Housing First

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :weep: :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :fet:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Housing First

Re: Housing First

od Petr.Balaz » 15 dub 2016, 18:45

Když vidím ten strategický plán, tak zatím schůzku nepotřebuji, stačí než ty dokumenty přelouskám. Díky moc.

Re: Housing First

od Tomas.Kolacny » 15 dub 2016, 11:32

Ahoj, celý strategický plán sociálního začleňování je zde. Prostředky půjdou v drtivé míře z EU, částky jsou u jednotlivých projektů v SPSZ. Pokud by Tě to zajímalo podrobněji, klidně Ti domluvím schůzku s Martinem Freundem, který celý proces kolem SPSZ a jednotlivých projektů koordinuje.

Housing First

od Petr.Balaz » 15 dub 2016, 00:49

http://www.rozhlas.cz/radiowave/spolecn ... k--1582302

Narazil jsem na tento článek a měl bych otázku, páč nejsem místní. Je někde ucelený dokument co se týče specifikace projektu.. kolik to bude stát, a spoustu dalších informací?

Děkuji

Nahoru