Re: Rozprava ke komunálním volbám v MO Pardubice V

Prosím Zdeňka Kubalu o vypsání hlasování o čele kandidátky.

Kandidáti:

1. Filip Vařecha (https://wiki.pirati.cz/lide/filip_varecha)
2. Ivana Böhmová (https://wiki.pirati.cz/lide/ivana_bohmova)
3. Aneta Jelínková (https://wiki.pirati.cz/lide/aneta_jelinkova)
od Filip.Varecha
03 črc 2018, 11:09
Fórum: [Archív] Uzamčené členské podněty
Téma: Zajištění interní komunikační platformy
Odpovědi: 105
Zobrazení: 14122

Re: Zajištění interní komunikační platformy

Další možnost:

https://www.discourse.org/

K vidění v akci pak zde a zde.

Licence je GNU byť to na první pohled vypadá jako placená věc.

https://github.com/discourse/discourse
od Filip.Varecha
03 črc 2018, 10:12
Fórum: Zájemci o členství Pardubický kraj
Téma: Dominik Bečka
Odpovědi: 6
Zobrazení: 2926

Re: Dominik Bečka

Za mě taky jednoznačný souhlas, Dominik je pro náš tým velkým přínosem a jsem přesvědčen, že dostatečně svoje kvality ukázal. Naposledy například perfektní analýzou pirátské voličské základny. Prosím o zrychlené přijetí, aby mohl být coby Pirát už na kandidátce. Díky
od Filip.Varecha
03 črc 2018, 08:16
Fórum: [Archív] Uzamčené členské podněty
Téma: Zajištění interní komunikační platformy
Odpovědi: 105
Zobrazení: 14122

Re: Zajištění interní komunikační platformy

Mně přijde, že tyhle otázky tak trochu míchají hrušky s jabkama, protože přece RocketChat nikdy nebyl zamýšlen jako náhrada fóra, nýbrž jako jeho doplněk. Rozlišujme organizovanou diskusi, kterou potřebujeme dlouhodobě archivovat, a chatovací platformu. Pokud řešíme problém, že nám členové migrují ...
od Filip.Varecha
02 črc 2018, 18:29
Fórum: [Archív] Uzamčené členské podněty
Téma: Zajištění interní komunikační platformy
Odpovědi: 105
Zobrazení: 14122

Re: Zajištění interní komunikační platformy

Souhlasím s tím, že je nutné si na začátek stanovit alespoň obecné požadavky, co od té platformy očekáváme. Těch otázek je mrtě. Pro začátek třeba: - Je to kompletní náhrada fóra? - Kde pak bude veřejné hlasování? - Proč Rocket.Chat není to pravé? (za mě: absence vláken, dost pravděpodobně nemožnost...
od Filip.Varecha
02 črc 2018, 17:49
Fórum: Krajské fórum Pardubický kraj
Téma: Rozprava ke komunálním volbám v MO Pardubice V
Odpovědi: 18
Zobrazení: 2872

Re: Rozprava ke komunálním volbám v MO Pardubice V

Prosím všechny aspiranty na kandidaturu do čela kandidátky (tzn. Anetu Jelínkovou a Aničku Varečkovou), aby sem napsali svoji žádost o kandidaturu, abychom ve středu mohli vypsat hlasování.

Za sebe uvádím, že bych se rád přihlásil o 1. a jakoukoliv další pozici.

Díky
od Filip.Varecha
29 čer 2018, 10:21
Fórum: Technický odbor
Téma: Komunikace TO - domluva na používaných platformách
Odpovědi: 17
Zobrazení: 2479

Re: Komunikace TO - domluva na používaných platformách

Andrej.Ramaseuski píše: 29 čer 2018, 09:56
Filip.Varecha píše: 27 čer 2018, 22:30 Než to každému vysvětlovat by fakt bylo lepší tam dát "klikni zde" 🙂
vzdy jsem si myslel ze spojeni tech dvou slov je tim nejhorsim co se muze vyvojar frontendu dovolit :) vzdy jsem hledal jinou cestu
Andreji, zcela s tebou souhlasím, ale v tomhle případě to vzdávám :D
od Filip.Varecha
28 čer 2018, 16:51
Fórum: [Archív] Uzamčené členské podněty
Téma: Zajištění interní komunikační platformy
Odpovědi: 105
Zobrazení: 14122

Re: Zajištění interní komunikační platformy

Díky Zdeňku, máš recht. Já jsem zkoušel alt-enter, ten funguje divně. Na Slacku je to oboje stejné.
od Filip.Varecha
28 čer 2018, 15:11
Fórum: [Archív] Uzamčené členské podněty
Téma: Zajištění interní komunikační platformy
Odpovědi: 105
Zobrazení: 14122

Re: Zajištění interní komunikační platformy

Je někde k dispozici ta vaše rešerše? Protože stavět něco takového na koleně mi připadá jako nesmysl. Aby to za něco stálo, bude to šíleně moc práce. Škoda, že RocketChat je jen slabej odvar Slacku.. V necem je to slabej odvar a v jinem zase silnejsi kafe. :) Hlavní nedostatek je dle mého názoru to...

Přejít na rozšířené vyhledávání