primární volby Praha - magistrát

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :weep: :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :fet:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: primární volby Praha - magistrát

Re: primární volby Praha - magistrát

od Janek.Wagner » 30 čer 2014, 17:39

Ondrej dj-bobr Ulehla píše:Zápis velmi ocením - já ty úterky prostě pravidelně nebudu moct.
Zápis je jen z 10. června. Ze 17. a 24. není.

Re: primární volby Praha - magistrát

od Ondrej.dj-bobr.Ulehla » 30 čer 2014, 17:24

Bacha na vodtahofky :) (čímž nenápadně připomínám request o fotografie ze čtvrtka - chtěl bych o tom napsat na plisty)

Zápis velmi ocením - já ty úterky prostě pravidelně nebudu moct. Na rovinu přiznávám, že mám zkoušky s kapelou, jinej den se nesejdeme (mimopražští) a kapelní činnost bude mým primárním zdrojem obživy v nastávajícím měsíci..

Re: primární volby Praha - magistrát

od Roman.Kucera » 30 čer 2014, 17:18

Zejtra tam jdu a napíšu to :-)

Re: PHA 16/2014 Primární volby Praha - magistrát [Rozprava]

od Patrick K » 30 čer 2014, 17:08

Ondrej dj-bobr Ulehla píše:Možná neumím hledat nebo to slepě nechtíc přehlížím, ale existujou zápisy z úterních magoschůzí? Úterky bohužel pravidelně nemohu a nebudu moct..
Asi by to mělo být zde praha-f78/zapisy-z-volebniho-stabu-do-k ... 23946.html ale k zápisům se tam často nikdo moc nemá. Jestli on ten úterní termín volebního štábu není nepraktický? Mě se třeba líbí, jaké pěkné zápisy píše Roman Kucera ve čtvrtek. Čtivosti dodávají i rozličná dobrodružství :-) Přijde mi, že v úterý tam chodí jenom skalní byrokrati, ale aktivita v padech pak nic-moc. A žádná dobrodružství se nedějí. Já jsem si také poznámky nedělal, ale proběhlo to tradičně tak, že se psaly návrhy na flipchart, rozdělily se konkrétní úkoly konkrétním osobám a výsledkem je vlažná aktivita Mikuláše F a Jakuba M. Doufám, že až bude kandidátní listina zvolená, budou výsledky práce kandidátů rychle znát. Ten pražský program se prostě musí udělat!

Re: PHA 16/2014 Primární volby Praha - magistrát [Rozprava]

od Ondrej.dj-bobr.Ulehla » 30 čer 2014, 00:37

Možná neumím hledat nebo to slepě nechtíc přehlížím, ale existujou zápisy z úterních magoschůzí? Úterky bohužel pravidelně nemohu a nebudu moct..

Re: primární volby Praha - magistrát

od Tobias.Esner » 27 čer 2014, 13:20

aleman píše:Jak to ted teda je? Bezi tu dve paralelni vlakna +/- na stejne tema. Zatim v tom jeste neni velky neporadek, ale uz se v paralelnim vlaknu objevila kandidatura, ktera, jestli se nepletu, neni z mistniho seznamu.
tohle je diskuzní vlákno
druhé je kandidátské a "volební vlákno"
tady se povídá a tam se kandiduje

Re: primární volby Praha - magistrát

od Tomas.Dvorak » 27 čer 2014, 12:14

Zdar, taky se hlásím, nejspíš jako výplň

Re: primární volby Praha - magistrát

od Jakub.Michalek » 25 čer 2014, 23:20

Hele, abych to uvedl na pravou míru, já nic nezvažuju, nechci být lídr, bohužel na to nemám čas, nejsem si jist, že bych to zvládl a bavilo mě to a mám jiné priority. Uvažoval bych o tom, jen pokud opravdu nebude zbytí a nenajde se žádný zodpovědný kandidát na lídra. Ale fakt bych byl rád, kdyby se na to našel někdo jiný, protože mě zastupitelstvo Prahy zas tolik neláká.

Re: primární volby Praha - magistrát

od Alexandr.Mansurov » 24 čer 2014, 23:33

Jak to ted teda je? Bezi tu dve paralelni vlakna +/- na stejne tema. Zatim v tom jeste neni velky neporadek, ale uz se v paralelnim vlaknu objevila kandidatura, ktera, jestli se nepletu, neni z mistniho seznamu.

Re: primární volby Praha - magistrát

od Adam.Zabransky » 20 čer 2014, 18:01

Tobiasi, dokonce jsi mi přímo říkal, že do pražskýho zastupitelstva kandidovat nebudeš. :D Ale neexistuje žádný "se mnou se nepočítá", jestli chceš kandidovat, tak se prostě přihlaš, ne? ;-)

Nahoru