DD

Republikovému předsednictvu je svěřena moc výkonná a je zároveň statutárním orgánem strany.

Moderátoři: Republikové předsednictvo - asistenti, Republikové předsednictvo

Pravidla fóra
Zamčeno
Uživatelský avatar
Adam.Soukal
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Příspěvky: 4059
Registrován: 05 črc 2009, 12:49
Profese: právník
Dal poděkování: 1940 poděkování
Dostal poděkování: 2699 poděkování

DD

Příspěvek od Adam.Soukal »

Tohle je od Bushky Bryndové. Asi víte o koho jde.

Adame, přátelé s DD už dávno nejsme, jen on to nechce pochopit. Poté, co se vůči mně před cca dvěma lety zachoval velmi neeticky (viz mé maily přiložené ke korespondenci DD s Policií ČR ve Veselí nad Lužnicí na odkazu http://www.free-grower.cz/viewtopic.php ... 048#p10048), jsem mu řekla, že mne mezi přátele nemůže už počítat a také jsem odmítla s ním spolupracovat na jeho výzkumném projektu o konopí.

DD se pak snažil mé rozhodnutí změnit tím, že mne v médiích vynášel do nebes jako velkého odborníka a tím, že mi "věnoval" Fišerovu cenu za web Konopí je lék - jenže já udělala víc než půlku jeho webu, takže to od něj zase nebylo tak strááášně velkorysé, aby to změnilo mé špatné mínění o něm.

A hlavně, já se nenechám uplatit - poté, co mi těžce nemocné posílal výhrůžné SMS s tím, že přivede policii, aby mne zatkla, na mé veřejné předvolební vystoupení jako kandidátka do EU parlamentu, vím, jaký je to hajzl...

Podívejte se na stránku, kde zveřejnil ten podivný mail asistenta poslance Šťastného (podle mne je to falsum) a posuďte sám jeho poctivost.

http://www.tdz-online.eu/akce/dekujeme-bushko

Pod výše zmíněným textem je uvedeno následující:

Pořádá
Centrum adiktologie
Obec: Praha 2
Ulice a číslo: Ke Karlovu 11
Mobil: 224 96 5035
Telefon: 224 96 5035
E-mail: info@adiktologie
WWW stránka: http://www.adiktologie.cz/

Nezdá se vám podivné, že Dvořák takový ubohý osobní útok zaštiťuje Centrem adiktologie LF UK vedeným docentem Miovským? Zajímalo by mne, jak se na to bude tvářit, ale tipla bych si, že odvázaný z toho nebude...

A co vy, piráti, nevadí vám, že pod sprostými útoky na mne a ostatní lidi visí váš předvolební banner? Zničte Bushku, podepsáno Volte 23 - kdybych nevěděla o co go, tak bych si mohla myslet, že za těmi udáními a útoky je Pirátská strana. Nebo je to Karlova universita? Teď už fuckticky nevím...
Uživatelský avatar
Martin.Broz
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 9429
Registrován: 08 črc 2009, 12:40
Profese: SMRT MODERACI
Bydliště: Internet
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5428 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dušan Dvořák

Příspěvek od Martin.Broz »

Vcera na to na schuzce neuplneho predsednictva taky prisla rec a Bushka neni sama, koho DD dehonestuje stylem velekneze jedineho monopolisty konopisty v cechach.
Budeme se tim muset velmi vazne zabyvat. Ja si to ale musim nejdriv promyslet.
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10309
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4200 poděkování
Dostal poděkování: 18246 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dušan Dvořák

Příspěvek od Ivan.Bartos »

jj. mam tady taky jedno dusanovo udanicko. poslu,az vstanu od tv a dovalim ke kompu
edit:po prozkoumani navrhuji konfrontaci primo z dusanem.
chce to seznam otazek,co budeme mit odpovedi bushky a meho druheho zdroje.
je nutne si uvedomit,ze podporujeme lecive konopi,nikoliv lecive konopi DD
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10309
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4200 poděkování
Dostal poděkování: 18246 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dušan Dvořák

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Ladislav Kosina 06 leden v 1:18 Nahlásit
Zdravím pane Bartoš,

chtěl bych Vás poprosit o několik desítek minut k pročtení pár dokumentů a vytvoření vlastního názoru na danou skutečnost. Rád bych tímto i ochránil dobré jméno celé ČPS.

http://www.free-grower.cz/viewtopic.php ... 1173#p9688

http://www.free-grower.cz/viewtopic.php?f=57&t=1202 originál je zde: http://www.tdz-online.eu/akce/dekujeme-bushko

