Představení - s čím můžete pomoci

Pravidla fóra
Pokud můžete nabídnout jakoukoliv podporu či pomoc, pište.

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :weep: :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :fet:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Představení - s čím můžete pomoci

Re: Představení - s čím můžete pomoci

od Vojtech.Pikal » 14 led 2020, 13:24

@Milos.Zmeskal a @Petr.Lysek , když je tam ten Prostějov.

Re: Představení - s čím můžete pomoci

od David_Altmann » 13 led 2020, 21:07

David Altmann - JMK, mikroregion Mělnicko + okr. Vyškov (s možností přesahu do blízkého okolí, včetně kooperace s OLK, okr. Prostějov. ... konkrétně Prostějov a jihozápad okresu - Brodek u pv, Otaslavice, Sněhotice, Želeč, Dobrochov, Hradčany, Ondratice)

Moje možnosti:
1.) Založení místní organizace okr. Vyškov ... případně okolí
2.) Fyzická pomoc/výpomoc k volební kampani ... krajské volby a volby do PS ČR.
3.) Propagace strany/její činnosti/zapojení strany do společenských aktivit.

1.) ... jakákoliv pomoc, rada, instruktáž, osobní zapojení vítáno. ... spíš potřeba(•‿•)

2.) ...stačí dát zavčas vědět, tak abych se mohl zařídit a následně i pomoct ...výlep plakátů, činnost na stánku či propagační akce jakéhokoliv druhu, interaktivní distribuce informací. ...a jiné dle požadavků.

3.) ...jakožto promotér kulturních akcí mám možnost zaštítit se Piráty, popřípadě je plnohodnotně zapojit do akce samotné (work shopy, přednášky, meetingy, Apod.)


Co se týče mé osoby. ...Většího ,,šílence,, by jste v rámci své činnosti asi těžko hledali(。•̀ᴗ-)✧
...umím kde co. ...obsluha terénního pracoviště ...až po upečení dekorativních perníčků s motivem loga pirátů. ... Lepší je se optat, než abych to tu dalekosáhlé vypisoval.(◠‿◕)

....co nesvedu ... řízení auta, IT na profi úrovni, sehnat prachy od sponzora, ...ukecat lidi z Potěmkynových vesnic, aby vstoupili do strany. ...v písemném projevu psát bez hrubek a spisovně česky.ʘ‿ʘ

...Zkušenosti mám k předchozímu výčtu aktivit relativně bohaté. ...a to i z aktivit zdánlivě s politikou nesouvisejících. ... Vždy záleží na konkrétním požadavku/žádosti/chtění.(◔‿◔)

Lpím však na přírodní zákonitosti ,,života v rovnováze,, ...tj. E=mc² atd.

....na případné dotazy/otázky/podněty milerád odpovim ...tím dřív, čím dřív si toho povsimnu.
Funguji ponejvíce na FB(profil David Altmann) ... častá interakce skrze masanger nebo WhatsApp. Email AltmannD@Seznam.cz. ....Až si zvyknu na fórum pirátů, tak budu interaktivně akční i na něm.

... toť ve zkratce asi vše co potřebujete pro následnou interakci/spolupráci/kooperaci vědět. Zbytek ponechme v tajnosti. Bude to tak lepší v rámci naší snahy.<( ̄︶ ̄)>
<( ̄︶ ̄)>

Re: Představení - s čím můžete pomoci

od Vojtech.Pikal » 10 lis 2019, 19:13

@Andrej.Ramaseuski a @Jan.Hamal.Dvorak

Re: Představení - s čím můžete pomoci

od Marek.Krejpsky » 10 lis 2019, 09:19

Ahoj, jsem Unix administrator a nabizim pomoc s vyvojem webu (php, mysql, apache, osm) pripadne aplikaci pro Android. Jinak delam historicky serm a hraju mizerne na kytaru.

