Nalezeno 2427 výsledků hledání

od Maria.Vasickova
30 led 2013, 10:25
Fórum: Zdravotnictví
Téma: Pracovní vlákno k programu Zdravotnictví
Odpovědi: 160
Zobrazení: 38635

Re: Pracovní vlákno k programu Zdravotnictví

Petr Kopecny píše: Tak to se omlouvám, pardon excelence... neuvědomil jsem si, že jen ta vaše logika je ta jediná správná. Mi spíše příjde, že ten brouk pytlík sedí na vás :-)
Ale to vůbec není potřeba, jsem na svou logiku hrdá, díky ní přináším mnoha lidem úlevu, tou Vaší je arogance, jistě jste na ni hrdý také 8-)
od Maria.Vasickova
30 led 2013, 10:15
Fórum: Zdravotnictví
Téma: Vyhodit "alternativní léčbu" z programu
Odpovědi: 219
Zobrazení: 50135

Re: Vyhodit "alternativní léčbu" z programu

[quote][quote="Petr Kopecny"] Inzenyr[/quote] Nepamatuji si událost kdy by někdo zažaloval výrobce paralenu, že nefunguje. Vše je prokázáno a vyzkoumáno. A znovu se ptám... z jakého zdroje máte ty zvyšovací se počty nomocných.[/quote] Žeby ČSÚ? ...."- V posledním desetiletí narůstá p...
od Maria.Vasickova
30 led 2013, 09:42
Fórum: Zdravotnictví
Téma: Pracovní vlákno k programu Zdravotnictví
Odpovědi: 160
Zobrazení: 38635

Re: Pracovní vlákno k programu Zdravotnictví

Pro ingenyra: Vaše logika je chybná. Podle mého názoru je váš systém špatný. Já taky chci aby byly možnosti se nechat svobodně léčit. Ale metodami vědecky prověřenými, případně prokázanými aspoň nezávislými statistikami. Nic ve zlém,jenom, vzpoměla jsem si u Vašich příspěvků na jednu roztomilou poh...
od Maria.Vasickova
29 led 2013, 09:12
Fórum: Zdravotnictví
Téma: Vyhodit "alternativní léčbu" z programu
Odpovědi: 219
Zobrazení: 50135

Re: Vyhodit "alternativní léčbu" z programu

V mnoha vláknech tohoto fóra se setkávám s emocemi více či méně vyhrocenými. Emocemi vesměs negativními, i přestože se některé tváří :lol: Není divu, jsou zcela zásadní, ba přímo určující. Lidé, kteří svůj smích myslí upřímně neřeší zdraví své ani jiných, prostě žijí s radostí a tam nemoci nemají ša...
od Maria.Vasickova
28 led 2013, 22:18
Fórum: Mediální odbor
Téma: Pirátské Písničky
Odpovědi: 25
Zobrazení: 5199

Re: Pirátské Písničky

Myslím, že to chce čas, je to dobrý začátek, chce se to najít, je třeba aby to bylo chytlavé, snažím se houpat, raz dva tři raz dva tři,refr. docela dobrý.......jo, nějakou dáme ;)
od Maria.Vasickova
28 led 2013, 21:54
Fórum: Zdravotnictví
Téma: Vyhodit "alternativní léčbu" z programu
Odpovědi: 219
Zobrazení: 50135

Re: Vyhodit "alternativní léčbu" z programu

Někde mi někdo řekl, že problém řeší ten, kdo ho má. Jak se projevuje problém? Někomu se obvykle něco nelíbí a nelíbí se nám obvykle situace, která jde mimo naši kontrolu. V každém případě jde o stres, a stres je za každou nemocí, vždyť už jenom to slovo ne-moc. Myslím, že tohle nikdo neprokáže věde...
od Maria.Vasickova
28 led 2013, 11:30
Fórum: Zdravotnictví
Téma: Vyhodit "alternativní léčbu" z programu
Odpovědi: 219
Zobrazení: 50135

Re: Vyhodit "alternativní léčbu" z programu

[quote="Maria Vasickova"] O předsudcích tady čtu jenom od dvou zdejších skeptiků, asi proto, že jste jich plní a potřebujete trochu "vypouštět páru." ;) Jak to, že by měl požadovat důkazy? Mluvím o tom, že člověka, který pochybuje, žádný důkaz nemá šanci přimět k tomu aby pochop...
od Maria.Vasickova
28 led 2013, 11:00
Fórum: Zdravotnictví
Téma: Vyhodit "alternativní léčbu" z programu
Odpovědi: 219
Zobrazení: 50135

Re: Vyhodit "alternativní léčbu" z programu

Roman Kucera píše:Já se omlouvám, ale z posledního měsíce na fóru mám dojem, že jádrem pirátského progranu je vyhození alternativní léčby :-)
Tady jde o svobodu a ta je jádrem pirátského programu, aspoň tak to vnímám já ;)
od Maria.Vasickova
28 led 2013, 10:55
Fórum: Zdravotnictví
Téma: Vyhodit "alternativní léčbu" z programu
Odpovědi: 219
Zobrazení: 50135

Re: Vyhodit "alternativní léčbu" z programu

Rozumím... ale třeba podle mého názoru, je princip důležitý. Je super že tě to vyléčilo, ale ne na všechny to funguje. Když neznáme princip, neznáme celou funkčnost. Nakonec se může prokázat škodlivost a byznys okolo například homeopatik je dost podobný tomu kolem toho s klasickou farmakologií. Jed...
od Maria.Vasickova
28 led 2013, 10:34
Fórum: Zdravotnictví
Téma: Vyhodit "alternativní léčbu" z programu
Odpovědi: 219
Zobrazení: 50135

Re: Vyhodit "alternativní léčbu" z programu

Jak to, že by měl vyžadovat nějaké důkazy? A o to usiluje příznivec Pirátů? Je vůbec jasné, jak Pirátům tak jejich příznivcům, že mají v programovém prohlášení něco ve smyslu svoboda projevu? [/ot] popřípadě mi prosím vysvětlete, jak jste to myslela. Klinické studie mají trochu jiný účel než "...

Přejít na rozšířené vyhledávání