Karel Nykles

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Karlovarský kraj, PKS Karlovarský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Karel.Nykles
Člen KS Karlovarský kraj
Příspěvky: 216
Registrován: 28 úno 2017, 08:43
Profese: Cyber Security Manager
Dal poděkování: 107 poděkování
Dostal poděkování: 133 poděkování

Karel Nykles

Příspěvek od Karel.Nykles »

Zdravím,

jsem ajťák, sporťák, a mediální děvka, co žije naplno. Po deseti letech jsem se vrátil z Plzně do rodných Mariánských Lázní, začal pracovat v Chebu, a rozhodl se rozvíjet své okolí.
Rád fotím, rád píšu, rád řeším problémy. Je mi blízká transparence, jsou mi blízké Mariánské Lázně, sympatizuji s Piráty.
Jako člen chci podpořit Piráty, primárně v ML a KV Kraji, nabídnout své schopnosti a znalosti, a trochu toho volného času co mi ještě zbývá.
Doufám, že jako člen získám odpovědnost, podíl na kolektivním rozhodování a šanci řešit reálné problémy - stížnosti v hospodě a na Facebooku už mě nebaví:-)

BlueJack
Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel.Nykles za příspěvky (celkem 5):
Zdenek.Tresnak, Adam.Zabransky, Daniela.Bila, Josef.Janu, YjM

Karel Nykles
+420 775 9 23456
karel.nykles@pirati.cz

Uživatelský avatar
Daniela.Bila
Člen KS Karlovarský kraj
Příspěvky: 729
Registrován: 26 kvě 2014, 20:16
Profese: referent, přípravář
Bydliště: Karlovy Vary, Drahovice
Dal poděkování: 1520 poděkování
Dostal poděkování: 304 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Karel Nykles

Příspěvek od Daniela.Bila »

Ahoj Karle,
díky za tvoje sympatické představení i za tvůj zájem o Piráty. Přesně to, co jsi napsal, že od Pirátů očekáváš je naším cílem a tobě nabízíme možnost se spolupodílet na rozhodování na místní, krajské i celostátní úrovni.

Budeme moc rádi, když se zapojíš do našich činností a pomůžeš nám i ve volební kampani do parlamentu.
Píšeš, že jsi z Mariánských Lázní, tak se s tebou určitě kluci spojí a domluvíte se na schůzce.

Kdybys měl cestu do Karlových Varů, můžeš se za námi stavit v Hospůdce Ohře (Loděnice za Chebským mostem). Jsme tam každý čtvrtek od 19 hodin a můžeš se potkat s krajským radním Pepíkem Janů. :)

Teď záleží na tobě, jak rychle se chceš zapojit a do čeho, jestli se chceš nejdříve rozhlížet, nebo být hned aktivní.

Kontakt na Lukáše Jadlovského, předsedu místního sdružení ML - lukas.jadlovsky@pirati.cz, 608 770 133

Přeji hezký den a těším se, že se brzy poznáme. ;)

Daniela Bílá
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniela.Bila za příspěvek:
Karel.Nykles

Daniela Bílá
členka Komise bezpečnosti a prevence kriminality Rady Karlovarského kraje, členka Komise lázeňství a cestovního ruchu Rady města Karlovy Vary

tel. 607 046 969, mail: daniela.bila@pirati.cz, FB: https://www.facebook.com/daniela.bila

Legalizace a dekriminalizace léčebného konopí je nutná. ;)

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Karlovarský kraj“