Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Zamčeno

Požaduji svolání CF ve věci vyloučení Lukáše Nového ze strany bez možnosti opětovného přijetí.

Pro
87
65%
Proti
34
26%
Zdržuji se
12
9%
 
Celkem hlasujících: 133 - Celkem hlasů: 133

Uživatelský avatar
Michaela.Nepejchalova
Administrativní odbor
Příspěvky: 2114
Registrován: 12 led 2016, 14:28
Profese: sociální pracovnice
Bydliště: I. P. Pavlova, Olomouc
Dal poděkování: 8960 poděkování
Dostal poděkování: 4157 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Michaela.Nepejchalova »

Michal.Gill píše:narušuje motivaci velkého množství členů ve straně vůbec být
To je dobry napad, zalozim si asi podnet zvlast na kazdeho, kvuli komu mam chut se tady na to cele vykaslat... OFFTOPICabych se jednou jeste nemusela stydet, ze jsem byla v Piratske strane .)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Nepejchalova za příspěvky (celkem 3):
Lenka.Wagnerova, Rostislav.Reha, Robert.Magni

namachrovaná pani a samozvaná vůdkyně inkvizice --- 6o7 876 737 --- správce FB MRT Návykové chování
What mind-bogglingly pathetic and emotionally stunting little rules they make up. - Graham Chapman
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing. - Edmund Burke

Uživatelský avatar
Michael.Polak
Člen KS Praha
Příspěvky: 3931
Registrován: 21 dub 2009, 17:19
Profese: programátor, poskytovatel Internetu
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2772 poděkování
Dostal poděkování: 6461 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Michael.Polak »

Lenka.Wagnerova píše: Ale vážně: Šikanu duševně nemocných a všech, kteří jsou takto označeni, tady pozoruju opakovaně. A vůbec se mi to nelíbí.
Opravdu bych byl nerad, kdyby ta moje podmínka byla pojatá jako volání po šikaně, a speciálně jsem zdůraznil, že jsem kritický k léčbě psychofarmaky. (otázka je, jestli třeba současný systém umožňuje nemocnému, aby jako podmínku u dobrovolné hospitalizace dal možnost současně si zvolit formu léčby, v tomto směru - toto už je pirátské téma, musím se podívat, co vlastně máme v našem programovém bodě Zdravotnictví k psychiatrii, protože její stav je v řadě ohledů problematický, kromě toho, že v současné době určité sociální krize často řeší případy, které vznikají rozpadem sociálních sítí - tzn. psychózy vznikající z bezdomovectví, apod.).

Každopádně, myslím to (do jisté míry) vážně. I když alternativou by mohla být nějaká online skupinová terapie na diskuzních fórech.. možná :-)

Myslím současně zcela vážně, že člověka s cedníkem na hlavě ve straně potřebujeme. Je to legitimní a velmi "pirátské" stanovisko k současným náboženským otázkám.

Současně ale je problém, ten počet podání u KK. Možná budeme muset vytunit naše stanovy, aby obsahovaly základní antispamovou ochranu, nevím. Vstupní laťka pro přijetí do strany je nastavena poměrně nízko, takže holt naše instituce musí být vodotěsné, bombám odolné a blbuvzdorné ("wasserdicht, bombenfest und idiotensicher" - jak je vidět, některé fašistické zásady se nemusíme bát převzít :-))
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michael.Polak za příspěvky (celkem 2):
Vit.Jurasek, Zbynek.Konvicka
604 282398 | http://twitter.com/MxChaosP | http://twitter.com/PiratiBrevnov | http://www.pirati.cz/lide/michael_polak
zakládající člen | bývalý člen RV za CF | člen MS Praha 6 | neaktivní člen TO ! maloburžoazní centrista
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příspěvky: 21224
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
Bydliště: Praha, V Klaudu 42
Dal poděkování: 2361 poděkování
Dostal poděkování: 11863 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Lukas.Novy »

Ze lidi produkuji vice poruseni predpisu nez je schopna KK stihat neni problem toho, kdo na poruseni upozorni.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvky (celkem 2):
Lenka.Wagnerova, Tomas.Vymazal
pani nováková povídala, že u vás na balkóně
sou furt ňáký kluci, kouřej a smějou se.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Fotku Stierlitze jako avatara mi zakazali, toz sem nahodil catvatara.
Uživatelský avatar
Michael.Polak
Člen KS Praha
Příspěvky: 3931
Registrován: 21 dub 2009, 17:19
Profese: programátor, poskytovatel Internetu
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2772 poděkování
Dostal poděkování: 6461 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Michael.Polak »

Michal.Ketner píše:prostě bych používal termín totalitní smyšlení. :fet:
Já bych řekl, že tady máme co do činění s cybermaoismem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michael.Polak za příspěvky (celkem 3):
Michal.Ketner, Dalibor.Zahora, HxPOZ
604 282398 | http://twitter.com/MxChaosP | http://twitter.com/PiratiBrevnov | http://www.pirati.cz/lide/michael_polak
zakládající člen | bývalý člen RV za CF | člen MS Praha 6 | neaktivní člen TO ! maloburžoazní centrista
Uživatelský avatar
Michael.Polak
Člen KS Praha
Příspěvky: 3931
Registrován: 21 dub 2009, 17:19
Profese: programátor, poskytovatel Internetu
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2772 poděkování
Dostal poděkování: 6461 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Michael.Polak »

Lukas.Novy píše:Ze lidi produkuji vice poruseni predpisu nez je schopna KK stihat neni problem toho, kdo na poruseni upozorni.
Pokud by si o tom musel přesvědčit i jiné členy strany, aby to podání podali za tebe, protože jsi svůj limit packetů za sekundu už překročil, tak by ses možná zaměřil jen na ta _vážná_ porušení předpisů a ta dalším by už muselo projít nějakým captcha solverem (v podobě tvých spolustraníků).

