Představení - s čím můžete pomoci

Pravidla fóra
Pokud můžete nabídnout jakoukoliv podporu či pomoc, pište.

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :weep: :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :fet:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Představení - s čím můžete pomoci

Re: Představení - s čím můžete pomoci

od Vojtech.Pikal » 10 lis 2019, 19:13

@Andrej.Ramaseuski a @Jan.Hamal.Dvorak

Re: Představení - s čím můžete pomoci

od marek_krejpsky » 10 lis 2019, 09:19

Ahoj, jsem Unix administrator a nabizim pomoc s vyvojem webu (php, mysql, apache, osm) pripadne aplikaci pro Android. Jinak delam historicky serm a hraju mizerne na kytaru.

Marek Krejpsky

Re: Představení - s čím můžete pomoci

od MAC.PHA » 17 črc 2019, 12:13

Zdravím,

jsem příznivcem Pirátské strany na Praze 4 a nabízím pomoc ohledně "koordinátora na podnikatelské prostředí a daňový systém". Od jara 1990 do září 2010 jsem působil v podnikatelském prostředí jako majitel "Ekonomicko-organizační kanceláře" a to napříč celým podnikatelským prostředí ČR. Stál jsem u zrodu na přechod na tržní ekonomiku. Jsem zakládajícím členem "Sdružení podnikatelů a živnostníků ČR", "Sdružení účetních a daňových poradců ČR". V r. 2010 - 2012 jsem působil jako "sekční šéf pro podnikání na MPO. Podílel jsem se na změnách zákonů v 90-tých letech (Živnostenský zákon, Daňová reforma k 1.1.1993, Zákon o malé privatizaci, Obchodní zákoník apod.) Léta jsem zastupoval malé a střední podnikatele v "podvýboru pro podnikatelské prostředí" při Hospodářském výboru PS PČR. Rád využiji mých odborných letitých zkušeností ve prospěch Pirátského programu.

S pozdravem,

Bc. Vladislav Ćermín,MBA
MOBIL: 603 523 302
Praha 4

Re: Představení - s čím můžete pomoci

od MarekHrdina » 09 čer 2019, 22:33

Dobrý večer přeji,

Mám vystudované mezinárodní vztahy, evropská studia, energeticko-bezpečností studia a hospodářskou politiku na MU v Brně, čtyři roky jsem pracoval jako finanční auditor u KPMG, nyní pracuji jako finanční analytik a kontrolor v Brně. Za svoji současnou expertízu tedy považuji zejména věci týkající se účetnictví, daní, finanční a ekonomické analýzy a podobně, ze školy pak veškerá mezinárodně-vztahařská tématika, které se věnuji zejména ve volném čase. Mám kvalifikaci ACCA a mluvím plynně anglicky, částečně pak německy a francouzsky. V případě zájmu o spolupráci mě neváhejte kontaktovat.

Marek

Re: Představení - s čím můžete pomoci

od Semion » 09 bře 2019, 22:30

Ahoj, jsem filmový kameraman, mam zkušenosti s natačenim klipu, filmu, serialu a td.
Nerad točím svatby (ani pro kamarády). Mluvím plynule rusky a špatně anglicky. Mam svoji kameru.

Re: Představení - s čím můžete pomoci

od Petr.Smetana » 21 úno 2019, 21:38

Oznámení moderátora:
Uživatel nabídku stáhl.

Re: Představení - s čím můžete pomoci

od dan.dy.k » 16 led 2019, 23:03

Ahoj, rád bych nabídl pomoc ohledně editu a střihu videa na Youtube a další sociální sítě FB ,Instagram.........S pozdravem D

Re: Představení - s čím můžete pomoci

od Dvorson » 04 led 2019, 19:27

Zdravím, jmenuji se Petr. Mám maturitu z Ekonomiky, aktuálně studuji Hospodářskou politiky na Masarykově univerzitě v Brně. Můj život do vysoké školy byla jedna velká prokrastinace. Teď, na vysoké škole, celkem aktivně hledám do čeho bych mohl píchnout a co nového se naučit, to mě zavedlo až sem, ale tohle fórum je pro mě jedna velká španělská vesnice, ale nepřestávám se snažit :) . V poslední době celkem rád čtu, dost mě baví například četba o Masarykovi. Vlastně většina mých knih jsou buď politického, nebo filozofického ražení, jediná vyjímka, která potvrzuje pravidlo, je plně dočtená sága zaklínač na mé polici :) . Jinak hraji hry a dosti sarkasticky diskutuji na profilu Tomia Okamury s jeho voliči, nejzajímavější část na tomhle je, že voliči Tomia sarkasmus nepoznají a tak ikdyž se ho snažím zvýraznit capslockem a patřičnou dávkou vykřičníků, oni mě stále berou seriózně.

Re: Představení - s čím můžete pomoci

od Milan.Krch » 23 lis 2018, 19:30

Ahoj můžu pomoci především s IT projekty, s projektovými metodikami, vedením lidí, nastavováním projektů, vývojem SW, implementací velkých IT řešení apod. ... to vše na poli IT techonologií...cca 18let zkušeností a praxe. Jinak jsem také úspěšný manažer, leader, inovátor, myslitel ... a hlavně skvělý parťák do nepohody :-) lokalita Praha a SčK...

Re: Představení - s čím můžete pomoci

od Lib Tek » 04 říj 2018, 16:44

Mimo skupiny D, mám všechny ridicaky tak bych mohl řídit když bude třeba. Jednou měsíčně jedu od západu Čech na východ tak po cestě můžu převést třeba tiskoviny(osobák kombik) a po týdnu jedu opačným směrem. Domluvím se A,D,Es,It,Pl a překládat můžu z It-Cz Cz-It z A+D-Cz jednodušší texty v klidu zvládnu z češtiny do A+D raději ne. Polikal jsem oheň a pak ho plival, tak třeba jsem kejkle ještě nezapomněl.

Nahoru