Dozorčí rada - Obecní dům

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :weep: :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :fet:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Dozorčí rada - Obecní dům

Dozorčí rada - Obecní dům

od jacobvesely » 18 bře 2019, 08:54

Ahoj, dobrý den,

patřím mezi aktivní příznivce Pirátské strany. Na Praze 1 mám na starost volby do Evropského parlamentu a aktuálně se ucházím ve výběrovém řízení o pozici v dozorčí radě v Obecním domě.

Do dozorčí rady se hlásím s cílem prosazení transparentního prostředí v pražských společnostech - otevřená výběrová řízení s veřejným zadáním, fungování městské společnosti jako, kdyby ji vlastnili soukromé osoby (prodej služeb za tržní ceny a nákup služeb kvalita/cena obvyklá), prosazení úspor energií a dohlížet i nad „pověstí“ zákazníků (v případě Obecního domu nájemců).

Jsem absolventem Vysoké školy ekonomie a managementu v Praze. Ve své kariéře jsem nasbíral zkušenosti v oblasti financí, auditu, energetiky a legislativy. Působil jsem ve státní sféře (Univerzita Pardubice, Institut Jana Pernera, Velvyslanectví Malajsie, Školský úřad při MŠMT), v soukromé sféře jsem řídil společnosti z postu ekonomického ředitele a v neziskovém sektoru se věnuji seniorům.
Během své praxe jsem se snažil získat zahraniční zkušenosti, poznávat cizí kultury (Kanada, Malajsie a Velká Británie) a věnovat se jako dobrovolník v neziskovém sektoru.
Podílel jsem se na řadě studií, analýz např. v oblasti úspor energie (elektromobilita a EPC). Ve své praxi jsem dostal příležitost se podílet v pracovních skupinách na změně legislativy. Jsem dlouhodobě členem Nordic Chamber, jenž implementuje skandinávské hodnoty do českých společností.
Zajišťoval jsem interní audit v akciové společnosti obchodující na americké burze pod dohledem ČNB, interní audit v rámci ISO 9001 a 14000, zodpovídal za finanční audity a v loňském roce jsem zajišťoval interní audity spojené s GDPR u majitelů nemovitostí (SVJ).

V případě dotazů a vašich námětů jsem k dispozici.

Jakub Veselý

Nahoru