člen

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Stoklasa
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 1
Registrován: 08 led 2015, 11:24
Profese: OSVČ
Dostal poděkování: 1 poděkování

člen

Příspěvek od Stoklasa »

Ahoj, jmenuji se Petr Stoklasa a jsem z Kroměříže. Pracuji jako OSVČ v oboru energetiky. Rád bych se stal členem Pirátské strany. U voleb je tato strana mou jedinou volbou. Mám rád na světě volnost a ne šikanování. Bohužel se toto ze strany našich politiků děje. Rád bych přispěl svými zkušenostmi a vytrvalostí. V Kroměříži, kde bydlím chceme vytvořit silnou Pirátskou skupinu a neustále ji rozšiřovat až se nám podaří zasednou do zastupitelstva a konečně mít možnost věci měnit a ne jen mluvit.
Petr
Tito uživatelé poděkovali autorovi Stoklasa za příspěvek:
Petr.Bajgar
Uživatelský avatar
Josef.Janu
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 383
Registrován: 04 lis 2014, 15:49
Profese: stavař projektant
Bydliště: Karlovy Vary - Tuhnice
Dal poděkování: 206 poděkování
Dostal poděkování: 528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: člen

Příspěvek od Josef.Janu »

... omlouvám se, že reaguji, takto přes republiku, ale nedá mi to. Jsem v podobném postavení jako Ty ... žádám o členství a aktivita stávajících členů je velmi slušně řečeno vlažná ... ale když jsem viděl Tvůj příspěvek, tak je mi Tě prostě líto :). Každopádně doufám, že si z toho sami vezmeme ponaučení a všechny, kteří se budou pro příště hlásit alespoň slušně pozdravíme. Takže jedno Karlovarské AHOOOJ :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Janu za příspěvky (celkem 2):
Petr.Bajgar, Daniela.Bila
Jakub.Stacke
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 739
Registrován: 21 dub 2012, 09:27
Profese: Obchodní cestující
Bydliště: zlín
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 822 poděkování

Re: člen

Příspěvek od Jakub.Stacke »

Ahoj, prosím nějlepší bude když se obrátíš přímo na skupinu u Vás v KM. Kontakty máš v SZ. V průběhu jara určitě proběhne Krajská schůze a to patrně v Hulíně nebo v Kroměříži, takže se budu těšit na osobní setkání a spolupráci :)
Díky
Prostě Stacke
77nula157333
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4708
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4288 poděkování
Dostal poděkování: 3669 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: člen

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Hoši v Kromclu jsou dávno propojení a toto je jen oficiální představení... Teď už jen aby se dokopali k tomu založení MS
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Zlínský kraj“