Představení - s čím můžete pomoci

Pravidla fóra
Pokud můžete nabídnout jakoukoliv podporu či pomoc, pište.

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :weep: :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :fet:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Představení - s čím můžete pomoci

Re: Představení - s čím můžete pomoci

od MAC.PHA » 17 črc 2019, 12:13

Zdravím,

jsem příznivcem Pirátské strany na Praze 4 a nabízím pomoc ohledně "koordinátora na podnikatelské prostředí a daňový systém". Od jara 1990 do září 2010 jsem působil v podnikatelském prostředí jako majitel "Ekonomicko-organizační kanceláře" a to napříč celým podnikatelským prostředí ČR. Stál jsem u zrodu na přechod na tržní ekonomiku. Jsem zakládajícím členem "Sdružení podnikatelů a živnostníků ČR", "Sdružení účetních a daňových poradců ČR". V r. 2010 - 2012 jsem působil jako "sekční šéf pro podnikání na MPO. Podílel jsem se na změnách zákonů v 90-tých letech (Živnostenský zákon, Daňová reforma k 1.1.1993, Zákon o malé privatizaci, Obchodní zákoník apod.) Léta jsem zastupoval malé a střední podnikatele v "podvýboru pro podnikatelské prostředí" při Hospodářském výboru PS PČR. Rád využiji mých odborných letitých zkušeností ve prospěch Pirátského programu.

S pozdravem,

Bc. Vladislav Ćermín,MBA
MOBIL: 603 523 302
Praha 4

Re: Představení - s čím můžete pomoci

od MarekHrdina » 09 čer 2019, 22:33

Dobrý večer přeji,

Mám vystudované mezinárodní vztahy, evropská studia, energeticko-bezpečností studia a hospodářskou politiku na MU v Brně, čtyři roky jsem pracoval jako finanční auditor u KPMG, nyní pracuji jako finanční analytik a kontrolor v Brně. Za svoji současnou expertízu tedy považuji zejména věci týkající se účetnictví, daní, finanční a ekonomické analýzy a podobně, ze školy pak veškerá mezinárodně-vztahařská tématika, které se věnuji zejména ve volném čase. Mám kvalifikaci ACCA a mluvím plynně anglicky, částečně pak německy a francouzsky. V případě zájmu o spolupráci mě neváhejte kontaktovat.

Marek

Re: Představení - s čím můžete pomoci

od Semion » 09 bře 2019, 22:30

Ahoj, jsem filmový kameraman, mam zkušenosti s natačenim klipu, filmu, serialu a td.
Nerad točím svatby (ani pro kamarády). Mluvím plynule rusky a špatně anglicky. Mam svoji kameru.

Re: Představení - s čím můžete pomoci

od Petr.Smetana » 21 úno 2019, 21:38

Oznámení moderátora:
Uživatel nabídku stáhl.

Re: Představení - s čím můžete pomoci

od dan.dy.k » 16 led 2019, 23:03

Ahoj, rád bych nabídl pomoc ohledně editu a střihu videa na Youtube a další sociální sítě FB ,Instagram.........S pozdravem D

Re: Představení - s čím můžete pomoci

od Dvorson » 04 led 2019, 19:27

Zdravím, jmenuji se Petr. Mám maturitu z Ekonomiky, aktuálně studuji Hospodářskou politiky na Masarykově univerzitě v Brně. Můj život do vysoké školy byla jedna velká prokrastinace. Teď, na vysoké škole, celkem aktivně hledám do čeho bych mohl píchnout a co nového se naučit, to mě zavedlo až sem, ale tohle fórum je pro mě jedna velká španělská vesnice, ale nepřestávám se snažit :) . V poslední době celkem rád čtu, dost mě baví například četba o Masarykovi. Vlastně většina mých knih jsou buď politického, nebo filozofického ražení, jediná vyjímka, která potvrzuje pravidlo, je plně dočtená sága zaklínač na mé polici :) . Jinak hraji hry a dosti sarkasticky diskutuji na profilu Tomia Okamury s jeho voliči, nejzajímavější část na tomhle je, že voliči Tomia sarkasmus nepoznají a tak ikdyž se ho snažím zvýraznit capslockem a patřičnou dávkou vykřičníků, oni mě stále berou seriózně.

