Jaroslav Černík

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Karlovarský kraj, PKS Karlovarský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
jarda.cernik
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 13
Registrován: 12 pro 2014, 12:45
Profese: OSVČ
Dostal poděkování: 13 poděkování

Jaroslav Černík

Příspěvek od jarda.cernik »

Dobrý den, jmenuji se Jaroslav Černík, je mi 40 let, 12 let podnikám v Chebu, jsem ženatý a mám dvě děti. Dlouhodobě se zajímám o dění ve městě Cheb, program pirátské strany je mi blízký, rád bych se angažoval při vzniku chebské buňky.
Tito uživatelé poděkovali autorovi jarda.cernik za příspěvky (celkem 5):
Roman.Kucera, Josef.Ulehla, Ivana.Hudcova, Daniela.Bila, pirat
Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1730
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3738 poděkování
Dostal poděkování: 1286 poděkování

Re: Jaroslav Černík

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Skvělý. V Chebu už Piráti jsou. Snad se Ti tu ozvou. Když ne, můžu pomoct taky :-)
jarda.cernik
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 13
Registrován: 12 pro 2014, 12:45
Profese: OSVČ
Dostal poděkování: 13 poděkování

Re: Jaroslav Černík

Příspěvek od jarda.cernik »

Díky, prosím o zaslání kontaktu na někoho. Díky
Tito uživatelé poděkovali autorovi jarda.cernik za příspěvek:
Josef.Ulehla
Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1730
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3738 poděkování
Dostal poděkování: 1286 poděkování

Re: Jaroslav Černík

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Hadry cucky. Moje chyba. Spletl jsem si Cheb a Aš. Takže o nikom v Chebu nevím. Tož by Tě mělo přijímat krajské předsednictvo:

Petr Tresnak
Jakub Kotal
Pavel Raska

Zkus soukromé zprávy. Kdyby nic pomůžu dál.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Ulehla za příspěvek:
V__
jarda.cernik
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 13
Registrován: 12 pro 2014, 12:45
Profese: OSVČ
Dostal poděkování: 13 poděkování

Re: Jaroslav Černík

Příspěvek od jarda.cernik »

ok díky...
Tito uživatelé poděkovali autorovi jarda.cernik za příspěvek:
Josef.Ulehla
Uživatelský avatar
Josef.Janu
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 383
Registrován: 04 lis 2014, 15:49
Profese: stavař projektant
Bydliště: Karlovy Vary - Tuhnice
Dal poděkování: 206 poděkování
Dostal poděkování: 528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaroslav Černík

Příspěvek od Josef.Janu »

Omlouvám se, že vstupuji do diskuse, ale ...
Jsem těsně před podáním žádosti o vstup do Pirátské strany. Díky mé minulosti v karlovarskému hnutí O co jim jde?! (jehož jsem spoluzakladatelem) ... jsem lehce nakoukl pod pokličku místního politického kotlíku a jako jeden ze základních problémů stran a hnutí vidím v systému přijímání nových členů, kdy v podstatě stačí říci: "jsem sympatizant ... volil jsem Vás ..." a už to frčí. Myslím si, že kdokoli má zájem o členství, by měl trochu podrobněji o sobě poreferovat a následně, by měl být čas pro aktivní členy (sympatizanty) uchazeče konfrontovat s jeho tvrzeními. Například náš kraj je opravdu "náves" a asi nebude člověk kterého bych "já", nebo někdo komu věřím neznal.
Je mi jasné (nebo spíš doufám), že dané vedení organizace (krajská, místní...) kam se vstupuje se ptát bude, ale zde mají piráti neskutečný potenciál v lidičkách na fóru.
Konkrétně: pokud bych vzal Tebe za příklad, tak by mne zajímalo: Co Tě vedlo od ODS-ky, přes podporu VV k pocitu, že budeš Pirát a ne v dnešních dnech populární ANO?"
Jak jsem napsal omlouvám se za drzost, ale já si připravuji krátkou, ale snad výstižnou "svodku" ze svého života, protože mne členství ve straně Pirátů opravdu láká a myslím si, že vstup do strany je dosti důležitým krokem a chci vědět zda-li můj pohled na Svět je ve shodě s Těmi ke kterým se chci přidat.
Jsem technik a jedna z věcí, kterou mají Piráti ve "dvanácteru" a mne mluví z duše je, že pokud se mám rozhodnout potřebuji sehnat dostatek podkladů a (dokonce je tam douška) pokud informace nemám, tak se nevyjadřuji :)
Z Varů zdraví Pepík ... a i tento příspěvek beru, jako zkoušku reakcí Pirátské obce :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Janu za příspěvky (celkem 5):
Josef.Ulehla, Dominik.Burget, Daniela.Bila, pirat, Vit.Fux
jarda.cernik
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 13
Registrován: 12 pro 2014, 12:45
Profese: OSVČ
Dostal poděkování: 13 poděkování

