Budíček 2015 na Karlovarsku

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: KoKS Karlovarský kraj, PKS Karlovarský kraj

Odpovědět
Uživatelský avatar
Josef.Janu
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 383
Registrován: 04 lis 2014, 15:49
Profese: stavař projektant
Bydliště: Karlovy Vary - Tuhnice
Dal poděkování: 206 poděkování
Dostal poděkování: 528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Budíček 2015 na Karlovarsku

Příspěvek od Josef.Janu »

... HOLÓÓÓ, halóóó ... prosím Vás, funguje tu něco, jako krajské vedení? Před pár měsíci jsem přemýšlel, proč mají Piráti v republice nějakých 415 členů a v kraji cca 22 ... a ona si mne odpověď našla ... zdá se, že tady neexistuje téměř nikdo, kdo by se o společenství staral. Vzhledem k tomu, že Piráta si představuji i jako človíčka poněkud akčnějšího, tak tento postoj nevšímání musí odrazovat ... sám vím co má každý z nás "Svých starostí", ale pokud se dám na politiku (a to se od vedení očekává), tak si musím uvědomit, že jsem si přihodil o starost víc ... Tudíž BUDÍĆEK a trochu makáme, žádné volby se sami nevyhrajou, natož Ty krajské, kde komunisté všech barev jsou zakopáni v pohodlných, ale zapáchajících pozicích :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Janu za příspěvky (celkem 4):
Josef.Ulehla, Petr.Bajgar, Daniela.Bila, YjM
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34580
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31538 poděkování
Dostal poděkování: 25676 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Budíček 2015 na Karlovarsku

Příspěvek od Petr.Vileta »

Zajeď si do Pelhřimova ... ne, to jsem popletl, to je z Vesničko má středisková. Ale zajeď si do Mariánských Lázní, zajdi na radnici a rovnou za starostou. On tě na nějakého Piráta nasměruje. :D A nebo tihle pks-karlovarsky-kraj-g102.html
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 2):
Josef.Ulehla, YjM

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Josef.Janu
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 383
Registrován: 04 lis 2014, 15:49
Profese: stavař projektant
Bydliště: Karlovy Vary - Tuhnice
Dal poděkování: 206 poděkování
Dostal poděkování: 528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Budíček 2015 na Karlovarsku

Příspěvek od Josef.Janu »

... ve Varech se mám možnost bavit s Danielou Bílou a občas Pavlem Raškou, ale budíček směřuji k jakékoli aktivitě co se scházení v kraji týče a snaze se poznat, bez toho prostě žádná dobře fungující parta nevznikne. A pokud tu má mít Pirátská strana nějakou budoucnost, tak se musí před krajskými volbami poznat. ... a Pelhřimov znám :) jen o fous mne tam minulo vstupné zdarma mezi kuriozity :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Janu za příspěvky (celkem 3):
Petr.Bajgar, Daniela.Bila, Josef.Ulehla
Uživatelský avatar
Libor.Spacek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2223
Registrován: 16 říj 2012, 09:30
Dal poděkování: 2637 poděkování
Dostal poděkování: 4250 poděkování

Re: Budíček 2015 na Karlovarsku

Příspěvek od Libor.Spacek »

Ve Varech jsou sympatizanti přímo i v regionálním rozhlasu, ale nebudu nikoho jmenovat, aby nedostal vyhazov ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Libor.Spacek za příspěvky (celkem 3):
Petr.Bajgar, Daniela.Bila, Josef.Ulehla

Dle pirátského velení senilní dědouch a troll.

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34580
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31538 poděkování
Dostal poděkování: 25676 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Budíček 2015 na Karlovarsku

Příspěvek od Petr.Vileta »

BigPepik píše:... ve Varech se mám možnost bavit s Danielou Bílou a občas Pavlem Raškou, ale budíček směřuji k jakékoli aktivitě co se scházení v kraji týče a snaze se poznat, bez toho prostě žádná dobře fungující parta nevznikne.
Někde jsem zahlédl tvoji žádost o členství, nebo se pletu? :? Takže to urychli a TY budeš ten aktivní na Karlovarsku, co založí MS Karlovy Vary ;)

P.S. nejspolehlivějším urychlovačem je telefon.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 2):
Roman.Kucera, Josef.Ulehla

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Josef.Janu
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 383
Registrován: 04 lis 2014, 15:49
Profese: stavař projektant
Bydliště: Karlovy Vary - Tuhnice
Dal poděkování: 206 poděkování
Dostal poděkování: 528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Budíček 2015 na Karlovarsku

Příspěvek od Josef.Janu »

