Nominace do republikového předsednictva

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: KoKS Karlovarský kraj, PKS Karlovarský kraj

Odpovědět
Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1730
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3738 poděkování
Dostal poděkování: 1286 poděkování

Nominace do republikového předsednictva

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Milé krajské fórum, dovoluju si tímto požádat o nominaci do republikového předsednictva.

Neslibuju, že nakonec do volby skutečně půjdu, to bude hodně záviset na tom, kdo další do ní půjde, ale rád bych tu nominaci měl, pro případ, že si budu myslet, že má smysl, abych se o členství v republikovém předsednictvu ucházel.

Také hlásím, že kdybych se tam náhodou dostal, až do voleb do zastupitelstva obce Valeč 10. a 11. října, bych se předsednictvu věnoval jen v nutné míře.

Doufám, že mě celkem všichni aspoň trochu znáte a že teda snad není potřeba nějaká dlouhé zdůvodňování. Kdyby někdo o jakékoliv povídání stál, rád dodám.

V předsednictvu bych rád přispěl k tomu, aby se vnitřní fungování České pirátské strany stalo trochu rozumějším, což je hodnota, kterou odvozuju od dorozumívání, nikoliv od toho, co já si zrovna myslím. Nejde mi v první řadě o změnu té haldy předpisů, orgánů a funkcionářů, které podle mě jsou dost nepirátské a odsuzují nás k tomu, že pořád řešíme nějaké vnitřní záležitosti, a jsme dosti neschopni akce navenek, ale především bych chtěl využít své případné členství v republikovém předsednictvu pro podporu neformální snahy o to, abychom se navzájem více domlouvali, více hledali shodu, více spolupracovali v různosti a méně hlasovali o tom, která okamžitá většina "zvítězí". Považuju to za hodnoty, které nám v Karlovarském kraji fungují, a mohly bychom je více podporovat i na celostátní úrovni.

Prosím krajské předsednictvo, aby nějak "řádně" nebo jak se to vlastně dělá vyhlásilo hlasování, a navrhuju, aby to hlasování bylo vyhlášeno obecně:
Hlasování o nominacích do republikového předsednictva
abychom mohli současně hlasovat i o nominacích jiných pirátů, ať už z Karlovarského kraje nebo z krajů jiných. Prosím, aby o mé nominaci bylo hlasováno co nejdříve. Nechci se do volby ( viewtopic.php?p=326932 ) hlásit dřív, než bude rozhodnuto o mé nominaci, ale taky bych se radši nehlásil až na "poslední chvíli".

Prosím o Vaši podporu a slibuju, že zůstanu "normální", i kdybych tu úžasnou funkci dostal :-)

Jo pirát z Valče
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Ulehla za příspěvky (celkem 2):
Roman.Glaser, Daniela.Bila
Uživatelský avatar
Jakub.Kotal
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 94
Registrován: 20 dub 2013, 15:41
Profese: Pedagog volného času
Bydliště:
Dal poděkování: 39 poděkování
Dostal poděkování: 73 poděkování

Re: Nominace do republikového předsednictva

Příspěvek od Jakub.Kotal »

Ahoj, vyhlašuji rozpravu o nominaci Pepy Úlehly do republikového předsednictva. Rozprava potrvá do 30.06.2014. Poté prosím Petra o vyhlášení hlasování 01.07.2014, protože já jsem na dovolené.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Kotal za příspěvky (celkem 2):
Josef.Ulehla, Daniela.Bila
Uživatelský avatar
Roman.Glaser
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 99
Registrován: 04 bře 2011, 16:05
Profese: Sociální pracovník
Bydliště:
Dal poděkování: 213 poděkování
Dostal poděkování: 157 poděkování

Re: Nominace do republikového předsednictva

Příspěvek od Roman.Glaser »

Jasný, Pepovi fandim :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Glaser za příspěvky (celkem 3):
Josef.Ulehla, Libor.Spacek, Daniela.Bila
Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Karlovarský kraj“