Pepík Janů

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Karlovarský kraj, PKS Karlovarský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Josef.Janu
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 383
Registrován: 04 lis 2014, 15:49
Profese: stavař projektant
Bydliště: Karlovy Vary - Tuhnice
Dal poděkování: 206 poděkování
Dostal poděkování: 528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pepík Janů

Příspěvek od Josef.Janu »

Po tomto Světě se pohybuji od roku 1969. Dětství v okolí Tábora (Čekanice, Tříklasovice a Radenín) vystřídaly stavebně průmyslovkové České Budějovice a následně stavařsky vysokoškolská Praha, seznámení s manželkou a od roku 1991 jsem příženěnej Karlovarskej Tuhničák se třemi dětmi.
Zajímá mne asi vše co se kolem děje a díky internetu si užívám zřejmě nevstřebatelné množství dostupných informací, které se snažím spíše s menším než větším úspěchem využívat.
V Pirátské komunitě hledám pokračování aktivity na komunální úrovni (1.1.2007 jsem spoluzaložil hnutí O co jim jde?!) kdy mi pomalu dochází, že bez krajské a republikové nadstavby je čistě komunální snaha velmi potřebná, ale ohromně neefektivní. Měl jsem to štěstí, že v letošních komunálních volbách a následném komunálně politickém období máme ve Varech Pirátskou stranu za volebního partnera a osobní seznámení s Danielou Bílou a Pavlem Raškou mne přes zjištění, že dle stanov, cílů a programu jsem se asi už Pirátem narodil, dovedlo až k tomuto kroku = žádost o členství.
Co mohu nabídnout: cca 10-ti letou zkušenost s komunální politikou na úrovni statutárního města (opozice mimo i zastupitelská, 1,5 roku koalice ... komise, statutární orgány), více jak 30-letá zkušenost se stavařinou a projektováním ... od přidavače po práci na územních plánech (autorizovaný inženýr PS v komoře od roku 1995). Velmi slušnou znalost spolkové činnosti, především sportovní, kdy má osobní sportovní aktivita lety přešla v trénování a bafuňaření. Od roku 2000 se věnuji mládežnickému volejbalu ve VK K.Vary a cca 8 let jsem předsedou klubu, který jsme letos vytáhly až do Extraligy juniorek.
Snad přednosti: snaha se chovat rovně a čestně a aktivně nutit k obdobnému jednání druhé :). Zájem o Svět kolem sebe a snaha jej malinko vylepšit. Nedávám si mantinely pro své cíle, prostě když něco dělám, tak rozevřu křídla a letím :)
Zápory: pro mnoho zájmů a obrovskou chuť stále něco rozjíždět, mi dělá problém dotáhnout rozdělané věci do konce (samozřejmě je otázkou co je konec), ale snažím se pracovat na nápravě a spolu s přibývajícím věkem doufám, že nových aktivit a nápadů bude trochu ubývat a zbude čas vše dotáhnout tam, kam být dotaženo má. ... No a ještě občasné období "nekomunikace" kdy si čistím hlavu a kdo mne chce kontaktovat, tak musí prostě vyrazit osobně (místo výletů do Thajska si dělám výlety do své hlavy a telefony a maily musí počkat).
... Obdivuji Vás všechny, kteří to dočetli až sem a těším se na práci a setkávání :) ... Varskej Pepík s mohutnější postavičkou = BigPepik
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Janu za příspěvky (celkem 10):
Petr.Vileta, Dalibor.Zahora, Roman.Kucera, Ivana.Hudcova, YjM, Josef.Ulehla, Mikulas.Peksa, Dominik.Burget, Mikulas.Ferjencik, Daniela.Bila
Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1730
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3738 poděkování
Dostal poděkování: 1286 poděkování

Re: Pepík Janů

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Kdyby se Tě nějak nikdo neujal, tak já se Tě ujmu :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Ulehla za příspěvky (celkem 3):
Ivana.Hudcova, Josef.Janu, Daniela.Bila
Uživatelský avatar
Josef.Janu
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 383
Registrován: 04 lis 2014, 15:49
Profese: stavař projektant
Bydliště: Karlovy Vary - Tuhnice
Dal poděkování: 206 poděkování
Dostal poděkování: 528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pepík Janů

Příspěvek od Josef.Janu »

Díky :) ... jsem v pohodě. Ve Varech se s Danielou vidíme každý týden na setkáních komunální "O co jim jdoucí" koalice, občas se tam objeví i Pavel a na Piratconu jsem měl možnost se seznámit i s kluky z Mariánek. Nyní spíš čekám, až bude kdekoli v našem kraji nějaká schůze, abych se "vetřel" a podíval i mezi ostatní Piráty, takže oklikou se vracím k Tvé nabídce ... ano, až bude ve Valči schůze rád se jako host zajedu podívat :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Janu za příspěvky (celkem 2):
Josef.Ulehla, Daniela.Bila
YjM
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 164
Registrován: 12 dub 2014, 23:09
Profese: geomatik
Bydliště: divoký západ východního bloku
Dal poděkování: 1403 poděkování
Dostal poděkování: 142 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pepík Janů