1. poprosím o kontakt na človíčka v rádiu :) ... myslím, že se nemá čeho bát, ale v rámci "utajení" je možno napsat soukromou zprávu :) ... jinak, kdo se jednou začne bát a hrbit, tak se z toho bude dostávat jen velmi obtížně a kdo ví zda-li se mu v tomto životě z toho podaří.
2. k tomu členství: Ano. snažím se podat přihlášku, ale myslím si, že je slušností se nejdříve představit, kde to jen jde ... avšak nějak nejsou příležitosti :/ ... k mé aktivitě víc jak 8 let funguji v rámci karlovarského O co jim jde?! ... vyzkoušel jsem si aktivně dvoje komunální a jedny krajské volby. O tom co obnáší "funkcionářování" mám velmi slušnou představu i praxi a vím, že bez silné party , která si věří a zná se ... je veškeré snažení na levačku ... takže i proto se snažím budit a provokovat k aktivitě. Je zde obrovský potenciál a nějak se nevyužívá ...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Janu za příspěvky (celkem 3):
Petr.Bajgar, Daniela.Bila, Josef.Ulehla
Uživatelský avatar
Daniela.Bila
Člen KS Karlovarský kraj
Příspěvky: 729
Registrován: 26 kvě 2014, 20:16
Profese: referent, přípravář
Bydliště: Karlovy Vary, Drahovice
Dal poděkování: 1520 poděkování
Dostal poděkování: 304 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Budíček 2015 na Karlovarsku

Příspěvek od Daniela.Bila »

BigPepik píše:1. poprosím o kontakt na človíčka v rádiu :) ... myslím, že se nemá čeho bát, ale v rámci "utajení" je možno napsat soukromou zprávu :) ... jinak, kdo se jednou začne bát a hrbit, tak se z toho bude dostávat jen velmi obtížně a kdo ví zda-li se mu v tomto životě z toho podaří.
2. k tomu členství: Ano. snažím se podat přihlášku, ale myslím si, že je slušností se nejdříve představit, kde to jen jde ... avšak nějak nejsou příležitosti :/ ... k mé aktivitě víc jak 8 let funguji v rámci karlovarského O co jim jde?! ... vyzkoušel jsem si aktivně dvoje komunální a jedny krajské volby. O tom co obnáší "funkcionářování" mám velmi slušnou představu i praxi a vím, že bez silné party , která si věří a zná se ... je veškeré snažení na levačku ... takže i proto se snažím budit a provokovat k aktivitě. Je zde obrovský potenciál a nějak se nevyužívá ...
Pepíku vydrž, snad se to povede v těch Mariánkách. Jen je potřeba svolat vyloženě krajskou schůzi. Zdá se mi, že před volbama byly docela často a teď po volbách nic. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniela.Bila za příspěvky (celkem 3):
Josef.Ulehla, Petr.Bajgar, Josef.Janu

Daniela Bílá
členka Komise bezpečnosti a prevence kriminality Rady Karlovarského kraje, členka Komise lázeňství a cestovního ruchu Rady města Karlovy Vary

tel. 607 046 969, mail: daniela.bila@pirati.cz, FB: https://www.facebook.com/daniela.bila

Legalizace a dekriminalizace léčebného konopí je nutná. ;)

Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1730
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3738 poděkování
Dostal poděkování: 1286 poděkování

Re: Budíček 2015 na Karlovarsku

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Já teda hlásím, že jsem dost vyšťavenej a veškeré pirátské síly mi stačí tak na to, že jsem za Piráty zastupitelem ve Valči, a velmi mírné sledování vybraných podfór Fóra. A naopak bych potřeboval nějakýho asistenta nebo asistentku.

Když zorganizujete nějaké setkání, pokusím se dorazit. Setkání je možné ve Valči. Ubytování, sál, internet plus bonusy.

Členství umíme ve Valči zařídit více méně obratem pro více méně kohokoliv. Stačí se domluvit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Ulehla za příspěvky (celkem 3):
Petr.Bajgar, Josef.Janu, Daniela.Bila
Uživatelský avatar
Josef.Janu
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 383
Registrován: 04 lis 2014, 15:49
Profese: stavař projektant
Bydliště: Karlovy Vary - Tuhnice
Dal poděkování: 206 poděkování
Dostal poděkování: 528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Budíček 2015 na Karlovarsku

Příspěvek od Josef.Janu »

Děkuji za nabídku ... :) ... asi o tom začnu uvažovat :) ... pokud se nepletu, tak tuto možnost využila Daniela a nezdá se na tom nic špatného. Každopádně mám ambici, abychom vytvořili životaschopnou buňku ve Varech a osobně nevidím problém, zda-li budu čekat týden nebo půl roku, protože jsem se prostě rozhodl, že toto je pokračování mé cesty, jen mi přijde, že se zbytečně okrádáme o čas do dalších voleb.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Janu za příspěvky (celkem 3):
Josef.Ulehla, Lukas.Jadlovsky, Daniela.Bila
Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Karlovarský kraj“