Lenka Čermáková

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Karlovarský kraj, PKS Karlovarský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Lenka.Cermakova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2
Registrován: 15 led 2015, 01:13
Profese: profesionální ukecávač a prodejce
Dostal poděkování: 8 poděkování

Lenka Čermáková

Příspěvek od Lenka.Cermakova »

Dobrý večer Piráti..
Nebo vlastně noc, neb máme jednu hodinu ráno.. Jmenuji se Lenka Čermáková, v březnu mi bude 38, mám čtyřletého syna Bedřicha Thormunda na nějž jsem sama,a vyoperovanou kompletní bederní plotýnku. Já vím je divné svou bederku představovat hned po synkovi, ale každodenní bolest zad se natolik stala součástí mého života , že nepředstavit ji byl by hřích
Bydlím s maminkou jež mi pomáhá s dítkem a bratrem, jež mi pomáhá orientovati se v politickém rybníčku českém i tom moři světovém. Taky je dlužno přiznati, že jsem byla ism let aktivní členkou karlovarské ČSSD. Ano, celých osm let.. Ale protože člověk má jen jedny nervy a mravní kodex je taky jen jedena navíc posvátný, kiž pár let jič členkou nejsem.. Dospěla jsem k přesvědčení, že piráti jsou tou stranou, která by se měla podporovat a chtěla bych pro ně pracovat, účastnit se pirátského dění a dají li dobří bohové a Praotec, někdy i kandidovat..Moje politické názory se velmi s vašimi scházejí.. Neshodneme se asi co se táká otázek islámu, ale co, každé děvče má svoji slabinku..
Někteří z Vás mě již moýná znají, ať z kampaní jež jsem se účastnila či pomáhala,tak ze řivota soukromého. A kdo nezná mě, zná právě mého pratra, jež je v karlovarské politice velmi aktivní.
To by bylo k mému představení asi všechno.. jinak miluju knížky (zakoupen nový Kotleta, už se těším) každou dobrou hudbu (Goran Bregovič a Vartiina to ve sluchátkách jistí) divné Bollywodské filmy (Madhuri Dixit je boží) veci kolem počítačů (ano, internet je naše moře), hlavně ale svého syna, kterému obětuju a dám všechno ( viz elektrická motorka k narozkám). Pro nezadané pány (samozřejmě i ty ostatní) jsem svobodná, nehubená nevysoká, nehezká ale zato prý mám neuvěřitelné charisma.. Telefon a foto na vyžádání. Děkuji a těším se na přijetí a založenou varskou buňku.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Cermakova za příspěvky (celkem 7):
Roman.Kucera, YjM, Josef.Ulehla, Josef.Janu, Petr.Bajgar, Daniela.Bila, Petr.Tresnak
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lenka Čermáková

Příspěvek od Roman.Kucera »

Myslel jsem, že se dřív ozve někdo z KV kraje, ale jsou to nemehla :-) Vítej :-) Proceduru asi znáš?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvek:
Josef.Ulehla
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
YjM
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 164
Registrován: 12 dub 2014, 23:09
Profese: geomatik
Bydliště: divoký západ východního bloku
Dal poděkování: 1403 poděkování
Dostal poděkování: 142 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lenka Čermáková

Příspěvek od YjM »

Tak to vypadá, že se ve Varech brzy založí MS :)

Telefon a foto zní fajn, ale i pro tebe platí pozvánka na nejbližší schůzi MS v Mariánkách, kde se můžeme seznámit osobně ;) Měla by se konat 25. 1. (bude svolána v příslušné části fora: mistni-forum-marianske-lazne-f622/), a měl by tam být Petr Třešňák, který jako člen PKS může převzít přihlášky nových členů.
Tito uživatelé poděkovali autorovi YjM za příspěvky (celkem 2):
Josef.Ulehla, Daniela.Bila
Hlídací pes Pirátů.
Tůten: https://www.linkedin.com/in/jmacura/
Lenka.Cermakova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2
Registrován: 15 led 2015, 01:13
Profese: profesionální ukecávač a prodejce
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Lenka Čermáková

Příspěvek od Lenka.Cermakova »

Bať bať, o proceduře už jsem se cosik dočetla.. Tak si teď budu hlídat jak a kam se kdy dostat na schůzi.. Díky
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Cermakova za příspěvek:
Josef.Ulehla
YjM
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 164
Registrován: 12 dub 2014, 23:09
Profese: geomatik
Bydliště: divoký západ východního bloku
Dal poděkování: 1403 poděkování
Dostal poděkování: 142 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lenka Čermáková

Příspěvek od YjM »

