Pochod do Aleppa

Místo pro pracovní vlákna projektů, které nezastřešuje žádný stranický orgán. Pokud pro práci na projektu potřebujete založit několik vláken, založte je zde a do vnitrostranické diskuze přidejte jedno informační vlákno s odkazy.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Toto je sekce pro pracovní vlákna. Obecná diskuze bez konkrétního praktického cíle sem nepatří. Pro pracovní vlákna platí jediná podmínka: Cíl projektu musí být v souladu s Pirátskými ideály. Dodržujte prosím pravidla fóra.

Zásady moderace
  • Nepracovní vlákna budou přesunuta do Vnitrostranické diskuze.
  • Diskuze v pracovních vláknech, která nesouvisí s příslušným úkolem, bude na požádání oddělena do samostatného vlákna ve Vnitrostranické diskuzi.
  • Pokud je z procedurálních důvodů třeba vlákno zamknout, bude na požádání zamčeno. Procedurální podmínky pro zamčení vlákna určuje zakladatel vlákna v úvodním příspěvku.
  • Žádná jiná moderace nebude prováděna.
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Republikový výbor
Příspěvky: 12122
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 31215 poděkování
Dostal poděkování: 15933 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pochod do Aleppa

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Spousta z vás by zasloužila bombardování, nic moc jinýho se na některý výžblety napsat nedá. :roll:

jednatel Republikového výboru a zástupce za Ústecký kraj, zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz tel. 778 044 243, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz (hostuji také v kraji Středočeském)

Jiri.Janecka
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 1730
Registrován: 13 dub 2012, 21:57
Profese: právník
Bydliště: Za Parkem 866, 252 29 Dobřichovice
Dal poděkování: 462 poděkování
Dostal poděkování: 2366 poděkování

Re: Pochod do Aleppa

Příspěvek od Jiri.Janecka »

Pochod do Aleppa, reportér k přihlížející paní: „Vy jste přišla ten pochod podpořit?“
Paní: „Ne, já se přišla podívat na lidi, kteří nemusejí chodit čtyři měsíce do práce.“
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Janecka za příspěvky (celkem 6):
Vaclav.Fortik, Jiri.Kaderavek.sen, Martin.Shanil, rst, Michal.Horak, Petr.Vileta
Uživatelský avatar
Michal.Horak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 726
Registrován: 29 říj 2013, 17:57
Profese: IT (database & system administrator)
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 242 poděkování
Dostal poděkování: 699 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pochod do Aleppa

Příspěvek od Michal.Horak »

Michaela.Skokanova píše:
Jiri.Janecka píše:Běžte si kam chcete, ale nechejte doma vlajky. A sraz si dejte prostřednictvím vlastních facebooků a hotovo.
:?: nějak nechápu, kde bereš dojem, že je to na tobě, abys nám něco nakázal.
Nějak nechápu, kde bereš dojem, že můžeš něco vydávat za názor Pirátské strany, když evidentně nemalá část členstva má odlišný názor, souhlasím s tím , abyste symboly Pirátské strany nechali doma a běžte si tam za některou z neziskovek, na výběr máte dost.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Horak za příspěvek:
Roman.Kucera
Předseda Piráti Písecko
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 23308
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: poslanec, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 32404 poděkování
Dostal poděkování: 25668 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pochod do Aleppa

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Já třeba se jako sluníčkář trochu sebeidentifikuju, ale u téhle akce nějak vůbec netuším proč, kdo a a jakým účelem. Ale hlavně proč.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 4):
Martin.Shanil, Jan.Kochert, Ondrej.Profant, Ivo.Vlasaty
člen RP, AO, PO, ZO, FT; člen AO OlK, vedoucí MRT Demokracie
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj|Profil|fb| Tel: 776635258
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“[1]
Uživatelský avatar
Ivo.Vlasaty
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 2092
Registrován: 31 led 2012, 09:15
Bydliště: České Budějovice/Praha 4
Dal poděkování: 8056 poděkování
Dostal poděkování: 3452 poděkování

Re: Pochod do Aleppa

Příspěvek od Ivo.Vlasaty »

Kdy bude pochod pro Deir ez-Zor?

