malá rada po schůzi KS JMK

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :weep: :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :fet:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: malá rada po schůzi KS JMK

Re: malá rada po schůzi KS JMK

od Vit.Jurasek » 25 kvě 2017, 11:13

Jaroslav.Kupcik píše:Pokud vím, není ještě kandidátka hotová - pokud chcete kandidovat nebo o někom víte, prosím určitě se ozvěte!
Ozývám se. Jen teď trochu multitaskuju trochu nad svoje možnosti a nedaří se mi dělat odpovídající kroky (myslím, že bych měl někam do wiki vyrobit profil apod.)

Re: malá rada po schůzi KS JMK

od Jaroslav.Kamen » 23 kvě 2017, 18:04

Pokud vím, není ještě kandidátka hotová - pokud chcete kandidovat nebo o někom víte, prosím určitě se ozvěte! Na druhou stranu nemusíme ji zaplnit za každou cenu. Krtku, ty říkáš, že Piráty nechceš ani volit, takže mě překvapuje tvůj stesk po nominaci.

Re: malá rada po schůzi KS JMK

od Jiri.Kaderavek.sen » 23 dub 2017, 17:57

To ale nemělo znamenat že se budete třeba dohadovat. Ani to není o lidech kteří chodí na schůze nebo jsou na fóru. Jedná se o lidi které jste grilovali a nejsou vůbec aktivní. A nejen o ně ale i o jejich kamarády. Prostě se jedná o agitaci mezi sebou pro naplnění kandidátky.

Re: malá rada po schůzi KS JMK

od Lukas.Novy » 22 dub 2017, 17:11

Je zvykem nenominovat sam sebe. Pokud je zajem, jiste te nekdo nominuje. Zajem neni, nema smysl se hlasit sam.

Re: malá rada po schůzi KS JMK

od Pavel.Moravec » 21 dub 2017, 19:18

Lukas.Novy píše:Mě třeba nikdo nenavrhnul ani nepožádal.
Pokud vím, mně taky ne. Já se ozval sám.

So what's your point?

Re: malá rada po schůzi KS JMK

od Petr.Vileta » 21 dub 2017, 15:05

Lukas.Novy píše:Mě třeba nikdo nenavrhnul ani nepožádal.
Smutné. Čím by to tak mohlo být? :?

Re: malá rada po schůzi KS JMK

od Lukas.Novy » 21 dub 2017, 15:05

Mě třeba nikdo nenavrhnul ani nepožádal.

malá rada po schůzi KS JMK

od Jiri.Kaderavek.sen » 21 dub 2017, 13:34

Zdravím všechny. I když se z určitých důvodů neúčastním krajských schůzí ani jiných aktivit, nedá mi to přispět malou radou. Na poslední schůzi jste probírali obsazení kandidátky do PS jako již několikrát. A tak malá odbočka do historie. V našich začátcích, když nás bylo pět a půl jsme toto řešili celkem jednoduše. Piráti kteří chtěli kandidovat se vybrali a odhlasovali včetně pořadí přímo na schůzi. Navzájem jsme se totiž znali a věděli jsme i o svých názorech. A potom právě v zájmu naplnění kandidátky jsme se domluvili, že přesvědčíme svoje kamarády a známe o kterých jsme věděli, že mají pirátské či hodně podobné názory a z těch se potom doplnilo do kandidátky. Každý jen podepsal čestné prohlášení a bylo to. Dnes, kdy chcete po lidech aby nám vlastně s naplněním pomohli tak po nich chcete kandidátské prohlášení. Ono to......volím vás již několik let a teď jsem se rozhodl, že budu i pomáhat, vlastně o ničem není. Stačí si totiž jen vzít grilování při přijímání členů a poslouchat jak chtějí pracovat a potom stejně zjistíte, že nedělají nic a vlastně se třeba i za piráty stydí, protože ani kandidovat nechtějí. Každý kandidát totiž znamená minimálně 10 a více hlasů od lidí, kteří ho znají. A mezi námi, piráti které jste či jsme přijali by měli mít alespoň morální povinnost když už třeba nic nedělají být na kandidátce své strany. Nemyslíte?

Nahoru