Zájem o členství

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Karlovarský kraj, PKS Karlovarský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Uživatelský avatar
Petr.Tresnak
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 914
Registrován: 01 srp 2009, 20:48
Bydliště: Mariánské Lázně
Dal poděkování: 979 poděkování
Dostal poděkování: 1036 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zájem o členství

Příspěvek od Petr.Tresnak »

Josef Ulehla píše:
Petr Tresnak píše:Záleží, zda chcete být členem Místního sdružení Valeč (v tom případě vemte přihlášku přímo k Pepovi do Valče), v případě, že chcete být členem Krajského sdružení Karlovy Vary, tak kontaktujte Pavla Rašku na mailu pavel.raska(zavináč)pirati.cz - působí totiž přímo ve Varech.
Nějak si myslím, že když se Daniela stane členkou valečského místního sdružení, automaticky se stane též členkou karlovarského krajského sdružení (a členkou Pirátské strany). Mohla by se asi taky stát přímo členkou krajského sdružení, aniž by se stala členkou kteréhokoliv místního sdružení. Taky si nějak myslím, že přesun z jednoho místního sdružení do jiného je brnkačka.
To máš sice Pepo pravdu, ale pokud jde o tu prostou byrokracii, tak netuším, jak chcete ve Valči přijímat nové členy, když nemáte funkční předsednictvo. Alespoň pokud Metod se Šárkou neprodlouží členství.
Perhaps most significantly, focus in the swarm is always on what everybody can do, and never what people cannot or must do .. R.F.
Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1730
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3738 poděkování
Dostal poděkování: 1286 poděkování

Valečské členství a schůze 2016 06 15

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Petr Tresnak píše:To máš sice Pepo pravdu, ale pokud jde o tu prostou byrokracii, tak netuším, jak chcete ve Valči přijímat nové členy, když nemáte funkční předsednictvo. Alespoň pokud Metod se Šárkou neprodlouží členství.
Raduju se ze schody :-) Možná se mýlím, ale podle mě Metod a Šárka jsou členy dokud nějaký příslušný orgán nevezme na vědomí ukončení jejich členství. Ani Tobiáš ani Tomáš podle mě takovými orgánem nejsou, takže zatím se nic neděje. Pro pořádek uvádím, že jsme 25.5. měli schůzi a přijali další tři členy. Až se k tomu dostanu, hodím to na Fórum. Šárka i Metod jsou aktivní členové a zaplatěj to. Jen holt nejsou všichni lidi na světě takový, že dvě stovky jsou pro ně nic. Jinak Tě zvu, a krajské předsednictvo, a vůbec všechny krajské piráty, a taky Tobiáše a Tomáše na tu valečskou schůzi plánovanou na neděli 15.6. v 10:00 v Prádelně na zámku. Možná by se nám mohlo podařit vyřešit víc věcí.
( https://groups.google.com/d/msg/alexand ... o38kluHdUJ )
Uživatelský avatar
Daniela.Bila
Člen KS Karlovarský kraj
Příspěvky: 729
Registrován: 26 kvě 2014, 20:16
Profese: referent, přípravář
Bydliště: Karlovy Vary, Drahovice
Dal poděkování: 1520 poděkování
Dostal poděkování: 304 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zájem o členství

Příspěvek od Daniela.Bila »

Petr Tresnak píše:
Josef Ulehla píše:
Petr Tresnak píše:Záleží, zda chcete být členem Místního sdružení Valeč (v tom případě vemte přihlášku přímo k Pepovi do Valče), v případě, že chcete být členem Krajského sdružení Karlovy Vary, tak kontaktujte Pavla Rašku na mailu pavel.raska(zavináč)pirati.cz - působí totiž přímo ve Varech.
Nějak si myslím, že když se Daniela stane členkou valečského místního sdružení, automaticky se stane též členkou karlovarského krajského sdružení (a členkou Pirátské strany). Mohla by se asi taky stát přímo členkou krajského sdružení, aniž by se stala členkou kteréhokoliv místního sdružení. Taky si nějak myslím, že přesun z jednoho místního sdružení do jiného je brnkačka.
Jak už asi víte, 15. 6. na schůzi ve Valči jsem byla schválená a do budoucna bych chtěla být členkou místního sdružení Karlovy Vary, který pokud vím zatím není. Takže se musíme snažit ho nejdřív vytvořit a nějak se domluvit. Do té doby budu asi pořád vedena ve Valči, což mi vůbec nevadí. Mám to tam o víkendu blízko. Spíš tady jde o budoucí koaliční jednání ve volební kampani ve Varech, ne? Pořád se snažím domluvit schůzku s panem Raškou, ale on nemá čas. Takže zatím nevím, co dál. :?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniela.Bila za příspěvek:
Josef.Ulehla

Daniela Bílá
členka Komise bezpečnosti a prevence kriminality Rady Karlovarského kraje, členka Komise lázeňství a cestovního ruchu Rady města Karlovy Vary

tel. 607 046 969, mail: daniela.bila@pirati.cz, FB: https://www.facebook.com/daniela.bila

Legalizace a dekriminalizace léčebného konopí je nutná. ;)

Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1730
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3738 poděkování
Dostal poděkování: 1286 poděkování

Re: Zájem o členství

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Meritaton píše:Jak už asi víte, 15. 6. na schůzi ve Valči jsem byla schválená a do budoucna bych chtěla být členkou místního sdružení Karlovy Vary, který pokud vím zatím není. Takže se musíme snažit ho nejdřív vytvořit a nějak se domluvit. Do té doby budu asi pořád vedena ve Valči, což mi vůbec nevadí. Mám to tam o víkendu blízko. Spíš tady jde o budoucí koaliční jednání ve volební kampani ve Varech, ne? Pořád se snažím domluvit schůzku s panem Raškou, ale on nemá čas. Takže zatím nevím, co dál. :?
Dany vskutku byla přijata a taky už má zaplaceno:
prispevky.jpg
Zatím to nebylo promítnuto do evidence, což je moje chyba. Zatím jsem nenaskenoval přihlášku a neposlal ji, jak jsem to udělal v předchozím případě ( viewtopic.php?p=326117 ). Když bych to neudělal během víkendu, šťouchněte do mě někdo, prosím.

Co se týče spolupráce ve Varech, navrhuju pokračovat zde: viewtopic.php?p=329253 .
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Karlovarský kraj“