Zítra (čtvrtek) v 10:00 krajský soud v Plzni

Republikovému předsednictvu je svěřena moc výkonná a je zároveň statutárním orgánem strany.
Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti republikového předsednictva. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Uživatelský avatar
Lukas.Blazej
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 775
Registrován: 24 lis 2010, 18:04
Bydliště: Ústí nad Labem - centrum
Dal poděkování: 888 poděkování
Dostal poděkování: 1369 poděkování

Re: Zítra (čtvrtek) v 10:00 krajský soud v Plzni

Příspěvek od Lukas.Blazej »

Vojtech Pikal píše: 4) Požádejte Městský úřad o nové rozhodnutí (tady by to možná chtělo právní pomoc, potvrďte.)
Vždyť je to přímo v tom rozsudku:
P o u č e n í I.: Svolavatel je oprávněn shromáždění uspořádat podle původního oznámení nebo později tak, aby shromáždění bylo uskutečněno do 30 dnů od právní moci rozhodnutí soudu. Jestliže shromáždění uspořádá v pozdější době, vyrozumí o tom úřad nejpozději 1 den před konáním shromáždění (§ 11 odst. 3 věta šestá a sedmá zákona o právu shromažďovacím).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Blazej za příspěvky (celkem 5):
Vojtech.Pikal, Petr.Vileta, Ivan.Sirko, Libor.Spacek, Daniela.Bila
Tel. 778702712
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34580
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31538 poděkování
Dostal poděkování: 25676 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zítra (čtvrtek) v 10:00 krajský soud v Plzni

Příspěvek od Petr.Vileta »

Lukas Blazej píše:Vždyť je to přímo v tom rozsudku:
P o u č e n í I.: Svolavatel je oprávněn shromáždění uspořádat podle původního oznámení nebo později tak, aby shromáždění bylo uskutečněno do 30 dnů od právní moci rozhodnutí soudu. Jestliže shromáždění uspořádá v pozdější době, vyrozumí o tom úřad nejpozději 1 den před konáním shromáždění (§ 11 odst. 3 věta šestá a sedmá zákona o právu shromažďovacím).
Máme 11.9. a než to projde přes odvolací soud, tak je pozdě. :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 2):
Ivan.Sirko, Daniela.Bila

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1730
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3738 poděkování
Dostal poděkování: 1286 poděkování

Re: Zítra (čtvrtek) v 10:00 krajský soud v Plzni

Příspěvek od Josef.Ulehla »

(1)

Děkuju Janku Wagnerovi, Romanu Kučerovi a Vojtěchu Pikalovi za díky, pochvalu a gratulaci :-) Děkuju Ivanu Sirkovi a Petru Viletovi za palce, které si vykládám stejně :-)

(2)

Zvu všechny piráty, příznivce i jiná stvoření 19. až 21.9. do Valče na oslavy 500. výročí udělení městských privilegií a zéjmena na veřejné shromáždění pod patronací valečských pirátů v sobotu 20.9. od 10:00 do 22:00. Více podrobností zde: https://groups.google.com/d/msg/valecsk ... quH9L3F4sJ. (Ubytování zajistíme.)

(3)

Prosím čtenáře o pomoc:
  1. Šiřte pozvánku, tuto prosbu o pomoc i zprávu o velkém pirátském soudním vítězství. (O případ už se zajímají přinejmenším krajská média.)
  2. Přihlašte se, že pomůžete s organizací, zařizováním, mejlováním, telefonováním a spol.
  3. Dodejte, zapůjčte nebo darujte:
    1. Peníze
    2. Kapely nebo jiná povyražení
    3. Materiál na výrobu transparentů a spol (prostěradla, barvy, krepový papír, fixy...)
    4. Stánky, občerstvení, jídlo, pití (prodejní i zdarma)
    5. Informační materiály
    6. Vlajky
    7. Cokoliv jiného, co by mohlo přispět
(Kontakt: julehla zavináč cmi tečka cz nebo sedm sedm tři šest jedna osm devět pět devět.)

(4)
Lukas Cernohorsky píše:Navíc to jde k soudu v Brně, protože se odvolávají. Takže je zde nadále možnost, že to prostě neprojde.
Petr Vileta píše:Máme 11.9. a než to projde přes odvolací soud, tak je pozdě.
Já si myslím, že proti rozhodnutí o zrušení zákazu veřejného shromáždění není možné se odvolat. Myslím si, že rozhodnutí nabývá právním moci a vykonatelnosti dnem doručení. V našem případě nabylo rozhodnutí právní moci a je vykonatelné 9.9. Viz přiložená fotografie první stránky rozsudku s razítkem.

