Jiří Hlavenka ví o zahraniční politice hovno?

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :weep: :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :fet:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Jiří Hlavenka ví o zahraniční politice hovno?

Re: Jiří Hlavenka ví o zahraniční politice hovno?

od Robert.Magni » 25 črc 2016, 13:57

Roman.Kucera píše:A když někdo projeví názor v diskusi u postu, je označen za hlupáka. Pirát jak poleno!
Ale pořád mám radši křapíčky,co mě označí za pitomce než ty,kteří mě ignorují... :D

Re: Jiří Hlavenka ví o zahraniční politice hovno?

od Radek.Holomcik » 25 črc 2016, 10:01

Roman.Kucera píše:A když někdo projeví názor v diskusi u postu, je označen za hlupáka. Pirát jak poleno!
Bohužel, když se podíváš na posledních 100 let vývoje naší republiky, byli její obyvatelé po výraznou část této doby vystaveni působení "černobílých" ideologií. A v posledním čtvrtstoletí se náprava podařila jen u části lidí. Dneska hlásá svobodu projevu a názorů kde kdo, ale opravdu ji respektovat už umí hodně málo lidí. Ano, někdy je to obtížné, když někdo říká velmi zjevný nesmysl nebo věci, které jsou ideově hodně vzdálené našemu vlastnímu pohledu na svět. Sám s tím občas dost válčím.

Souhlasím s Róbertem - pokud máme být opravdu demokratická strana, musíme se naučit respektovat odlišné názory. A obzvlášť to platí u témat, která prostě jednoduchá řešení nemají (což je asi většina). Jinak můžeme začít jednat o sloučení s Okamurou nebo podobnýma mrdkama...

I proto jsem na naši středeční schůzi navrhl bod, který by se svobodě projevu a respektování odlišných názorů měl věnovat.

Re: Jiří Hlavenka ví o zahraniční politice hovno?

od Roman.Kucera » 25 črc 2016, 09:28

A když někdo projeví názor v diskusi u postu, je označen za hlupáka. Pirát jak poleno!

Re: Jiří Hlavenka ví o zahraniční politice hovno?

od Robert.Cuma » 25 črc 2016, 09:26

lídr naší společné kandidátky v první větě zmiňovaného postu píše: nejsem žádný turkolog. a že se jedná o příspěvek do diskuse.

čímž jasně sděluje 2 věci: necítí se být dost erudovaný ohledně Turecka, ale přesto má na puč nějaký názor a chce o něm diskutovat.

na tom nevidím nic závadného a nemyslím si, že by to mohlo Piráty poškodit.

jedná se o jeho osobní komentář, na jeho osobním profilu. což opravdu cenzurovat nechceme a ani nemůžeme.

my přece podporujeme svobodu projevu, což mimo jiné znamená, že podporujeme názorovou pluralitu. cituji z našeho programu:

"Piráti se zasazují o liberální společnost, kde má každý člověk právo projevit svůj názor."

to přesně Jiří udělal – projevil svůj názor. se kterým samozřejmě nemusíme souhlasit, ale přesto má na něj právo.

jiná situace nastává, když Jiří něco komentuje z pozice lídra koalice do krajských voleb: každé takové prohlášení musí být před publikováním schváleno volebním štábem. protože v takové chvíli Jiří nemluví sám za sebe. už se stalo, že jsme nějaké jeho vyjádření zamítli. demokraticky - v hlasování nebylo schváleno.

chtěl bych připomenout nedávné dění ve Velké Británii: někteří ministři Cameronovy vlády byli v kampani pro brexit, někteří ministři byli pro setrvání v EU. obě strany vedly velmi intenzivní kampaň, ve které se vzájemně uráželi a obviňovali z neschopnosti. obě strany strašili tím, že ta druhá varianta je velmi špatná a přinese dalekosáhlé negativní důsledky.

členové vládní konzervativní strany měli na tak zásadní otázku, jako je “zůstat/odejít” opačné názory a veřejně je projevovali.

přesto jsem nezaznamenal, že by se strana nějak štěpila, nebo že by někdo navrhoval vyloučit nebo umlčet stranické názorové oponenty.

máme svobodu projevu a chceme to tak mít i dál. mějme různé názory. diskutujme o nich. a chápejme, že je to tak správně. protože není žádoucí, aby všichni šlemové strany měli identické názory na všechno.

je to přesně naopak – názorová pluralita je nenahraditelná, protože jedině znalost různých pohledů na věc přináší možnost najít optimální řešení, které je v souladu
s přáním většiny.

Re: Jiří Hlavenka ví o zahraniční politice hovno?

od Josef.Kadlecek » 24 črc 2016, 11:03

Petr.Vileta píše:S Rusem je to těžké.... Takže za mě, s Rusem jednat, ale asi jako s kobrou královskou - velice opatrně a s dostatečným odstupem. Z jeho pohledu totiž vypadáme jako takový malý roztomilý králík, k obědu.
Řečeno přesně!
Až nám poteče do bot, to už Angličani, Nemci i Fratíci je budou mít plný a nás - kopnou do p_dele až jim po_erem špičku a spadneme přes palubu. Udělali to každý a udělají to bez jakýchkoli pochyb znova a znova. NATO neNATO. Nevěřim jim ani Dobrý den.

