Představení - s čím můžete pomoci

Pokud straně můžete a chcete nabídnout jakoukoliv pomoc, nestyďte se napsat.

Moderátor: Odbor - personalni

Pravidla fóra
Pokud můžete nabídnout jakoukoliv podporu či pomoc, pište.
Odpovědět
Arnost
Návštěvník – není člen Pirátů

Re: Představení - s čím můžete pomoci

Příspěvek od Arnost » 23 říj 2017, 20:18

Chcete se naučit ještě lépe komunikovat, prezentovat a případně diskutovat s odpůrci či idioty? :)

Rád pomohu vašim lídrům formou konzultací, koučinku, workshopů. To co dělám je hodně o uvědomění si osobitosti, získávání důvěry, jednoduchosti a autenticitě. Případně mohu nabídnout týmový koučink, facilitaci a rozhodování v komunitách (principy sociokracie) a podobně.
víc o mne na http://arnoststepanek.cz/

Jan.Novak
Kontrolní komise
Profese: Politolog, Historik
Dal poděkování: 1568 poděkování
Dostal poděkování: 1299 poděkování

Příspěvek od Jan.Novak » 03 lis 2017, 15:04

Všem odpovězeno. EDIT: Respektive bylo odesláno patřičným vedoucím odborů.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Novak za příspěvky (celkem 2):
Radek.Simkanic, Michal.Jokes

Jablko
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Laboratorní technička
Dostal poděkování: 1 poděkování

Příspěvek od Jablko » 05 lis 2017, 15:56

Ahoj,
chtěla bych nabídnout kontrolu textů po jazykové a stylistické stránce.
Mluvím dobře anglicky. Jsem vystudovaná ekoložka (např. ekologická domácnost/kancelář, upcycling, redukce produkce odpadů, ekologické zemědělství), zajímám se o sociální otázky, o politiku obecně.
Stále se občas stane, že mám dostatek volného času... ;)
Mám drobné zkušenosti se zajišťováním občerstvení pro větší skupiny lidí - např. 50 osob. Jsem schopná mluvit na mikrofon :)

S počítači si až tak moc dobře nerozumím.

Na žádný nástroj nehraju, ale mám kytaru, kterou jsem ochotná při dobrém zacházení půjčit.

Budu ráda, když se ozvete.
M.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jablko za příspěvek:
Vojtech.Pikal

JanaB
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 14 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování

Příspěvek od JanaB » 06 lis 2017, 23:19

Ahoj. Jsem biolog a nabízím své znalosti a zkušenosti.

CechoNizozemec
Profese: podnikatel
Dal poděkování: 1 poděkování

Příspěvek od CechoNizozemec » 07 lis 2017, 20:29

Dobry den,

Omluvte mi chyby v pravopisu, vyrustal a zil jsem v Nizozemsku. Od 03.2015 jsem si splnil zivotni sen a prestehoval jsem se do Ceske Republiky.

Jsem podnikatel vystudoval jsem mezinarodni obchod a management (IBMS) a delam obchodni poradenstvi v ramci podnikani v CR a NL. Mluvim plynule Cesky, Holandsky a Anglicky. Pokrocila nemcina, dobre se domluvim v Polctine.

Intenzivne sleduji vyvoje Ceske, Holandske a svetove politiky.

Muzu pomoci v ramci mezinarodnich predmetu (zejmena Nizozemske a Evropske), jazykove pomocni prace a rad bych se chtel podelit o sve zivotni zkusenosti ziskane v obdobi co jsem zil v Holandsku (napriklad jak se v Nizozemsku zachazi s kazdodenni problemu ktere resi nebo vyresila tamni politika)...

Srdecne zdravim,
Evert van den Hurk
Tito uživatelé poděkovali autorovi CechoNizozemec za příspěvek:
Marek.Necada
„Láska ukazuje člověku cíl jeho života. Rozum ukazuje prostředky, jak jej uskutečnit.“ T.G. Masaryk

Jan.Adam
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: Manažer výzkumu a vývoje - radiofarmacie
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 50 poděkování

Příspěvek od Jan.Adam » 16 lis 2017, 11:05

Ahoj,

jsem překladatel "s papírem" - rozuměj překladatelská státnice z jazykovky, s dlouholetou praxí překládání článků pro tištěná i e-periodika, ale i knížek a povídek.

Není pro mne problém cokoli překládat z AJ do ČJ a naopak, včetně odborných textů (medicína, ekonomika, technika, atd.)