(leda by sis tedy vytvořil nějaký členský botnet, no....)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michael.Polak za příspěvek:
Petr.Vileta
604 282398 | http://twitter.com/MxChaosP | http://twitter.com/PiratiBrevnov | http://www.pirati.cz/lide/michael_polak
zakládající člen | bývalý člen RV za CF | člen MS Praha 6 | neaktivní člen TO ! maloburžoazní centrista
Uživatelský avatar
Michael.Polak
Člen KS Praha
Příspěvky: 3931
Registrován: 21 dub 2009, 17:19
Profese: programátor, poskytovatel Internetu
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2772 poděkování
Dostal poděkování: 6461 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Michael.Polak »

Marek.Necada píše:
trinitrofenol píše:Yaaay! Konečně prověrky.
(Ideologické) prověrky tu měly být dávno, a to u přijímání členů.
Bohužel, tohle slovo prostě zní příliš blbě. Stejně, jako současné požární předpisy Vatikánu už neumožňují upalování čarodějnic, tak i wannabe liberálové by si měli dát pozor na slovo "ideologie".

Já spíš navrhuju nějaký druh ankety (klidně v online formě), který by prokazoval schopnost porozumět obsahu nějakého článku (tedy otázky, na které by se odpovídalo na základě pochopení obsahu článku - ne ve smyslu, že s ním testovaný musí souhlasit, ale že prokáže pochopení obsahy sdělení), jako to zavedly nějaké ty severské online Novinky.cz.

Jinými slovy - nebál bych se toho, aby se Piráti stali hnutím, směřujícím k převzetí moci ve společnosti osobami s poruchami osobnosti autistického spektra.
604 282398 | http://twitter.com/MxChaosP | http://twitter.com/PiratiBrevnov | http://www.pirati.cz/lide/michael_polak
zakládající člen | bývalý člen RV za CF | člen MS Praha 6 | neaktivní člen TO ! maloburžoazní centrista
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příspěvky: 21224
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
Bydliště: Praha, V Klaudu 42
Dal poděkování: 2361 poděkování
Dostal poděkování: 11863 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Lukas.Novy »

Michael.xChaos.Polak píše:Já spíš navrhuju nějaký druh ankety (klidně v online formě), který by prokazoval schopnost porozumět obsahu nějakého článku (tedy otázky, na které by se odpovídalo na základě pochopení obsahu článku - ne ve smyslu, že s ním testovaný musí souhlasit, ale že prokáže pochopení obsahy sdělení), jako to zavedly nějaké ty severské online Novinky.cz.
Tim bys sam neprosel.
pani nováková povídala, že u vás na balkóně
sou furt ňáký kluci, kouřej a smějou se.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Fotku Stierlitze jako avatara mi zakazali, toz sem nahodil catvatara.
Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4259
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7441 poděkování
Dostal poděkování: 10824 poděkování

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Lidi, neblbnete. Krtek je magor, ale nemuzete to naridit RP. Pokud by tohle RP smelo delat, tak si priste muzu nechat skriptem vyjet vsechny, kdo na foru Krtka alespon 100x lajknuli, ozeru 2 dalsi mistopredsedy a "nazdar". I bez narizeni CF. Pak pujdou ti, co lajknuli 10x, pak ... Jakoze ano, vzdycky jsem touzil po Kim Cong-Unovske podpore, ale tohle je trosku obskurni cesta, jak ji dosahnout. A hlavne, po ceste skonci spousta lidi jako krmeni pro psy, protoze "malo tleskali".
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 15976
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2162 poděkování
Dostal poděkování: 28465 poděkování

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Martin.Kucera »

Lukas.Novy píše:Proc AO tenhle podnet vubec trpi, kdyz je jasne, ze CF o tomlhe rozhodovat nemuze? Zadam uzamceni.
AO zatím čeká, zda nedojde ke změně na hlasovatelný návrh (neb CF zajisté může v této věci podat podnět/stížnost k přezkumným orgánům).
Lukas.Novy píše:Ze lidi produkuji vice poruseni predpisu nez je schopna KK stihat neni problem toho, kdo na poruseni upozorni.
Ne vše, co ty prohlásíš za porušení předpisů, je skutečně porušením předpisů.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 4):
Jan.Novak, Ivo.Vlasaty, Robert.Magni, Petr.Vileta
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová
Uživatelský avatar
Michael.Polak
Člen KS Praha
Příspěvky: 3931
Registrován: 21 dub 2009, 17:19
Profese: programátor, poskytovatel Internetu
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2772 poděkování
Dostal poděkování: 6461 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Michael.Polak »

Janka.Michailidu píše:všichni poškozujeme dobré jméno strany.. strana jsou ideje (ideály), my jsme lidi a chybujeme..
Já si myslím, že jsme "dobré jméno" (v pravém významu této fráze) především nikdy neměli. Naopak jsme si hned do začátku dali špatné jméno - a svojí činností se snažíme význam tohoto jména subvertovat...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michael.Polak za příspěvky (celkem 4):
Mikulas.Peksa, Michal.Klus, Dalibor.Zahora, Robert.Magni
604 282398 | http://twitter.com/MxChaosP | http://twitter.com/PiratiBrevnov | http://www.pirati.cz/lide/michael_polak
zakládající člen | bývalý člen RV za CF | člen MS Praha 6 | neaktivní člen TO ! maloburžoazní centrista
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“