Re: Představení - s čím můžete pomoci

od Milan.Krch » 23 lis 2018, 19:30

Ahoj můžu pomoci především s IT projekty, s projektovými metodikami, vedením lidí, nastavováním projektů, vývojem SW, implementací velkých IT řešení apod. ... to vše na poli IT techonologií...cca 18let zkušeností a praxe. Jinak jsem také úspěšný manažer, leader, inovátor, myslitel ... a hlavně skvělý parťák do nepohody :-) lokalita Praha a SčK...

Re: Představení - s čím můžete pomoci

od Lib Tek » 04 říj 2018, 16:44

Mimo skupiny D, mám všechny ridicaky tak bych mohl řídit když bude třeba. Jednou měsíčně jedu od západu Čech na východ tak po cestě můžu převést třeba tiskoviny(osobák kombik) a po týdnu jedu opačným směrem. Domluvím se A,D,Es,It,Pl a překládat můžu z It-Cz Cz-It z A+D-Cz jednodušší texty v klidu zvládnu z češtiny do A+D raději ne. Polikal jsem oheň a pak ho plival, tak třeba jsem kejkle ještě nezapomněl.

Re: Představení - s čím můžete pomoci

od Martin.Rejman » 01 říj 2018, 23:41

DoubravskyJiri píše:
01 říj 2018, 11:34
Programátor web aplikací všeho druhu a zacílení. Databázové systémy SQL či NoSQL(Mongo), backend nad php/nette s výstupem na API GraphQL(Apollo) či lehčí REST API a frontend jako single page app nad Angular. Mohu tedy vytvořit cokoliv od evidence a workflow nad jakoukoliv bází dat s různými přístupovými rolemi uživatelů, přes aplikace využívající skrze externí API třeba mapové podklady až po řekněme online síťové hry pro více hráčů, chaty, issue ticket systémy, docházkové systémy, rozsáhlé online formuláře, rezervační systémy, automatické kalkulace či souhrny nad dostupnými daty, eshopy, ten záběr je široký a nemá smysl uvádět moc příkladů - nemožné v podstatě není nic, v dnešní době vývoj web aplikací i znatelně zasahuje do tvorby aplikací mobilních (nativescript) tedy i toto je možná forma projektu do kterého bychom se mohli pustit. Záleží jen na dobrém nápadu, prospěšnosti pro početnější skupinu uživatelů a z toho vyplývající chuti nápad realizovat pro získání kvalitní reference do osobní sbírky. 8 let praktických zkušeností z vývoje web aplikací střídavě pro soukromý sektor (rezervační systémy a prezentace pro cestovní kanceláře) i státní správu (např. dotace.olomouc.eu či vlastní redakční systém webů olomouc.eu a tourism.olomouc.eu + řada interních evidencí typu přihlášky do mateřských škol).

Okrajově pak správce linuxových serverů (docker, node, nginx, apache, postgresql/mysql, jenkins pro deploy, konfigurace vzdáleného přístupu ssh/ftp, ... atd. úplný výčet opět nemá smysl), uživatel linuxu v domácích i pracovních podmínkách. Převážně z pragmatických důvodu preferuji FOSS obecně.
Ahoj,

děkujeme za nabídku, budu rád, když se setkáme a domluvíme, poslal jsem soukromou zprávu.

Re: Představení - s čím můžete pomoci

od Martin.Rejman » 01 říj 2018, 23:41

Qubes_OS píše:
30 zář 2018, 22:52
Ahoj
mám zkušenosti s operačním systémem, do kterého se vám nedostane ani FinFisher https://en.wikipedia.org/wiki/FinFisher. Odolá Evil Maid útokům. (Pokud na vás nasadí keyloggery ještě před zadáním hesla, tak jim budou k ničemu.) Na počátku roku 2018 měl tento OS přibližně 60 tis. uživatelů z celého světa. Má vícenásobný kernell. Schová vás za vícenásobnou virtualizaci Je ještě bezpečnější než OS Tails či Secure-K OS. Pochází od světoznámé polské hackerky Joanny. Rutkowské. https://sk.wikipedia.org/wiki/Joanna_Rutkowsk%C3%A1 http://www.helloworld.cz/deset-nejlepsi ... rek-sveta/ Více v mém podpisu.
Ahoj, děkujeme za nabídku, kde konkrétně myslíš, že by se Qubes uplatnil ?

Zdraví
Martin

Nahoru