Marek Krejpsky

Re: Představení - s čím můžete pomoci

od MAC.PHA » 17 črc 2019, 12:13

Zdravím,

jsem příznivcem Pirátské strany na Praze 4 a nabízím pomoc ohledně "koordinátora na podnikatelské prostředí a daňový systém". Od jara 1990 do září 2010 jsem působil v podnikatelském prostředí jako majitel "Ekonomicko-organizační kanceláře" a to napříč celým podnikatelským prostředí ČR. Stál jsem u zrodu na přechod na tržní ekonomiku. Jsem zakládajícím členem "Sdružení podnikatelů a živnostníků ČR", "Sdružení účetních a daňových poradců ČR". V r. 2010 - 2012 jsem působil jako "sekční šéf pro podnikání na MPO. Podílel jsem se na změnách zákonů v 90-tých letech (Živnostenský zákon, Daňová reforma k 1.1.1993, Zákon o malé privatizaci, Obchodní zákoník apod.) Léta jsem zastupoval malé a střední podnikatele v "podvýboru pro podnikatelské prostředí" při Hospodářském výboru PS PČR. Rád využiji mých odborných letitých zkušeností ve prospěch Pirátského programu.

S pozdravem,

Bc. Vladislav Ćermín,MBA
MOBIL: 603 523 302
Praha 4

Re: Představení - s čím můžete pomoci

od MarekHrdina » 09 čer 2019, 22:33

Dobrý večer přeji,

Mám vystudované mezinárodní vztahy, evropská studia, energeticko-bezpečností studia a hospodářskou politiku na MU v Brně, čtyři roky jsem pracoval jako finanční auditor u KPMG, nyní pracuji jako finanční analytik a kontrolor v Brně. Za svoji současnou expertízu tedy považuji zejména věci týkající se účetnictví, daní, finanční a ekonomické analýzy a podobně, ze školy pak veškerá mezinárodně-vztahařská tématika, které se věnuji zejména ve volném čase. Mám kvalifikaci ACCA a mluvím plynně anglicky, částečně pak německy a francouzsky. V případě zájmu o spolupráci mě neváhejte kontaktovat.

Marek

Re: Představení - s čím můžete pomoci

od Semion » 09 bře 2019, 22:30

Ahoj, jsem filmový kameraman, mam zkušenosti s natačenim klipu, filmu, serialu a td.
Nerad točím svatby (ani pro kamarády). Mluvím plynule rusky a špatně anglicky. Mam svoji kameru.

Re: Představení - s čím můžete pomoci

od Petr.Smetana » 21 úno 2019, 21:38

Oznámení moderátora:
Uživatel nabídku stáhl.

Re: Představení - s čím můžete pomoci

od dan.dy.k » 16 led 2019, 23:03

Ahoj, rád bych nabídl pomoc ohledně editu a střihu videa na Youtube a další sociální sítě FB ,Instagram.........S pozdravem D

Re: Představení - s čím můžete pomoci

od Dvorson » 04 led 2019, 19:27

Zdravím, jmenuji se Petr. Mám maturitu z Ekonomiky, aktuálně studuji Hospodářskou politiky na Masarykově univerzitě v Brně. Můj život do vysoké školy byla jedna velká prokrastinace. Teď, na vysoké škole, celkem aktivně hledám do čeho bych mohl píchnout a co nového se naučit, to mě zavedlo až sem, ale tohle fórum je pro mě jedna velká španělská vesnice, ale nepřestávám se snažit :) . V poslední době celkem rád čtu, dost mě baví například četba o Masarykovi. Vlastně většina mých knih jsou buď politického, nebo filozofického ražení, jediná vyjímka, která potvrzuje pravidlo, je plně dočtená sága zaklínač na mé polici :) . Jinak hraji hry a dosti sarkasticky diskutuji na profilu Tomia Okamury s jeho voliči, nejzajímavější část na tomhle je, že voliči Tomia sarkasmus nepoznají a tak ikdyž se ho snažím zvýraznit capslockem a patřičnou dávkou vykřičníků, oni mě stále berou seriózně.

Nahoru