Příspěvek od YjM »

BigPepik píše:Nyní spíš čekám, až bude kdekoli v našem kraji nějaká schůze, abych se "vetřel" a podíval i mezi ostatní Piráty
Pepo, v Mariánkách jsme schůzovali tuto neděli. Další schůze by měla být 25. 1. Určitě ji někdo svolá skrze naše subforum: mistni-forum-marianske-lazne-f622/ Doraž, rádi tě uvidíme ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi YjM za příspěvky (celkem 3):
Josef.Ulehla, Josef.Janu, Daniela.Bila
Hlídací pes Pirátů.
Tůten: https://www.linkedin.com/in/jmacura/
Uživatelský avatar
Josef.Janu
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 383
Registrován: 04 lis 2014, 15:49
Profese: stavař projektant
Bydliště: Karlovy Vary - Tuhnice
Dal poděkování: 206 poděkování
Dostal poděkování: 528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pepík Janů

Příspěvek od Josef.Janu »

Děkuji za pozvání a s největší pravděpodobností dorazím. Mariánskolázeňské stránky budu poctivě sledovat :)
Rovnou bych se zeptal i Daniely a Pavla, zda by se nechtěli svést se mnou ... předpokládám, že to není problém.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Janu za příspěvky (celkem 2):
Josef.Ulehla, Daniela.Bila
YjM
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 164
Registrován: 12 dub 2014, 23:09
Profese: geomatik
Bydliště: divoký západ východního bloku
Dal poděkování: 1403 poděkování
Dostal poděkování: 142 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pepík Janů

Příspěvek od YjM »

Jasně, přijeďte všichni ;) Jen budujme sociální vazby :twisted:
Tito uživatelé poděkovali autorovi YjM za příspěvky (celkem 2):
Josef.Ulehla, Daniela.Bila
Hlídací pes Pirátů.
Tůten: https://www.linkedin.com/in/jmacura/
Uživatelský avatar
Daniela.Bila
Člen KS Karlovarský kraj
Příspěvky: 729
Registrován: 26 kvě 2014, 20:16
Profese: referent, přípravář
Bydliště: Karlovy Vary, Drahovice
Dal poděkování: 1520 poděkování
Dostal poděkování: 304 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pepík Janů

Příspěvek od Daniela.Bila »

YjM píše:Jasně, přijeďte všichni ;) Jen budujme sociální vazby :twisted:
Ahoj,
děkujeme za pozvání, ráda s Pepíkem a třeba i s Pavlem přifrčím na vaší schůzi. Těším se, že poznám nový super lidi.
Daniela :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniela.Bila za příspěvky (celkem 2):
YjM, Josef.Ulehla

Daniela Bílá
členka Komise bezpečnosti a prevence kriminality Rady Karlovarského kraje, členka Komise lázeňství a cestovního ruchu Rady města Karlovy Vary

tel. 607 046 969, mail: daniela.bila@pirati.cz, FB: https://www.facebook.com/daniela.bila

Legalizace a dekriminalizace léčebného konopí je nutná. ;)

YjM
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 164
Registrován: 12 dub 2014, 23:09
Profese: geomatik
Bydliště: divoký západ východního bloku
Dal poděkování: 1403 poděkování
Dostal poděkování: 142 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pepík Janů

Příspěvek od YjM »

Tak opravuji, že tuto neděli schůze v ML nejspíš nebude. O náhradním termínu dáme vědět.
Tito uživatelé poděkovali autorovi YjM za příspěvky (celkem 2):
Josef.Ulehla, Josef.Janu
Hlídací pes Pirátů.
Tůten: https://www.linkedin.com/in/jmacura/
Uživatelský avatar
Josef.Janu
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 383
Registrován: 04 lis 2014, 15:49
Profese: stavař projektant
Bydliště: Karlovy Vary - Tuhnice
Dal poděkování: 206 poděkování
Dostal poděkování: 528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pepík Janů

Příspěvek od Josef.Janu »

Děkuji za info, Mariánskolázeňské odkazy sleduji, takže jsem právě s Danielou i řešil, že se nám přesun Vaší schůze hodí :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Janu za příspěvek:
Josef.Ulehla
Uživatelský avatar
Josef.Janu
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 383
Registrován: 04 lis 2014, 15:49
Profese: stavař projektant
Bydliště: Karlovy Vary - Tuhnice
Dal poděkování: 206 poděkování
Dostal poděkování: 528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pepík Janů

Příspěvek od Josef.Janu »

Jsem pro to, aby každý příspěvek měl svou hlavu a patu a tak:

Děkuji za přijetí mezi Piráty, které proběhlo na schůzi Karlovarského krajského sdružení v Mariánkách dne 15.2.2015 :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Janu za příspěvky (celkem 2):
Daniela.Bila, YjM
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Karlovarský kraj“