Zájem o členství - noví lidé - upozornění

Personální odbor má na starosti zapojování dobrovolníků do činností strany, zejména práci s nováčky a dobrovolníky a koordinaci úkolů.

Moderátor: Personální odbor - celý

Zamčeno
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10308
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 18242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zájem o členství - noví lidé - upozornění

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Ahoj. Dnes jsem krajským kapitánům a PO psal tuto SZ. Vlastně nevidím důvod, proč jsem ji rovnou nepostnul sem. Pro připomenutí se hodí...
Ahoj,

doufám, že se všichni radujete ze zvýšeného zájmu o členství. Během prvních dnů jsem zaznamenal někde číslo cca 70. To je super!

Ačkoliv jsme stranou otevřenou, prosím buďte při náboru členů obezřetní. Nevyzývám k nějaké lustraci či podobně, ale proklepnutíčko či grilovačka dle pirátského zvyku by asi byla na místě. Nechcem zájemce odradit (od toho máme fórum), ale určitě bych trval na představení online, na schůzi a obnovení onoho mentora (průvodce nováčka), který by zájemci vše vysvětlil. Stejně tak bych požadoval minimálně přečtené stanovy.

Pokud máme s novými lidmi efektivně spolupracovat, není od věci jim vysvětlit i historii a vývoj Pirátské strany, témat a kauz tak, abychom neměli do týdne zahlceno fórum již tisíckrát zodpovězenými otázkami, nebo úžasnými nápady ohledně něčeho, co již máme vyřešeno. Pokud mají noví Piráti rovnou specifické cíle, prosím odkažte je na osoby garantů programových bodů.

Osobní přístup se nám v budoucnu 100krát vyplatí.

Díky za Váš čas.
Zdar a sílu.
Ivan
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
martinkopecky
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7
Registrován: 22 říj 2013, 16:20
Profese: podnikatel
Bydliště: Praha 2 a Praha - Zbraslav
Dal poděkování: 33 poděkování
Dostal poděkování: 17 poděkování

Re: Zájem o členství - noví lidé - upozornění

Příspěvek od martinkopecky »

Z profilu na fóru jsem se domníval, že onen mentor (průvodce nováčka) je automatická záležitost. A upřímně, taky bych si ho přál.

OFFTOPICČetl jsem nějaké diskuse, kde má někdo strach z návalu kvůli miliónům a cosi o nějakých pravidlech. Myslím, že snad máte jasno co s rozpočtem, tak o to strach být nemusí. No a že jste ty pravidla měli mít už dopředu a ne nyní nějaká na "rychlo" vymýšlet či nastavovat. Nechte to jak to je, jinak ze sebe děláte hloupé nadlidi, kteří teď budou někomu stěžovat členství, které se před tímto "úspěchem" neřešilo ... alespoň to tak působí. Měřit stejné různým metrem. Proč? IMHO, seděl jsem vedle Vás v té zelené mikině Na Klikovce, bavili jste se o tom ve smyslu, kdyby jste je vyhrály :) ... ale nevyhráli jste je :D

Těžko někoho prolustrovat jinak než z OP a i to Vám defacto nebude k ničemu. Ale jak mi bylo několikrát řečeno, neber to fórum zas až tak vážně, pokud nejde o nějaké skutečné téma :fet: zatím se směji i souhlasně pokyvuji .. chvilku to, chvilku ono :shock:

Na schůzku přijdu i se svým bráchou, neb jsme se shodli na tom, že když už volit piráty a přesvědčovat ostatní, tak pro tu stranu taky něco efektivně dělat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi martinkopecky za příspěvky (celkem 5):
Ivan.Bartos, Filip.Krska, Jakub, Adam.Zabransky, ItoldYouSo7227
Martin Nossberger
774 455 995

OFFTOPICVím, že nic nevím.

Tento výrok se Sókratovi sice často připisuje, ale pochází z nepřesné interpretace Platónovy Obrany Sókratovy. Příslušná pasáž zní v překladu Františka Novotného následovně: VÍCE NALEZNETE NA http://retel.cz/blog/sokrates
Uživatelský avatar
Jan.Przybyla
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 230
Registrován: 16 říj 2013, 21:15
Profese: Personalista
Bydliště: Bouřilova 1103/4 Praha 9
Dal poděkování: 44 poděkování
Dostal poděkování: 208 poděkování

Re: Zájem o členství - noví lidé - upozornění

Příspěvek od Jan.Przybyla »

Dnes beru jako vyřešeno. Lock
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Przybyla za příspěvek:
Ivan.Sirko
Jan Przybyla
Zástupce vedouciho PO
Člen KS Praha

Tel.: 731 014 969
Mail: jan.przybyla@pirati.cz


Pirátské centrum Praha |
Zamčeno

Zpět na „Personální odbor“