offtopic z diskuse o Grand Prix

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :weep: :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :fet:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: offtopic z diskuse o Grand Prix

Re: [Rozprava] - podpora Grand Prix

od Petr.Balaz » 23 čer 2015, 20:21

Tomas.Kolacny píše:Chybka ve tvem nazoru je v tom, ze ja nejsem zvoleny za Piraty...
OFFTOPICAle jsi členem Pirátů, zvolen si sice byl za Žít Brno s podporou Pirátů, ale výsledky za tvé popř. Jirkovo hlasování v daných věcech, půjde na vrub Pirátům, s kterými jsi spojený ;). Tzv. pokud bys třeba udělal někdy rozhodnutí omezit transparenci( je to jen příklad, věřím že bys to neudělal ) tak se pak voliči v celém kraji, kteří se o tom dozví, popř. i voliči z ČR snesou hlavně na Piráty.. nebo si myslíš něco jiného?

Re: offtopic z diskuse o Grand Prix

od Tomas.Kolacny » 23 čer 2015, 16:16

Zadna koalicni smlouva mezi piraty a zb neexistuje.. jen memorandum, ktere ale nedefinuje povolebni cinnost klubu.. fakticky ale v kontextu milanova prispevku by stanovisko musela prijmout spolecna platforma (ktera neexistuje) nebo klub, nebo obe partaje.. Ale uznavam, ze jsem zlehcil situaci, za coz se omlouvam, i kdyz k zavaznosti doporuceni partaje jsem se vyjadroval uz nekolikrat a ve svem nazoru zustavam konzistentni..

Re: offtopic z diskuse o Grand Prix

od Jindrich.Bartek » 23 čer 2015, 16:10

V rámci koaliční smlouvy je ale jasně uvedený, že to jsou 2 subjekty dohromady, z toho ty si za Piráty. Takže z toho se nevyvlečeš :)

Re: offtopic z diskuse o Grand Prix

od Tomas.Kolacny » 23 čer 2015, 15:55

Za Zit Brno s podporou Piratu.. ;)

Re: offtopic z diskuse o Grand Prix

od Jindrich.Bartek » 23 čer 2015, 15:52

Tomas.Kolacny píše: ja nejsem zvoleny za Piraty... ;)
Ehm, tak by mě zajímalo za koho když ne za Piráty ;)

Re: offtopic z diskuse o Grand Prix

od Tomas.Kolacny » 23 čer 2015, 11:45

Jen k tomu usneseni KF. Krajskemu Foru jsem ho doporucil ja na zaklade zcenzurovaneho auditu, jenze situace dnes je na mile daleko od te, ktera panovala v dobe, kdy se na jednani KF hlasovalo o zminenem usneseni.. Coz neznamena, ze jej nerespektuji, jak se mi tu neustale nekdo snazi vlozit do ust.. Btw necenzurovana verze forenzniho auditu je pro me bohudik verohodnejsi, nez clanek na novinkach, motorkarich, apod..

offtopic z diskuse o Grand Prix

od MilanM » 23 čer 2015, 11:30

Tomas.Kolacny píše: ja nejsem zvoleny za Piraty... ;)
Tak to je zejména pro piráty myslím podstatná informace, která mnohé vysvětluje.

Případná vyzrálost či nevyzrálost občana či voliče je pro stát a společnost daleko menší tragédii nežli je nevyzrálost politika, který má občany zastupovat.

Pokud jde o deminimum a informace - existuje disciplína, které se říká kritické myšlení, kdy dotyčný jedinec dokáže odlišit informace od dezinformací a vyvodit z toho správné závěry -což mnozí kolegové zde v tomto tématu narozdíl od tebe dokázali.

Odkud bereš svoje přesvědčení, že pracuješ s kvalitnějšími informacemi ( nikoliv dezinformacemi) nežli pracovali tvoji kolegové v partaji než vydali k věci jasné stanovisko?

Nahoru