A že jsem tady, nechám tu i odkaz na nějakou tu zajímavou četbu OFFTOPIC(od tý doby, co Spencerový úplně jeblo - nebo si jí někdo koupil, to je mi fuk - je o srozumitelná infromovaná shrnutí situace nouze...).
http://a2larm.cz/2017/01/jadro-syrske-o ... zihadiste/
Ivo Vlasatý
ivojr@seznam.cz
člen MS Českobudějovicko, host v MS Praha 4
792446700
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 2738
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1844 poděkování
Dostal poděkování: 3053 poděkování

Re: Pochod do Aleppa

Příspěvek od Michal.Ketner »

Jiri.Janecka píše:Pochod do Aleppa, reportér k přihlížející paní: „Vy jste přišla ten pochod podpořit?“
Paní: „Ne, já se přišla podívat na lidi, kteří nemusejí chodit čtyři měsíce do práce.“
jo protoze to je smysl života
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Ketner za příspěvek:
Dalibor.Zahora
-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------
Ondra.kl
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 3729
Registrován: 18 čer 2009, 12:09
Profese: IT administrátor
Dal poděkování: 727 poděkování
Dostal poděkování: 3798 poděkování

Re: Pochod do Aleppa

Příspěvek od Ondra.kl »

Michal.Horak píše:Nějak nechápu, kde bereš dojem, že můžeš něco vydávat za názor Pirátské strany, když evidentně nemalá část členstva má odlišný názor, souhlasím s tím , abyste symboly Pirátské strany nechali doma a běžte si tam za některou z neziskovek, na výběr máte dost.
Doufám že tento názor i jeho závěr budeš aplikovat na sebe až zas budeš chtít jít s pirátskou vlajkou podporovat Zemana :fet: :twisted:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondra.kl za příspěvky (celkem 3):
Michaela.Nepejchalova, Alexandr.Mansurov, Dalibor.Zahora
Uživatelský avatar
Ivo.Vlasaty
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 2092
Registrován: 31 led 2012, 09:15
Bydliště: České Budějovice/Praha 4
Dal poděkování: 8056 poděkování
Dostal poděkování: 3452 poděkování

Re: Pochod do Aleppa

Příspěvek od Ivo.Vlasaty »

Ondra.kl píše:Doufám že tento názor i jeho závěr budeš aplikovat na sebe až zas budeš chtít jít s pirátskou vlajkou podporovat Zemana :fet: :twisted:
To ale Michal nikdy nechtěl, vrať se teda na zem. Dík.
Ivo Vlasatý
ivojr@seznam.cz
člen MS Českobudějovicko, host v MS Praha 4
792446700
Ondra.kl
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 3729
Registrován: 18 čer 2009, 12:09
Profese: IT administrátor
Dal poděkování: 727 poděkování
Dostal poděkování: 3798 poděkování

Re: Pochod do Aleppa

Příspěvek od Ondra.kl »

Ivo.Vlasaty píše:
Ondra.kl píše:Doufám že tento názor i jeho závěr budeš aplikovat na sebe až zas budeš chtít jít s pirátskou vlajkou podporovat Zemana :fet: :twisted:
To ale Michal nikdy nechtěl, vrať se teda na zem. Dík.
Kdyby nechtěl, tak by jistě nechodil. Jenže on sám napsal, že už tam chodí: post487972.html#p487972 :fet:

Tak Tě vítám zpátky na zemi ;)
Uživatelský avatar
Ivo.Vlasaty
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 2092
Registrován: 31 led 2012, 09:15
Bydliště: České Budějovice/Praha 4
Dal poděkování: 8056 poděkování
Dostal poděkování: 3452 poděkování

Re: Pochod do Aleppa

Příspěvek od Ivo.Vlasaty »

Ondra.kl píše:Kdyby nechtěl, tak by jistě nechodil. Jenže on sám napsal, že už tam chodí: post487972.html#p487972
To bych byl překvapenej, jestli chodí. Myslim, že pana prezidenta zas tak moc nemiluje, aby ho chodilvítat, a proizraelských demonstrací, kam by jel, moc neni. Jsem si docela jistej, že to bylo myšleno hypoteticky a více méně jako provokace (nebo se pletu, Michale?).
Ivo Vlasatý
ivojr@seznam.cz
člen MS Českobudějovicko, host v MS Praha 4
792446700
Odpovědět

Zpět na „Pracovní prostor pro členské iniciativy“