(5)

Děkuju za všechny předcházející příspěvky. Aby se nám tady rozprava nerozbíhala příliš do šířky, nebudu se zatím zabývat vším, ale navrhuju se nejprve zaměřit na otázku mé prosby na Lukáše Černohorského, aby zaslal právnímu zástupci valečských pirátů na jednání u soudu pro jistotu i plnou moc, že zastupuje Českou pirátskou stranu. (V předchozích příspěvcích není zachyceno celé dorozumívání mezi mnou a Dominikou Michailidu, které probíhalo z velké části telefonem a mejly a které Dominika Lukášovi zprostředkovala.) Pokusím se upřesnit otázku ze svého předchozího příspěvku:

(6)

Prosím zejména Lukáše Černohorského, ale také palcovače Ondřeje Profanta, Vojtěcha Pikala a Ivo Vašíčka, i kohokoliv jiného o radu, co mám dělat s tím, že jsem poprosil předsedu České pirátské strany o malou pomoc a místo malé pomoci se mi dostalo poučení, které, zdá se mi, bylo poněkud zavádějící.
Přílohy
stranka.jpg
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Ulehla za příspěvky (celkem 4):
Ivan.Sirko, anonym2064, Janek.Wagner, Daniela.Bila
Uživatelský avatar
Libor.Spacek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2223
Registrován: 16 říj 2012, 09:30
Dal poděkování: 2637 poděkování
Dostal poděkování: 4250 poděkování

Re: Zítra (čtvrtek) v 10:00 krajský soud v Plzni

Příspěvek od Libor.Spacek »

Gratuluji Josefovi a všem Valečským k historicky prvnímu soudnímu vítězství Pirátů. 8-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Libor.Spacek za příspěvky (celkem 3):
Josef.Ulehla, Ivan.Sirko, Daniela.Bila

Dle pirátského velení senilní dědouch a troll.

Uživatelský avatar
Ivan.Sirko
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2751
Registrován: 04 úno 2011, 15:23
Profese: Putující filosof
Bydliště: Praha - 1
Dal poděkování: 10373 poděkování
Dostal poděkování: 2644 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zítra (čtvrtek) v 10:00 krajský soud v Plzni

Příspěvek od Ivan.Sirko »

Libor Spacek píše:Gratuluji Josefovi a všem Valečským k historicky prvnímu soudnímu vítězství Pirátů. 8-)
Taky gratuluji k úspěchu Valečskych piratu ktere utřeli nos "povalečům" ;)


Co do dodat, jen slovy Neila Armstronga:
„ That's one small step for (a) man – one giant leap for mankind. “


„ Je to malý krok pro člověka, obrovský skok pro lidstvo. “



:fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Sirko za příspěvky (celkem 3):
Josef.Ulehla, Daniela.Bila, Libor.Spacek

Слава Україні! Героям слава! 🇺🇦 ✌️ Podpoř ukrajinskou armádu.

Uživatelský avatar
Daniela.Bila
Člen KS Karlovarský kraj
Příspěvky: 729
Registrován: 26 kvě 2014, 20:16
Profese: referent, přípravář
Bydliště: Karlovy Vary, Drahovice
Dal poděkování: 1520 poděkování
Dostal poděkování: 304 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zítra (čtvrtek) v 10:00 krajský soud v Plzni

Příspěvek od Daniela.Bila »

Ahoj,
taky gratuluju k vítězství. Jen jsem se chtěla zeptat na to odvolání. Můžeš mi prosím poslat nascanovaný celý rozsudek? Pracovala jsem u advokáta a on by mi to skouknul kvůli tomu odvolání.
Díky, Daniela ;)
Josef Ulehla píše:(1)

Děkuju Janku Wagnerovi, Romanu Kučerovi a Vojtěchu Pikalovi za díky, pochvalu a gratulaci :-) Děkuju Ivanu Sirkovi a Petru Viletovi za palce, které si vykládám stejně :-)

(2)

Zvu všechny piráty, příznivce i jiná stvoření 19. až 21.9. do Valče na oslavy 500. výročí udělení městských privilegií a zéjmena na veřejné shromáždění pod patronací valečských pirátů v sobotu 20.9. od 10:00 do 22:00. Více podrobností zde: https://groups.google.com/d/msg/valecsk ... quH9L3F4sJ. (Ubytování zajistíme.)

