Pochod do Aleppa
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Toto je sekce pro pracovní vlákna. Obecná diskuze bez konkrétního praktického cíle sem nepatří. Pro pracovní vlákna platí jediná podmínka: Cíl projektu musí být v souladu s Pirátskými ideály. Dodržujte prosím pravidla fóra.
Zásady moderace
Toto je sekce pro pracovní vlákna. Obecná diskuze bez konkrétního praktického cíle sem nepatří. Pro pracovní vlákna platí jediná podmínka: Cíl projektu musí být v souladu s Pirátskými ideály. Dodržujte prosím pravidla fóra.
Zásady moderace
- Nepracovní vlákna budou přesunuta do Vnitrostranické diskuze.
- Diskuze v pracovních vláknech, která nesouvisí s příslušným úkolem, bude na požádání oddělena do samostatného vlákna ve Vnitrostranické diskuzi.
- Pokud je z procedurálních důvodů třeba vlákno zamknout, bude na požádání zamčeno. Procedurální podmínky pro zamčení vlákna určuje zakladatel vlákna v úvodním příspěvku.
- Žádná jiná moderace nebude prováděna.
- Dalibor.Zahora
- Republikový výbor
- Příspěvky: 12122
- Registrován: 21 dub 2009, 12:29
- Profese: zakládající člen
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 31215 poděkování
- Dostal poděkování: 15933 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pochod do Aleppa
Spousta z vás by zasloužila bombardování, nic moc jinýho se na některý výžblety napsat nedá. 
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 9):
- Michal.Ketner, Janek.Wagner, Frantisek.Kopriva, Mikulas.Peksa, Alexandr.Mansurov, Ondrej.Profant, Marek.Necada, Michaela.Nepejchalova, Rostislav.Reha
jednatel Republikového výboru a zástupce za Ústecký kraj, zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz tel. 778 044 243, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz (hostuji také v kraji Středočeském)
-
Jiri.Janecka
- Člen KS Středočeský kraj
- Příspěvky: 1730
- Registrován: 13 dub 2012, 21:57
- Profese: právník
- Bydliště: Za Parkem 866, 252 29 Dobřichovice
- Dal poděkování: 462 poděkování
- Dostal poděkování: 2366 poděkování
Re: Pochod do Aleppa
Pochod do Aleppa, reportér k přihlížející paní: „Vy jste přišla ten pochod podpořit?“
Paní: „Ne, já se přišla podívat na lidi, kteří nemusejí chodit čtyři měsíce do práce.“
Paní: „Ne, já se přišla podívat na lidi, kteří nemusejí chodit čtyři měsíce do práce.“
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Janecka za příspěvky (celkem 6):
- Vaclav.Fortik, Jiri.Kaderavek.sen, Martin.Shanil, rst, Michal.Horak, Petr.Vileta
- Michal.Horak
- Předseda/předsedkyně místního sdružení
- Příspěvky: 726
- Registrován: 29 říj 2013, 17:57
- Profese: IT (database & system administrator)
- Bydliště: Písek
- Dal poděkování: 242 poděkování
- Dostal poděkování: 699 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pochod do Aleppa
Nějak nechápu, kde bereš dojem, že můžeš něco vydávat za názor Pirátské strany, když evidentně nemalá část členstva má odlišný názor, souhlasím s tím , abyste symboly Pirátské strany nechali doma a běžte si tam za některou z neziskovek, na výběr máte dost.Michaela.Skokanova píše:Jiri.Janecka píše:Běžte si kam chcete, ale nechejte doma vlajky. A sraz si dejte prostřednictvím vlastních facebooků a hotovo.nějak nechápu, kde bereš dojem, že je to na tobě, abys nám něco nakázal.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Horak za příspěvek:
- Roman.Kucera
Předseda Piráti Písecko
- Vojtech.Pikal
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 23308
- Registrován: 19 srp 2010, 23:45
- Profese: poslanec, informatik
- Bydliště: Olomouc
- Dal poděkování: 32404 poděkování
- Dostal poděkování: 25668 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pochod do Aleppa
Já třeba se jako sluníčkář trochu sebeidentifikuju, ale u téhle akce nějak vůbec netuším proč, kdo a a jakým účelem. Ale hlavně proč.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 4):
- Martin.Shanil, Jan.Kochert, Ondrej.Profant, Ivo.Vlasaty
- Ivo.Vlasaty
- Člen KS Jihočeský kraj
- Příspěvky: 2092
- Registrován: 31 led 2012, 09:15
- Bydliště: České Budějovice/Praha 4
- Dal poděkování: 8056 poděkování
- Dostal poděkování: 3452 poděkování
Re: Pochod do Aleppa
Kdy bude pochod pro Deir ez-Zor?