Tak opravuji, že tuto neděli schůze v ML nejspíš nebude. O náhradním termínu dáme vědět.
Tito uživatelé poděkovali autorovi YjM za příspěvky (celkem 2):
Josef.Ulehla, Daniela.Bila
Hlídací pes Pirátů.
Tůten: https://www.linkedin.com/in/jmacura/
Uživatelský avatar
Josef.Janu
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 383
Registrován: 04 lis 2014, 15:49
Profese: stavař projektant
Bydliště: Karlovy Vary - Tuhnice
Dal poděkování: 206 poděkování
Dostal poděkování: 528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lenka Čermáková

Příspěvek od Josef.Janu »

Ahoj Lenko :) ... jakpak Ti Tvé rozhodnutí schvaluje bratříček :) ... na mne se potvora mračí a kroutí hlavou. Každopádně také sleduji, kdy a kde bude v našem kraji jakákoli schůze a stejně, jako Daniele a Pavlovi, tak i Tobě nabízím místo v autě (celkem je těch míst 7 :)) ...
Jinak to vypadá, že se ve Varech tvoří velice zajímavé a již nyní občansky aktivní uskupení :)
Pepík
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Janu za příspěvky (celkem 3):
Josef.Ulehla, Petr.Bajgar, Daniela.Bila
Uživatelský avatar
Daniela.Bila
Člen KS Karlovarský kraj
Příspěvky: 729
Registrován: 26 kvě 2014, 20:16
Profese: referent, přípravář
Bydliště: Karlovy Vary, Drahovice
Dal poděkování: 1520 poděkování
Dostal poděkování: 304 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lenka Čermáková

Příspěvek od Daniela.Bila »

Valkyrja píše:Dobrý večer Piráti..
Nebo vlastně noc, neb máme jednu hodinu ráno.. Jmenuji se Lenka Čermáková, v březnu mi bude 38, mám čtyřletého syna Bedřicha Thormunda na nějž jsem sama,a vyoperovanou kompletní bederní plotýnku. Já vím je divné svou bederku představovat hned po synkovi, ale každodenní bolest zad se natolik stala součástí mého života , že nepředstavit ji byl by hřích
Bydlím s maminkou jež mi pomáhá s dítkem a bratrem, jež mi pomáhá orientovati se v politickém rybníčku českém i tom moři světovém. Taky je dlužno přiznati, že jsem byla ism let aktivní členkou karlovarské ČSSD. Ano, celých osm let.. Ale protože člověk má jen jedny nervy a mravní kodex je taky jen jedena navíc posvátný, kiž pár let jič členkou nejsem.. Dospěla jsem k přesvědčení, že piráti jsou tou stranou, která by se měla podporovat a chtěla bych pro ně pracovat, účastnit se pirátského dění a dají li dobří bohové a Praotec, někdy i kandidovat..Moje politické názory se velmi s vašimi scházejí.. Neshodneme se asi co se táká otázek islámu, ale co, každé děvče má svoji slabinku..
Někteří z Vás mě již moýná znají, ať z kampaní jež jsem se účastnila či pomáhala,tak ze řivota soukromého. A kdo nezná mě, zná právě mého pratra, jež je v karlovarské politice velmi aktivní.
To by bylo k mému představení asi všechno.. jinak miluju knížky (zakoupen nový Kotleta, už se těším) každou dobrou hudbu (Goran Bregovič a Vartiina to ve sluchátkách jistí) divné Bollywodské filmy (Madhuri Dixit je boží) veci kolem počítačů (ano, internet je naše moře), hlavně ale svého syna, kterému obětuju a dám všechno ( viz elektrická motorka k narozkám). Pro nezadané pány (samozřejmě i ty ostatní) jsem svobodná, nehubená nevysoká, nehezká ale zato prý mám neuvěřitelné charisma.. Telefon a foto na vyžádání. Děkuji a těším se na přijetí a založenou varskou buňku.

Ahoj Lenko,
jsem moc ráda, že jsi se rozhodla a rozjela to. Svůj představující příspěvek jsi napsala moc krásně, přesně takhle tě znám. Těším se moc, že založíme ve Varech MS a díky tobě a Pepíkovi a snad i dalším zájemcům o vstup k Pirátům začneme pořádně něco dělat pro naše město. Snad nám vyjde ta cesta do Mariánek na schůzi a poznáme se s našimi krajskými souputníky.
Přijď ve čtvrtek večer mezi nás, budeme moc rádi.
Pa, Daniela :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniela.Bila za příspěvky (celkem 3):
Roman.Kucera, Josef.Ulehla, Josef.Janu

Daniela Bílá
členka Komise bezpečnosti a prevence kriminality Rady Karlovarského kraje, členka Komise lázeňství a cestovního ruchu Rady města Karlovy Vary

tel. 607 046 969, mail: daniela.bila@pirati.cz, FB: https://www.facebook.com/daniela.bila

Legalizace a dekriminalizace léčebného konopí je nutná. ;)

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Karlovarský kraj“