Profesí jsem jinak vystudovaný chemik/biochemik a ekonom, v současnosti pracující v radiofarmaceutickém průmyslu, mám manažerské zkušenosti a extenzivní zkušenosti s přednášením a učením (na VŠv průběhu doktorátu i mimo ni)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Adam za příspěvek:
Jan.Hosek

brzak01
Profese: student

Příspěvek od brzak01 » 16 lis 2017, 13:45

Ahoj!

jsem studentem Vš a hledám semestrální praxi nejlépe v politickém prostředí. Už jsem se přihlásil do výběrového řízení na asistenta poslance. Mám bohaté pracovní zkušenosti z ekonomické oblasti - asistent daňového poradce, asistent managera cateringové firmy, správa propagace v kině, stáž v Medis Holding.
Dále jsem pracoval dlouho, jako promítač v kině. Vlastním Europass a různé certifikáty např. z Rotterdamské univerzity. Je toho mnohem víc jen to tu nechci zahlcovat informacemi :)

Pokud by se chtěl někdo pobavit o možné spolupráci, napiš mi na fcb : Tomáš Brzák, či na email Tomasbrzak@seznam.cz.

Žijte dlouho a blaze!
Tito uživatelé poděkovali autorovi brzak01 za příspěvek:
monca11

Vojtech.Pikal
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: informatik, politik
Dal poděkování: 22858 poděkování
Dostal poděkování: 16223 poděkování

Příspěvek od Vojtech.Pikal » 16 lis 2017, 22:18

Jestli jsi vyplnil výběrko na asistenta, tak tě tam zachytíme a předáme.
Díky za nabídku.
člen RV, AO, ZO, FO a PO a předsedající CF;
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj, člen AO OlK
Profil|fb|blog Tel: 776635258 Mumble status

monca11
Profese: Associate
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Příspěvek od monca11 » 20 lis 2017, 18:45

Ahoj všem,

ráda bych se představila. Jmenuji se Monika a jsem také novým příznivcem Pirátů. Sleduji Vás sice delší dobu (jako volič), ale rozhodla jsem se, že bych se ráda více angažovala.
Mám vystudovanou Vysokou školu Unicorn College (mezi ajťákama je známá :) ), jinak je to menší škola. Studovala jsem obor Ekonomika a Management, ale nemám problém ani s datovou analytikou jako je GoodData a Keboola - kde mám dvě certifikace. Plus se chystám na certifikaci CIPT od mezinárodní společnosti IAPP.

Od 18 let jsem aktivně pracovala, takže si myslím, že mám poměrně dost pracovních zkušeností vzhledem k mému věku, které jsem získala už při studiu. Pracovala jsem pro mezinárodní společnosti Axiomtek, UpayCard. Zde jsem pomáhala s přípravou na veletrhy, které se konaly i mimo Evropu. Tato práce, která vyžadovala cestování mi umožnila rozmluvit se v angličtině a nebát se komunikovat s lidmi.

Mimo jiné jsem pomáhala jako asistentka Evě Suchánkové - agentura Atmosfair při organizaci akce Mercedes Benz Prague Fashion Week a to pro několik ročníků a měla jsem tam pozitivní ohlasy. V roce 2012 jsem pomáhala na Pražském Hradě - summit s Billem Clintonem - (Energy Gas Storage Summit)

Po státnicích jsem ještě ten týden úspěšně dokončila výběrové řízení a nastoupila do PwC do týmu Risk Assurance - GDPR, kde i momentálně pracuji.

Teď k tomu, s čím Vám můžu pomoci:

- hlavně je to teď otázka GDPR ( a obecně ochrany osobních údajů..)
- psaní rešerší
- cokoliv zřídit, vytelefonovat, zorganizovat, jelikož mám ráda, když můžu cokoliv organizovat a komunikovat s lidmi.

Snad jsem shrnula vše podstatné, kdyby cokoliv, ptejte se. Mám ráda upřimný přístup a ráda se s dalšími příznivci a členy setkám ve ČT v Kredenci. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi monca11 za příspěvky (celkem 2):
Petr.Tkadlec, Michaela.Vodova

ondrejandrej
Profese: programátor

Příspěvek od ondrejandrej » 21 lis 2017, 22:50

Ahoj,

pracuji jako programátor a od 1. 12. budu mít asi na měsíc volno. Rád bych za tu dobu udělal něco věřejně prospěšného a baví mě mobilní aplikace. Umím je dělat buď nativně, nebo v React Native. Takže ideálně mobilní aplikaci, která umožní občanům kontrolovat jejich politiky :-) Dělám taky multiplatformní desktopové aplikace – spolupracoval jsem např. na projektu qBitTorrent, což by mohlo být zrovna pro Piráty zajímavé :-)

Kromě toho umím taky dobře cizí jazyky (němčina, ruština), jsem hudebně nadaný a slušně tančím. Ale to tady asi neuplatním...

Andrej
Tito uživatelé poděkovali autorovi ondrejandrej za příspěvek:
Ondrej.Profant

Odpovědět

Zpět na „Nabídky pomoci“