Název koalice

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :weep: :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :fet:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Název koalice

Re: Název koalice

od Anonym102 » 14 led 2016, 16:36

Oznámení moderátora:
3x stejný post, pokaždé do vlákna, ve kterém je to Off Topic. Lubomírovi udělen záznam do profilu.
Ondřej Kotas
OFFTOPICVážené kolegyně a kolegové Piráti.
Vrcholným tématem letošních voleb budou "UPRCHLÍCI". To momentálně zajímá národ nejvíce i když by se měli bát jiných věcí jako je nezaměstnanost, zdražování, nedostatek pitné vody a dalších životně důležitých věcí.
Přidávat se k Zeleným pokládám za politickou sebevraždu Jihomoravských Pirátů. Pan Matěj Stropnický hodlá letos kandidovat na post předsedy Zelených. Kdo ho slyšel mluvit na YOUTUBE, tak by došel k závěru, že u tohoto pána jde o mletí prázdné slámy a o říkání nepravd a blbostí.
Mimo jiné jde do voleb s tím, že Praha je schopna přijmout 12.000 uprchlíků. Viz. dole. A tedy se ptám. Kolik uprchlíků jsou schopni Zelení přijmout tady v Brně? Když to nějak rozumně podělím, tak mě to vychází kolem 2.500 uprchlíků. To se fakt chceme stát nevolitelnými spolu se Zelenými? Zajímají mě Vaše názory. Luboš Kropáček, Blansko

http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3547423
Rozhovor s Matějem Stropnickým ze Strany zelených o situaci na pražském magistrátu, o tom, zda by Praha měla přijmout až 12 tisíc uprchlíků a také o volebním sjezdu Strany zelených.
11.1.2016 ČRo Radiožurnál Rozhovor zde
Dvacet minut Radiožurnálu
Moderuje Karolína Koubová.

Vážení, doporučuji si to poslechnout. Budete vědět, co bude strana zelených doporučovat a prosazovat v souvislosti s přijímáním uprchlíků na naše území. Je dobré vědět, kdo je kdo...... 0:0 - 6:41
Události v Německu o Silvestrovské noci

Re: Název koalice

od MilanM » 09 led 2016, 20:36

Petr.Tkadlec píše:Nezávislý zelení Piráti byli ve Zlíně a propadák. My budeme ve zlínském kraji vymýšlet název teď v sobotu, ale já osobně jsem pro "Otevření pro zlínský kraj". Na Vsetíně jsme měli Koalice pro otevřený Vsetín a máme 3 zastupitele z 21.
Víte, ono to nebude jen o názvu, ale především o lidech...

Re: Název koalice

od Petr.Tkadlec » 05 led 2016, 19:53

Nezávislý zelení Piráti byli ve Zlíně a propadák. My budeme ve zlínském kraji vymýšlet název teď v sobotu, ale já osobně jsem pro "Otevření pro zlínský kraj". Na Vsetíně jsme měli Koalice pro otevřený Vsetín a máme 3 zastupitele z 21.

Re: Název koalice

od Anonym102 » 05 led 2016, 18:56

Ahoj.
Já se budu snažit přesvědčit teď na schůzi v lednu, že máme tolik témat a řešení pro všechny lidi Jihomoravského kraje, že k tomu Zelené nepotřebujeme. Luboš

Re: Název koalice

od Zdenek.Frolec » 05 led 2016, 17:31

Upozornění: Ten to příspěvek má být satirou a autor se omlouvá předem pokud to někdo vezme velmi vážně.

A co tak název. OFFTOPICIvo, Jindra a Tomáš s podporou Pavla a Ondry chtějí korýtka.
Oznámení moderátora:
Text s nadměrnou velikostí schován do OT tagu, viz: Nepřípustné je používat - IV různé nadměrně výrazné řezy nebo velikosti písma,
https://www.pirati.cz/ao/pravidla/forum
JB
Jelikož to co se děje a jak netransparentně vše děláte mi docela ten název vystihne. Doufám, že se pánové za můj ,,frotrololo,, nenaserou :D

Re: Název koalice

od Martin.Smida » 14 pro 2015, 11:43

Kraj nové generace - Piráti s podporou Zelených
:-)

Re: Název koalice

od Robert.Cuma » 14 pro 2015, 10:58

případná koalice se nebude jmenovat Zelení Piráti.
Přílohy
a68d7e9a82504c5a432c2808d3743105.jpg

Re: Název koalice

od Tomas.Kolacny » 13 pro 2015, 21:01

Jen aby si nás pak lidi nepletli s http://kolektivprozvirata.cz/ .. :D

Re: Název koalice

od Pavel.Moravec » 13 pro 2015, 20:46

Co tak Koalice Pirátů a Zelených? Zkratka KPZ (aka krabička poslední záchrany) je chytlavá, název krátký, sdílný a snad zřejmý.

Re: Název koalice

od Lukas.Dubec » 12 pro 2015, 16:36

Ondrej.Kotas píše:Stejne nebudete kandidovat, tak je to jedno. Klidne se to muze jmenovat "Koalice Zelenych a Pirati na to mrdaj"...
Proc by to mělo byt jedno i třeba těm, co nebudou kandidovat? Podívej se třeba na Jindru :) nekandiduje a jedno mu to není a je úplně celej žhavej se spojit se SZ :)

A upřímně se ani nedivím, že se někomu nebude chtít na kandidátku se SZ :( mrzí mě to, ale je to bohužel tak - ještě méně pirátských kandidátů ochotných jít na koaliční kandidátku se SZ než na tu samostatnou - naprostej propadák - nemluvě o pohrdání pirátkejma voličema :( škoda kuci a holky no

Nahoru