(3)

Prosím čtenáře o pomoc:
  1. Šiřte pozvánku, tuto prosbu o pomoc i zprávu o velkém pirátském soudním vítězství. (O případ už se zajímají přinejmenším krajská média.)
  2. Přihlašte se, že pomůžete s organizací, zařizováním, mejlováním, telefonováním a spol.
  3. Dodejte, zapůjčte nebo darujte:
    1. Peníze
    2. Kapely nebo jiná povyražení
    3. Materiál na výrobu transparentů a spol (prostěradla, barvy, krepový papír, fixy...)
    4. Stánky, občerstvení, jídlo, pití (prodejní i zdarma)
    5. Informační materiály
    6. Vlajky
    7. Cokoliv jiného, co by mohlo přispět
(Kontakt: julehla zavináč cmi tečka cz nebo sedm sedm tři šest jedna osm devět pět devět.)

(4)
Lukas Cernohorsky píše:Navíc to jde k soudu v Brně, protože se odvolávají. Takže je zde nadále možnost, že to prostě neprojde.
Petr Vileta píše:Máme 11.9. a než to projde přes odvolací soud, tak je pozdě.
Já si myslím, že proti rozhodnutí o zrušení zákazu veřejného shromáždění není možné se odvolat. Myslím si, že rozhodnutí nabývá právním moci a vykonatelnosti dnem doručení. V našem případě nabylo rozhodnutí právní moci a je vykonatelné 9.9. Viz přiložená fotografie první stránky rozsudku s razítkem.

(5)

Děkuju za všechny předcházející příspěvky. Aby se nám tady rozprava nerozbíhala příliš do šířky, nebudu se zatím zabývat vším, ale navrhuju se nejprve zaměřit na otázku mé prosby na Lukáše Černohorského, aby zaslal právnímu zástupci valečských pirátů na jednání u soudu pro jistotu i plnou moc, že zastupuje Českou pirátskou stranu. (V předchozích příspěvcích není zachyceno celé dorozumívání mezi mnou a Dominikou Michailidu, které probíhalo z velké části telefonem a mejly a které Dominika Lukášovi zprostředkovala.) Pokusím se upřesnit otázku ze svého předchozího příspěvku:

(6)

Prosím zejména Lukáše Černohorského, ale také palcovače Ondřeje Profanta, Vojtěcha Pikala a Ivo Vašíčka, i kohokoliv jiného o radu, co mám dělat s tím, že jsem poprosil předsedu České pirátské strany o malou pomoc a místo malé pomoci se mi dostalo poučení, které, zdá se mi, bylo poněkud zavádějící.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniela.Bila za příspěvek:
Ivan.Sirko

Daniela Bílá
členka Komise bezpečnosti a prevence kriminality Rady Karlovarského kraje, členka Komise lázeňství a cestovního ruchu Rady města Karlovy Vary

tel. 607 046 969, mail: daniela.bila@pirati.cz, FB: https://www.facebook.com/daniela.bila

Legalizace a dekriminalizace léčebného konopí je nutná. ;)

Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1730
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3738 poděkování
Dostal poděkování: 1286 poděkování

Re: Zítra (čtvrtek) v 10:00 krajský soud v Plzni

Příspěvek od Josef.Ulehla »

(1)

Děkuju Liboru Špačkovi, Ivanu Sirkovi a Daniele Bílá za gratulace a Janku Wagnerovi a Martinu Shánilovi za palce, které si vykládám stejně :-)

(2)
Daniela Bila píše:Jen jsem se chtěla zeptat na to odvolání. Můžeš mi prosím poslat nascanovaný celý rozsudek? Pracovala jsem u advokáta a on by mi to skouknul kvůli tomu odvolání.
Naskenovaný celý rozsudek zde: viewtopic.php?p=350201 .
Uživatelský avatar
Libor.Spacek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2223
Registrován: 16 říj 2012, 09:30
Dal poděkování: 2637 poděkování
Dostal poděkování: 4250 poděkování

Re: Zítra (čtvrtek) v 10:00 krajský soud v Plzni

Příspěvek od Libor.Spacek »

Josefe, dej nám vědět, až se zase budeš soudit. Byl bych nerad, kdyby toto první vítězství Pirátů zůstalo i posledním ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Libor.Spacek za příspěvek:
Josef.Ulehla

Dle pirátského velení senilní dědouch a troll.

Odpovědět

Zpět na „Podatelna republikového předsednictva“