Svolání krajské schůze

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: KoKS Karlovarský kraj, PKS Karlovarský kraj

Odpovědět
Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1730
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3738 poděkování
Dostal poděkování: 1286 poděkování

Svolání krajské schůze

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Ná základě viewtopic.php?p=326081 :
Krajská schůze 14.6.2014 od 15:30 v Mariánských Lázních píše:Ostatní:
Pavel Raška: rád by, aby byla pravidelnost scházení. Minimálě 1xměsíčně, návrh na uspořádání příští schůze v KV
Josef Úlehla: Rád by byl krajem nominován do RP. Bude dále probíráno na fóru, případně příští schůzi.
a viewtopic.php?=p326118 :
Schůze místního sdružení Valeč 15.6.2013 píše:4) Karlovy Vary. Dany míní přejít do místního sdružení
Karlovy Vary, jakmile vznikne. Žádáme krajskou schůzi ve
Varech spojenou se vznikem místního sdružení Vary co
nejdřív.
navrhuju bezodkladné svolání schůze krajského sdružení do Karlových Varů, které bude mít na programu:
  1. Přijímání nových členů
  2. Založení místního sdružení Karlovy Vary
  3. Komunálky v Karlových Varech
  4. Krajské nominace do republikového výboru
  5. ...
Dany jsem dal telefony na Pavla, aby se s ním domluvila o dalším postupu Varských. Taky čísla na Davida a Kláru, které by bylo záhodno lákat k Pirátům a pozvat na schůzi. Teď jsem si vzpomněl ještě na memberlist.php?mode=viewprofile&u=1529 . A vůbec, dostávají registrovaní příznivci karlovarského krajského sdružení ( memberlist.php?search_group_id=71 ) soukromé zprávy a / nebo mejly a / nebo esemesky s oznámením o konání krajských schůzí? Metod míní na schůzi v Karlových Varech lákat nějaká své známe divoké varské piráty.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Ulehla za příspěvek:
Daniela.Bila
Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1730
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3738 poděkování
Dostal poděkování: 1286 poděkování

Re: Svolání krajské schůze

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Mluvil jsem včera s Kubou telefonem a ten zas mluvil před tím s Petrem a jejich stanovisko je, že přinejmenším do zasedání celostátního fóra (
Janka Michailidu píše:druhé letošní zasedání Celostátního fora se uskuteční dne 2.8.2014 v Impact Hubu v Praze na adrese:

Kód: Vybrat vše

Impact Hub Praha
Drtinova 10
150 00 Praha 5 
viewtopic.php?p=324806 , viewtopic.php?p=328543 ), což je zhruba i termín, do kdy je třeba odevzdat kandidátní listiny pro komunální volby, nechtějí krajskou schůzi svolávat.
Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1730
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3738 poděkování
Dostal poděkování: 1286 poděkování

Re: Svolání krajské schůze

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Byl jsem včera na scůzi KDU-ČSL v Karlových Varech. Pochválil jsem plakát koalice pro volby do zastupitelstva Karlových Var, na kterém je i logo Pirátů a pěkně vyvedeno "Ing. Pavel Raška". Jinak jsem pochopil, že Karlovarská koalice nějak finišuje s dohadováním o obsazení kandidátek. Piráti mají novou varskou členku ( viewtopic.php?p=329246 ) a ta má zájem se nějak zapojit.

@Pavel Raška: Ozvi se jí, prosím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Ulehla za příspěvky (celkem 2):
Roman.Glaser, Daniela.Bila
Uživatelský avatar
Pavel.Raska
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 40
Registrován: 26 říj 2013, 23:21
Profese: Provozní manažer v drážní dopravě
Bydliště: Karlovy Vary
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 45 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Svolání krajské schůze

Příspěvek od Pavel.Raska »

Jo jo.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Raska za příspěvek:
Josef.Ulehla
Uživatelský avatar
Daniela.Bila
Člen KS Karlovarský kraj
Příspěvky: 729
Registrován: 26 kvě 2014, 20:16
Profese: referent, přípravář
Bydliště: Karlovy Vary, Drahovice
Dal poděkování: 1520 poděkování
Dostal poděkování: 304 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Svolání krajské schůze

Příspěvek od Daniela.Bila »

Josef Ulehla píše:Byl jsem včera na scůzi KDU-ČSL v Karlových Varech. Pochválil jsem plakát koalice pro volby do zastupitelstva Karlových Var, na kterém je i logo Pirátů a pěkně vyvedeno "Ing. Pavel Raška". Jinak jsem pochopil, že Karlovarská koalice nějak finišuje s dohadováním o obsazení kandidátek. Piráti mají novou varskou členku ( viewtopic.php?p=329246 ) a ta má zájem se nějak zapojit.

@Pavel Raška: Ozvi se jí, prosím.
Dobrý den, tak už mám domluvenou schůzku na zítra ve 20 hod. To je dobře, protože to je pro mně jediný možný den, kdy ještě můžu. Pak už mám festival a to budu pořád v kině nebo na nějaký muzice a tím pádem nebudu mít čas na nic jinýho. Takže super, snad se zítra nějak domluvíme. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniela.Bila za příspěvek:
Josef.Ulehla

Daniela Bílá
členka Komise bezpečnosti a prevence kriminality Rady Karlovarského kraje, členka Komise lázeňství a cestovního ruchu Rady města Karlovy Vary

tel. 607 046 969, mail: daniela.bila@pirati.cz, FB: https://www.facebook.com/daniela.bila

Legalizace a dekriminalizace léčebného konopí je nutná. ;)

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Karlovarský kraj“