Garanti programových bodů - hlasování

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :weep: :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :fet:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Garanti programových bodů - hlasování

Garanti programových bodů - hlasování

od Jan.Kohler » 10 říj 2015, 10:59

Zdar, zkusíme nahnat naše garanty k hlasování, které se jich přímo týká:
clenske-podnety-f350/zmena-systemu-gara ... 25-40.html
Odůvodnění: Návrh řeší problém s neakceschopností garantů a vysokým počtem volených funkcí. Garant nadále nebude již orgánem strany, ale jen osobou se zvláštními právy a povinnostmi. Vedle toho se navrhuje právně ukotvit též postavení klubů, které jsou na pomezí mezi stranou a příslušnou obcí nebo městem. Zavádí se funkce celostátního lídra pro sněmovní volby, podrobnosti upraví republikový výbor. Lze očekávat, že garanti budou adepty na ministry, které musí schválit celostátní fórum. Zatím to sem dávám k diskusi, pak založím anketu.

Nahoru