Piratské centrum Brno

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :weep: :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :fet:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Piratské centrum Brno

Re: Piratské centrum Brno

od Petr.Balaz » 07 dub 2016, 23:02

Tak nemusí to být klidně streaming, ten stejně při mém štěstí nestihnu.. jen prostě aby z toho byl záznam na který se můžu podívat kdykoliv :)

Re: Piratské centrum Brno

od Tomas.Vymazal » 07 dub 2016, 17:01

Tak cenik od faster.cz prisel. Pry se mame podivat a rozhodne se nakonec nejak domluvime, ale zrejme to nebude levna zalezitost. Posudte sami.

Re: Piratské centrum Brno

od Tomas.Vymazal » 07 dub 2016, 16:35

Petre, diky za dotaz, protoze mi pripomnel, ze mam zavolat faster.cz a zjistit, jak je to s moznostmi pripojeni od nich. To jsem prave udelal a mela by mi, co nevidet, dojit cenova nabidka. Doufam, ze behem pristiho tydne budeme pripojeni, takze pak streaming nebude zadny problem. Ted s pripojenim pres telefon to mozne neni, protoze tam neni valny signal. Takze rozhodne supr napad a neboj se pripomenout, kdybys videl, ze probehl workshop a stream nebyl.

Re: Piratské centrum Brno

od Petr.Balaz » 06 dub 2016, 16:57

Ač to nepatří sem tak jsem to nechtěl dávat do vlákna jihomoravsky-kraj-f83/pozvanky-na-akce-t31437.html

Vzhledem k plánovaným workshopům bych se chtěl zeptat, zda-li by nebyla možnost jednotlivé prezentace a popř. diskuzi nahrávat, protože třeba ne všech jsem schopen se zúčastnit. Díky za odpověď.

Re: Piratské centrum Brno

od Tomas.Vymazal » 30 bře 2016, 23:48

Tak pan Pejta prece odpovedel:
Dobrý den,
omlouvám se, že odpovídám až nyní, ale vzhledem ke specifickým podmínkám
pronájmu musím věc projednat se správním ředitelem, který je do poloviny
dubna na dovolené. Definitivní rozhodnutí jsem Vám tedy schopen sdělit až
v druhé polovině dubna, kdy se Vám také ozvu.
S pozdravem

Ivan Pejta
Moje odpoved:
Vazeny pane Pejto,

minuly tyden jsme objevili jine prostory, ktere se zdaji byt pro nase ucely vhodnejsi (sklep), takze uz finisujeme detaily pronajmu tam.

S panem reditelem tedy uz nasi zadost projednavat nemusite.

Dekuji za vasi odpoved a za vas cas.

S pozdravem

Tomáš Vymazal

Re: Piratské centrum Brno

od Radek.Holomcik » 29 bře 2016, 17:20

Super. Jak jsem psal, záleží, kdy se mi ho podaří koupit. S tím ovocem bych byl možná opatrnější, je to náročnější na prostor/techniku a je z toho hodně špíny.

Re: Piratské centrum Brno

od Tomas.Vymazal » 29 bře 2016, 17:00

Lis podporuju. Brutalne ho podporuju. Nezustal bych nicmene u oleje a udelal i lis na ovoce. Jednoznacne to nesmis nechat zapadnout, fakt moc to chci.

Re: Piratské centrum Brno

od Radek.Holomcik » 29 bře 2016, 16:04

V létě chci kupovat lis na olej (malé šroubové zařízení velikosti většího kuchyňského robota). Původně jsem ho chtěl provozovat ve Strážnici, ale nemám problém ho mít tu. Pokud by byl prostor a zájem, klidně by se tam dala zřídit sdílená lisovna. Kamoš tu před časem něco podpbného dělal (než odešel do Prahy) a fungovalo to. V principu by to mohlo být tak, že se jednou za určitý čas (1x za týden, 2x za měsíc...) udělá veřejné lisování a každý kdo si přinese nějakou olejnatinu, tak se může zapojit. V případě většího zájmu veřejnosti to jde i upravit tak, že se v konkrétní termíny budou lisovat konkrétní ořechy/semínka. Je to prostorově nenáročná aktivita, nevyžaduje nějak napevno nainstalované vybavení, jediné, co je třeba je elektrika a přístup k vodě na mytí lisu. To už jsou ale technikálie.

Vím, že zájem o to v Brně vcelku je, lze na tom i vygenerovat nějaké peníze za "pronájem" lisu zájemcům (těchto prostředků se klidně, ve prospěch strany, lidu a vlasti vzdám), vtáhnout do PiCe život a přivést lidi, kteří by k nám třebas jinak nepřišli. A dovedu si představit, že možnost lisovat si vlastní olej by mohla být hodně zajímavá i pro kuchyň "nad náma".

Jak píšu, když to klapne a bude zájem, rád dám stroj k dispozici, až bude.

Re: Piratské centrum Brno

od Tomas.Vymazal » 29 bře 2016, 15:14

Uzavrene to bude, az vyridim darovaci smlouvy k najemnemu, pac zatim na to strana nema. Ale jinak mam v umyslu zitra rano domluvit posledni detaily a v patek jeste podepsat smlouvu (do soboty mam jeste podpisove pravo za Piraty).

Re: Piratské centrum Brno

od Radek.Holomcik » 28 bře 2016, 22:01

Takže to bereme jako uzavřenou záležitost a plně se soustředíme na klep pod Café Zahrada (nebo jak se to jmenuje)?

Nahoru