Re: Jaroslav Černík

Příspěvek od jarda.cernik »

Zdravím, v podstatě s tím co tady píšeš, z velké části souhlasím. Dnes v době internetu není problém si vše dohledat, a proto není důvod mlžit. I já jsem měl tu možnost v Chebu nahlédnout pod pokličku místních politických struktur, a to zejména místní ODS. Když jsem zjistil, že vedoucím představitelům nejde o lidi, ale o své zájmy a klientelismus, tak jsem z tohoto uskupení, asi po roce členství, vycouval. Je to zkušenost, která se musí prožít a je možná lepší, že když chce člověk veřejně působit, tak by neměl být úplně naivní…..Ty důvody proč jsem odešel, jsou k nahlédnutí na youtube . Já jsem finančně nezávislý a nemám důvod se podílet na takových věcech, s kterými nesouhlasím, i proto jsem přijal následně místo na kandidátce VV jako nezávislý. Na druhou stranu si myslím, že kádrování už tu jednou bylo, jo, to myslím v programu Piráti nemají :lol: …… Myslím, že je důležité hledat protiváhu těm, kteří si myslí, že můžou vše a dnes bohužel i na komunální úrovni..... A k ANO, no jestli máš informace z Chebu, tak víš proč s touhle partou NE... ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi jarda.cernik za příspěvky (celkem 3):
Josef.Ulehla, Dominik.Burget, Daniela.Bila
Uživatelský avatar
Josef.Janu
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 383
Registrován: 04 lis 2014, 15:49
Profese: stavař projektant
Bydliště: Karlovy Vary - Tuhnice
Dal poděkování: 206 poděkování
Dostal poděkování: 528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaroslav Černík

Příspěvek od Josef.Janu »

Díky za odpověď, rád lehce provokuju, abych se něco dozvěděl :) ... myslím si, že s ANO to bude stejné všude. Koblihový Mussolini prostě přitahuje (ve Varech je prý 105 žádostí o vstup do strany) :)
K těm "lustracím" nebo "kádrování" ... sám si teprve na to dělám nějakej názor a trochu očekávám diskusi :) ... každopádně si myslím, že představovací "životasumář" není krok špatným směrem :) a ten svůj během několika dní na fórum s žádostí o zahájení vstupu sám přihodím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Janu za příspěvky (celkem 2):
Josef.Ulehla, Daniela.Bila
Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1730
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3738 poděkování
Dostal poděkování: 1286 poděkování

Re: Jaroslav Černík

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Hm. Tady se taky nějak nic neděje. Mám se toho ujmout?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Ulehla za příspěvky (celkem 2):
Ivana.Hudcova, Daniela.Bila
jarda.cernik
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 13
Registrován: 12 pro 2014, 12:45
Profese: OSVČ
Dostal poděkování: 13 poděkování

Re: Jaroslav Černík

Příspěvek od jarda.cernik »

Zdravím, p.Třešňák mi 29.12. napsal, že bude nevhodnější potkat se na schůzi některého dvou místních sdružení, dal jsem mu na sebe kontakt, předpokládám, že se mi někdy ozve....Jinak se další aktivitě samozřejmě nebráním. Díky
Tito uživatelé poděkovali autorovi jarda.cernik za příspěvky (celkem 2):
Josef.Ulehla, Daniela.Bila
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Karlovarský kraj“