Ilona Picková kandidátka na senátorka P9

Moderátor: PKS Praha

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Ondrej.Profant
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: Poslanec
Dal poděkování: 13025 poděkování
Dostal poděkování: 7165 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ilona Picková kandidátka na senátorka P9

Příspěvek od Ondrej.Profant » 10 srp 2014, 14:19

Napsala mi Ilona Picková kandidátka na senátorku:
Dobrý den,

jmenuji se Ilona Picková a obracím se na Vás z doporučení člena Pirátů Jana Przybyla.

V neděli jsem byla nominována Republikovou radou Strany zelených na kandidaturu do Senátu v obvodu č. 24 - Praha 9. V této souvislosti bych ráda požádala touto cestou o podporu Vaší strany. Myslím, že by tato spolupráce mohla přinést zajímavý synergický efekt i pro výsledky voleb do místního zastupitelstva Prahy 14, kde také postupujeme společně.

V příloze si dovoluji poslat pár řádků o sobě ke krátkému představení. V případě zájmu jsem samozřejmě připravena Vám poskytnout podrobnější informace.

Děkuji za projednání mé žádosti.
V příloze bylo:
Ing. Ilona Picková

Jmenuji se Ilona Picková, narodila jsem se před 47 roky v Praze. Jsem vdaná, mám dvě děti a jednu vnučku. Z profesionálního hlediska mám za sebou patnáctiletou pedagogickou praxi, 7 let jsem současně působila jako koordinátorka environmentální výchovy na škole. Poté jsem pracovala jako tajemnice Klubu zastupitelů Strany zelených na pražském magistrátu, kde jsem získala přehled o jeho fungování i o krajské problematice. Nyní zastávám pozici uvolněné zastupitelky na městské části, předsedám výboru pro výchovu, vzdělávání a místní Agendu 21.

Členem Strany zelených jsem od roku 2006, v tomto roce jsem se také podílela na založení ZO v Praze 14, ve které působím dodnes, v současné době jako její místopředsedkyně. Po volbách 2006 jsem získala mandát v Zastupitelstvu městské části Praha 14. V roce 2010 se mi podařilo mandát zastupitelky úspěšně obhájit. Od roku 2008 jsem členkou vzdělávací sekce Strany zelených.
Názory? (Já v současnosti vůbec nejsem informován)
profant.eu, poslanec

Lenka.Wagnerova
Příznivec Pirátů – Vysočina
Dal poděkování: 4663 poděkování
Dostal poděkování: 4151 poděkování

Re: Ilona Picková kandidátka na senátorka P9

Příspěvek od Lenka.Wagnerova » 10 srp 2014, 16:35

Pokud s ní budete jednat, moc ráda bych byla při tom. Trošku testnout, jaké má na vzdělávání názory.

Osobně jsem proti spolupráci se SZ, ale jednání podporuji, každá informace se může hodit.

EDIT: co jsem si vygooglovala, vypadá dobře. Honza Przybyla s ní jednal, měl by vědět víc.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Wagnerova za příspěvek:
Marek.Necada

Ondrej.Profant
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: Poslanec
Dal poděkování: 13025 poděkování
Dostal poděkování: 7165 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondrej.Profant » 18 srp 2014, 17:32

Bump, nějaké názory? :)
profant.eu, poslanec

Zdenek.Stepanek
Místní předsednictvo
Profese: IT Expert
Dal poděkování: 1472 poděkování
Dostal poděkování: 2902 poděkování

Příspěvek od Zdenek.Stepanek » 18 srp 2014, 21:27

Problémů se zelenejma tu v poslední době bylo nějak o 100% víc, než by bylo zdrávo, takže doporučuju maximální opatrnost.
Nerušit, porušuju kopírovací monopol EMI Music...

Zdeněk Štěpánek, 776 189 619
„Stát vypíše nové daně, - Čech se bude dříti na ně,
Neb mu brání mozku lenost - vidět svoji zotročenost..“
F. Gellner

Zamčeno

Zpět na „Praha“