Nalezeno 208 výsledků hledání

od Tereza.Hubackova
03 lis 2019, 15:38
Fórum: Pracovní prostor pro členské iniciativy
Téma: Zřízení stranického ombudsmana / mediačního týmu
Odpovědi: 60
Zobrazení: 12552

Re: Zřízení stranického ombudsmana / mediačního týmu

Simona.Bartova píše: 03 lis 2019, 13:44 Idealne soucast noveho tymu PO:)
Nemyslím, že by měl být ombudsman součástí PO. To může být třeba mediační tým. Ombudsman musí stát úplně mimo, mít přirozenou autoritu...
od Tereza.Hubackova
18 říj 2019, 15:37
Fórum: Zájemci o členství Praha 6
Téma: Radek Hlava - žádost o členství
Odpovědi: 1
Zobrazení: 823

Re: Radek Hlava - žádost o členství

Ahoj Radku, díky za představení. Těšíme se, že se mezi nás zase přijdeš podívat!
od Tereza.Hubackova
06 říj 2019, 08:15
Fórum: Krajské fórum Praha
Téma: Reakce na výzvu k rezignaci PKS
Odpovědi: 173
Zobrazení: 27330

Re: Reakce na výzvu k rezignaci PKS

Ahoj, jsem jednou ze "signatářek" Margitiny výzvy, ráda bych k tomu řekla dvě věci: 1. Osobně si všech členů PKS vážím, ty, které znám blíž, mám ráda. Problém je ale v tom, že se podle mě velmi míjejí představy PKS a členů o tom, co a jak má PKS dělat a co má pro členy zajistit. Je to vidě...
od Tereza.Hubackova
29 zář 2019, 06:49
Fórum: Praha 6
Téma: Zápis z veřejné schůze MS Praha 6 25. 9. 2019
Odpovědi: 4
Zobrazení: 1536

Re: Zápis z veřejné schůze MS Praha 6 25. 9. 2019

MichalDne píše: 26 zář 2019, 14:04 Že mi opravíš to příjmení, aby v něm nebylo to "v" viď.
Ve dvou případech ze tří je to tam správně, Michale, to už je docela dobrý, ne? To poslední @Antonin.Stogr určitě brzo napraví ;)
od Tereza.Hubackova
15 zář 2019, 16:53
Fórum: Doprava a infrastruktura
Téma: Pražský okruh - řešení tranzitní a městské dopravy v pražské aglomeraci
Odpovědi: 111
Zobrazení: 14508

Re: Pražský okruh - řešení tranzitní a městské dopravy v pražské aglomeraci

Nepovažuju se za odborníka na dopravu, ale o okruh se dlouhodobě zajímám. Jsem přesvědčena, že jediné reálné řešení je dostavět ve stávajících trasách, samozřejmě s maximálním ohledem na stávající zástavbu (protihluková opatření, zahloubení atd.), a zároveň začít co nejrychleji vyjednávat o "vn...
od Tereza.Hubackova
01 zář 2019, 04:29
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: Jak jste spokojeni s vnitrostranickým fungováním RP? (anketa)
Odpovědi: 54
Zobrazení: 7212

Re: Jak jste spokojeni s vnitrostranickým fungováním RP? (anketa)

Dalibore, děkuji za odpověď, teď už tvým výhradám rozumím lépe. Pořád se mi tvoje anketa nezdá dobrý nápad (spíš rozstřeluje, než hledá východisko, zejména ta jmenovitá hodnocení), ale děkuju za srozumitelné vysvětelní.
od Tereza.Hubackova
30 srp 2019, 05:16
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: Jak jste spokojeni s vnitrostranickým fungováním RP? (anketa)
Odpovědi: 54
Zobrazení: 7212

Re: Jak jste spokojeni s vnitrostranickým fungováním RP? (anketa)

Zdůrazňuji znovu, bavíme se tu o působení vnitrostranickém. A já chápu téma debaty zhruba vymezené takto - má být strana víceméně ocásek centrály a poslanců nebo naopak chceme silnou provázanost a vzájemnou komunikaci s celou členskou základnou? Dalibore, dovedu si představit, že pocit nekomunikace...
od Tereza.Hubackova
26 srp 2019, 11:34
Fórum: Místní fórum Praha 6
Téma: MF P6 2019/8 Volba redakční skupiny MS (rozprava)
Odpovědi: 18
Zobrazení: 2193

Re: MF P6 2019/8 Volba redakční skupiny MS (rozprava)

Antonin.Stogr píše: 26 srp 2019, 10:23 @Tereza.Hubackova - hlásí se na redaktorku, editorku? Nebo je to jen proklamace, že ráda opravíš texty?
Hlásím se na pozici korektorky, která sice nebyla vypsána, ale to mě nezastaví ;) Ano, spíš proklamace, že ráda pomůžu s finální podobou textů.

Přejít na rozšířené vyhledávání