Re: Jiří Hlavenka ví o zahraniční politice hovno?

od Petr.Vileta » 24 črc 2016, 01:44

S Rusem je to těžké. Oni nejsou rasisti ani xenofobové, jen jsou vlastenci. ;) Například poslední velké válce se všude říká "2. světová", protože se vedla v podstatě na celém světě, jen Rusové jí nazývají "Velká vlastenecká". Ty ostatní národy tehdy asi nebojovaly za osvobození svých okupovaných států, ale za zájmy amerického kapitálu. :D

Rusové mají také velice často originální řešení. Například mám hodně vojáků a málo pušek a nábojů, tak budu hnát proti německému kulometu vojáky ve dvojicích, ale s jednou puškou a jednou sadou nábojů. Až držitel pušky padne, ten druhý, neozbrojený, si ji vezme a poběží dál. Když bude mít někdo z nich štěstí, možná i vystřelí. A nebo, proč se té smrtelně nebezpečné "hře" s bubínkovým revolverem říká "ruská ruleta"? Proč ne třeba německá, italská, česká? Protože by tak riskantní a brutální hovadina nemohla napadnout nikoho jiného. No a dokonce ruská "mafie" je obecně hodnocena jako brutálnější než italská a dokonce i japonská.

Rus je velmi statečný, pokud brání svou vlast (území nebo ideje/tradice?), ale poměrně zbabělý, pokud jde o útoky na cizí území. Krym, Severní Osetie, Čečensko, Afghanistán, ČSSR, Maďarsko ...

Jsou vřelí a pohostinní, ale chraň vás Příroda, když odmítnete další stakan vodky. To jsou schopni vás na místě zabít (pěstí).

Potkal, poznal, ozkoušel a ... nelíbí. :evil: Mnohem raději mám sucharského Angličana, ukřičeného Němce, rozevlátého Francouze atd. Ale já vím, moje celoživotní zkušenosti jsou nedostatečné a podléhám západní propagandě. :P Takže za mě, s Rusem jednat, ale asi jako s kobrou královskou - velice opatrně a s dostatečným odstupem. Z jeho pohledu totiž vypadáme jako takový malý roztomilý králík, k obědu.

Re: Jiří Hlavenka ví o zahraniční politice hovno?

od Josef.Kadlecek » 23 črc 2016, 14:14

Ať je to jak chce, je naprosto nezbytné se s Rusy bavit! Víme, jak jsou při lidském setkání normální (stoly se prohýbají "kaviárem" aj., navzdory tomu, že rodina jinak nemá co do huby). Jak jsme si všimli, sankce Rusku nějak zásadně žíly netrhaj. A teď se s nimi baví jen Zeman, čemuž jsem velmi mírně nakloněn.
Na západ od nás začíná být pod nohama nějak horká půda (terorismus nebudhistický, nehinduistický, nekřesťanský, ale ňáký jinačí), myslím, že mu (Západu) vinou toho hoří koudel u řiti; právě probíhá cvičení Sea Breeze 2016 (americký ponorky protiprávně v Černém moři; plán je prý rozseknout Rusko vedví). A až se něco začne dít (což samozřejmě nikdo z nás nechce), nevím, zda nám NATO pomůže (však jsme slyšeli Trumpa...). Mít racionální vztahy s Ruskem není na škodu. Ale bacha - Rus umí být sakra tvrdý - v obchodu především. Vodka teče při vyjednávání proudem, přistoupí na všechno, ale pak patrnera donutí pro daný obchod donutí přijmout kurz rublu o polovinu nevýhodnější. Tak to bylo s Transitním plynovodem, pokud se nepletu.
Tak nějak je fuk, jestli o tom J. Hlavenka ví anebo před tím vším strká hlavu do ať už písku či něčího otvoru.

Re: Jiří Hlavenka ví o zahraniční politice hovno?

od Robert.Magni » 23 črc 2016, 12:29

Zdenek.Frolec píše:
Janek.Wagner píše:
Zdenek.Frolec píše:Za páté. Rusové v životě nebyli takoví rasisti jak američani, kde do 60 let značkovali místa pro černochy stejně jak německo pro židy. Tohle v Rusku nikdy neexistovalo. A dodnes amerika v určitých státech má problém s rasismem.
Tak to víš hovno o Rusku.
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
jojo jasně :D
Můžu tě ujistit,že Rusové neuznávají ani míšení národností.Být napůl Rus je horší,než být čistokrevný negr.A s židy se taky nepárali a to i po smrti Stalina.
Jinak jen Rus mohl být lampasákem atd... To,že o tom nevíš neznamená,že to není :D

Re: Jiří Hlavenka ví o zahraniční politice hovno?

od Zdenek.Frolec » 23 črc 2016, 12:08

Janek.Wagner píše:
Zdenek.Frolec píše:Za páté. Rusové v životě nebyli takoví rasisti jak američani, kde do 60 let značkovali místa pro černochy stejně jak německo pro židy. Tohle v Rusku nikdy neexistovalo. A dodnes amerika v určitých státech má problém s rasismem.
Tak to víš hovno o Rusku.
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
jojo jasně :D

Re: Jiří Hlavenka ví o zahraniční politice hovno?

od Robert.Magni » 23 črc 2016, 10:07

Hlavně nikam netahej zahraniční investory.To z nás udělalo kolonii.

Nahoru