Kde je celý problém? Napsal jsem panu Petru Kodymovi (onkologickému pacientovi) zda by ode mě nepotřeboval nějakou pomoc. Chtěl jsem ho zaopatřit dostupnou léčbou, vše bezištnou cestou. Můj email byl přeposlán bohužel panu Dvořákovi, zřejmě v rozhořčení nebo nepochopení pana Kodyma (vzhledem k malé odbornosti celé společnosti KJL - jelikož jejich léčba výtažkem při perorální aplikaci není nejvhodnější. Má nízkou biologickou dostupnost, než-li u sublinguální aplikace). Na moji pomoc přišla odpověď. Pan Dušan Dvořák mi začal vyhrožovat a vydírat soudy, chovat se jako dítě, kterému někdo ukradl hračku. Do celé věci se zapojila Bushka Bryndová, která se mě zastala a to i pan Jiří Stuna. V rozčílení začal pan Dušan Dvořák vydírat a špinit o to víc. Teď vyhrožuje nejen mě, ale i Bushce Bryndové. Odeslal dopis, kde figuruje mé jméno na policii ČR, že ho paní Bryndová veřejně na fóru pomlouvá. Což je holý nesmysl.

citace od pana Dvořáka:

"Kromě filmových návodů k domácí výrobě konopných drog dle postupů jmenovaného Ladislava Kosiny, při kterých hrozí občanům těžké ublížení na zdraví způsobené výbuchem, jak např. na webu http://www.free-grower.cz/ uváděného tzv.BioSativexu, jmenovaný Ladislav Kosina konopné drogy zpracovává a obchoduje, což je z webu a diskusí patrné. Neodborné podávání konopných drog může rovněž způsobit vážné poškození zdraví.
Na web http://www.free-grower.cz/ je potřebné se nejprve zaregistrovat, teprve poté je možné uvedené informace získat a zadokumentovat."

Víme všichni dobře jaká je legislativa a víme také velice dobře, že žádné LeLe se nekonalo. Tím co pan Dušan Dvořák napsal, poškozuje nejen mé jméno (to vem už čert), ale poškozuje nemocné, kteří u mě hledají bezištnou pomoc v léčbě konopím! Vším tímto jednáním poškozuje i sám sebe, nikdo s ním už teď nechce mít co dočinění. Natož jakkoliv spolupracovat. Jde nám o stejnou věc?! Jak vidno někomu jde jenom o umocňování sebe sama, o moc a zisk!

Možná Vás to celé nezajímá, ale rád bych abyste jako předseda ČPS byl v obraze o jednání člověka, který se jinak tváří a jinak doopravdy jedná.

Díky za diskrétnost!

Ladislav Kosina

Výhružky o trestním stíhání mé osoby od Mgr. Dušana Dvořáka
www.free-grower.cz
Free-Grower.cz - Zobrazit téma - Výhružky o trestním stíhání mé osoby od Mgr. Dušana Dvořáka

A moje odpověď
Dobrý den pane Kosina. Děkuji za informaci. Konzultujeme tuto situaci v předsednictvu strany. S podobným problémem se totiž na nás obrátila i Bushka (konrétně na mého místopředsedu p. Šoukala). Je to ošemetné téma. Doufám, že se, pokud to bude třeba, mohu na Vás obrátit s žádostí o případné další upřesnění. O našich závěrech Vás jistě budu informovat. Hezký začátek nového týdne. Ivan
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Martin.Broz
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 9429
Registrován: 08 črc 2009, 12:40
Profese: SMRT MODERACI
Bydliště: Internet
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5428 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dušan Dvořák

Příspěvek od Martin.Broz »

Hele. Neprijde vam, ze jsou posahany jeste vic nez my?
Voni se hadaj jak maly decka, kterejm prestalo stacit piskoviste a dochazej jim i babovicky.

Tyhle debaty kdo koho udal, nebo co kdo prasknul, pripadne co si kdo o kom mysli, sou napikacu
Pravdu uz se koukam nedozvime. Ja to teda vysetrovat nebudu.

Nevim jak vy, ale ja tomu konopi vlastne vubec nerozumim a o huleni vim jen to ze mi to nedela vubec dobrotu na hlavu.
Vzhledem k tomu, ze to seriozne zkoumaj vsude jinde, jen ne u nas a jeste i ti co se o to snazi se hadaj, to vypada na peknou blamaz.

Aby nekdo prostrednictvim piratske strany resil vzajmene neshody vznikajiciho konopneho prumyslu, to uz je silny kaficko.

V tomhle smyslu bych vsechny dotcene informoval.
Jde nam o zmenu zakonu a stop represi, ale svoje osobni rozpory at si resej sami a piraty at do toho laskave netahaj, jestli nechtej zesmesnit krome sebe i tu malou podporu, ktere se jim zatim z nasich skromnych pozic dostava.
Zamčeno

Zpět na „Republikové předsednictvo“