A že jsem tady, nechám tu i odkaz na nějakou tu zajímavou četbu
.
http://a2larm.cz/2017/01/jadro-syrske-o ... zihadiste/
A že jsem tady, nechám tu i odkaz na nějakou tu zajímavou četbu
.http://a2larm.cz/2017/01/jadro-syrske-o ... zihadiste/
- Michal.Ketner
- Předseda/předsedkyně místního sdružení
- Příspěvky: 2738
- Registrován: 09 pro 2012, 13:16
- Profese: Panda všeho druhu
- Dal poděkování: 1844 poděkování
- Dostal poděkování: 3053 poděkování
Re: Pochod do Aleppa
jo protoze to je smysl životaJiri.Janecka píše:Pochod do Aleppa, reportér k přihlížející paní: „Vy jste přišla ten pochod podpořit?“
Paní: „Ne, já se přišla podívat na lidi, kteří nemusejí chodit čtyři měsíce do práce.“
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Ketner za příspěvek:
- Dalibor.Zahora
-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------
-
Ondra.kl
- Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
- Příspěvky: 3729
- Registrován: 18 čer 2009, 12:09
- Profese: IT administrátor
- Dal poděkování: 727 poděkování
- Dostal poděkování: 3798 poděkování
Re: Pochod do Aleppa
Doufám že tento názor i jeho závěr budeš aplikovat na sebe až zas budeš chtít jít s pirátskou vlajkou podporovat ZemanaMichal.Horak píše:Nějak nechápu, kde bereš dojem, že můžeš něco vydávat za názor Pirátské strany, když evidentně nemalá část členstva má odlišný názor, souhlasím s tím , abyste symboly Pirátské strany nechali doma a běžte si tam za některou z neziskovek, na výběr máte dost.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondra.kl za příspěvky (celkem 3):
- Michaela.Nepejchalova, Alexandr.Mansurov, Dalibor.Zahora
- Ivo.Vlasaty
- Člen KS Jihočeský kraj
- Příspěvky: 2092
- Registrován: 31 led 2012, 09:15
- Bydliště: České Budějovice/Praha 4
- Dal poděkování: 8056 poděkování
- Dostal poděkování: 3452 poděkování
Re: Pochod do Aleppa
To ale Michal nikdy nechtěl, vrať se teda na zem. Dík.Ondra.kl píše:Doufám že tento názor i jeho závěr budeš aplikovat na sebe až zas budeš chtít jít s pirátskou vlajkou podporovat Zemana![]()
-
Ondra.kl
- Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
- Příspěvky: 3729
- Registrován: 18 čer 2009, 12:09
- Profese: IT administrátor
- Dal poděkování: 727 poděkování
- Dostal poděkování: 3798 poděkování
Re: Pochod do Aleppa
Kdyby nechtěl, tak by jistě nechodil. Jenže on sám napsal, že už tam chodí: post487972.html#p487972Ivo.Vlasaty píše:To ale Michal nikdy nechtěl, vrať se teda na zem. Dík.Ondra.kl píše:Doufám že tento názor i jeho závěr budeš aplikovat na sebe až zas budeš chtít jít s pirátskou vlajkou podporovat Zemana![]()
Tak Tě vítám zpátky na zemi
- Ivo.Vlasaty
- Člen KS Jihočeský kraj
- Příspěvky: 2092
- Registrován: 31 led 2012, 09:15
- Bydliště: České Budějovice/Praha 4
- Dal poděkování: 8056 poděkování
- Dostal poděkování: 3452 poděkování
Re: Pochod do Aleppa
To bych byl překvapenej, jestli chodí. Myslim, že pana prezidenta zas tak moc nemiluje, aby ho chodilvítat, a proizraelských demonstrací, kam by jel, moc neni. Jsem si docela jistej, že to bylo myšleno hypoteticky a více méně jako provokace (nebo se pletu, Michale?).Ondra.kl píše:Kdyby nechtěl, tak by jistě nechodil. Jenže on sám napsal, že už tam chodí: post487972.html#p487972