Zájem o členství

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Karlovarský kraj, PKS Karlovarský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Uživatelský avatar
Daniela.Bila
Člen KS Karlovarský kraj
Příspěvky: 729
Registrován: 26 kvě 2014, 20:16
Profese: referent, přípravář
Bydliště: Karlovy Vary, Drahovice
Dal poděkování: 1520 poděkování
Dostal poděkování: 304 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zájem o členství

Příspěvek od Daniela.Bila »

Ahoj, jmenuji se Daniela Bílá,
sleduji vás už dlouho, pozoruji, že moc ženských tady není. Každý rok se účastním festivalu Povaleč, kde jsou k dispozici přihlášky do Pirátů. Nikdy jsem neměla odvahu si tu přihlášku vzít a něco s ní udělat. Už vás delší dobu volím, nikdy jsem nebyla členkou žádné strany. Samozřejmě se mi líbí váš program, myšlenky, moc se mi líbil při předvolební kampani předseda Ivan Bartoš. Je mi líto, že se nedostal do EP, bylo to fakt jenom o fous. Doufala jsem, že by pro nás mohl něco udělat. Váš úspěch mně povzbudil.
Každopádně já už mám dlouho pocit, že chci taky přispět k lepšímu vývoji politické situace u nás a nejen jí.
Momentálně jsem nezaměstnaná, jinak jsem v posledních letech pracovala jako administrativní pracovnice v advokátní kanceláři, předtím jako úřednice na Magistrátu.
Nevím, čím konkrétně bych mohla přispět, ale ráda se zapojím do voleb, nebo něčeho podobného. Každé volby jsem členkou volební komise jako náhradník. Tak třeba jednou jako člen strany. :)
Odebírám časopis Legalizace, kde vás hodně propagují, zabývám se léčením léčebným konopím, zajímám se o bylinky. Peču kváskový chleba a vše ostatní z kvásku, vyrábím domácí mýdlo, sýry, pralinky a pod. Snažím se to učit i ostatní a dělám těmto domácím výtvorům propagaci, co to jen jde. Zajímám se o ekologii, zahrada a práce na ní je pro mne krásný psychický relax. Jsem velký fanoušek kvalitního filmu, hudby a kultury všeobecně. Karlovarský festival je léta moje největší vášeň, jezdím na všechny hudební festivaly v okolí. Mám 14-letého syna, nesportuji.
Zdravím všechny, přeji krásný večer. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniela.Bila za příspěvky (celkem 2):
Josef.Ulehla, Dalibor.Zahora

Daniela Bílá
členka Komise bezpečnosti a prevence kriminality Rady Karlovarského kraje, členka Komise lázeňství a cestovního ruchu Rady města Karlovy Vary

tel. 607 046 969, mail: daniela.bila@pirati.cz, FB: https://www.facebook.com/daniela.bila

Legalizace a dekriminalizace léčebného konopí je nutná. ;)

Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1730
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3738 poděkování
Dostal poděkování: 1286 poděkování

Re: Zájem o členství

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Skvělý. Asi se Tě ujme někdo jiný, ale kdyby ne, nebo kdybys potřebovala jakkoliv pomoct, tak se ozvi buď tady, nebo josef.ulehla@pirati.cz, nebo 733618959. Do místního sdružení Valeč Tě přijmem. Jo
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Ulehla za příspěvek:
Daniela.Bila
Uživatelský avatar
Daniela.Bila
Člen KS Karlovarský kraj
Příspěvky: 729
Registrován: 26 kvě 2014, 20:16
Profese: referent, přípravář
Bydliště: Karlovy Vary, Drahovice
Dal poděkování: 1520 poděkování
Dostal poděkování: 304 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zájem o členství

Příspěvek od Daniela.Bila »

Josef Ulehla píše:Skvělý. Asi se Tě ujme někdo jiný, ale kdyby ne, nebo kdybys potřebovala jakkoliv pomoct, tak se ozvi buď tady, nebo josef.ulehla@pirati.cz, nebo 733618959. Do místního sdružení Valeč Tě přijmem. Jo
Díky moc. Nemůžu nikde najít kdy a kde je nejbližší schůze. Jinak my se asi známe i osobně. Před pár lety jste se u nás (u babičky v Krásném Dvoře) byl podívat na starou Octavii. Měli jsme jí ve stodole. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniela.Bila za příspěvek:
Josef.Ulehla

Daniela Bílá
členka Komise bezpečnosti a prevence kriminality Rady Karlovarského kraje, členka Komise lázeňství a cestovního ruchu Rady města Karlovy Vary

tel. 607 046 969, mail: daniela.bila@pirati.cz, FB: https://www.facebook.com/daniela.bila

Legalizace a dekriminalizace léčebného konopí je nutná. ;)

Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1730
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3738 poděkování
Dostal poděkování: 1286 poděkování

Re: Zájem o členství

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Meritaton píše:
Josef Ulehla píše:Skvělý. Asi se Tě ujme někdo jiný, ale kdyby ne, nebo kdybys potřebovala jakkoliv pomoct, tak se ozvi buď tady, nebo josef.ulehla@pirati.cz, nebo 733618959. Do místního sdružení Valeč Tě přijmem. Jo
Díky moc. Nemůžu nikde najít kdy a kde je nejbližší schůze. Jinak my se asi známe i osobně. Před pár lety jste se u nás (u babičky v Krásném Dvoře) byl podívat na starou Octavii. Měli jsme jí ve stodole. :)
Skvělý! :-) Když přijedeš nejlépe o víkendu do Valče, uděláme schůzi kvůli Tobě a přijmeme Tě. V pátek od 18:00 bývá vždy Hovorna. Viz: http://valecskykalendar.jdem.cz.
Uživatelský avatar
Daniela.Bila
Člen KS Karlovarský kraj
Příspěvky: 729
Registrován: 26 kvě 2014, 20:16
Profese: referent, přípravář
Bydliště: Karlovy Vary, Drahovice
Dal poděkování: 1520 poděkování
Dostal poděkování: 304 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zájem o členství

Příspěvek od Daniela.Bila »

Josef Ulehla píše:
Meritaton píše:
Josef Ulehla píše:Skvělý. Asi se Tě ujme někdo jiný, ale kdyby ne, nebo kdybys potřebovala jakkoliv pomoct, tak se ozvi buď tady, nebo josef.ulehla@pirati.cz, nebo 733618959. Do místního sdružení Valeč Tě přijmem. Jo
Díky moc. Nemůžu nikde najít kdy a kde je nejbližší schůze. Jinak my se asi známe i osobně. Před pár lety jste se u nás (u babičky v Krásném Dvoře) byl podívat na starou Octavii. Měli jsme jí ve stodole. :)
Skvělý! :-) Když přijedeš nejlépe o víkendu do Valče, uděláme schůzi kvůli Tobě a přijmeme Tě. V pátek od 18:00 bývá vždy Hovorna. Viz: http://valecskykalendar.jdem.cz.

Jo to je pěkný. Já sice jezdím každý víkend z Varů do Krásného Dvora a mohla bych to vzít přes Valeč, ale budu sebou mít syna a takhle brzo tam určitě nebudu. Kluk má do 18 hod. kroužek. Tak nevím jak to udělat. Nemíváte schůzi někdy třeba v sobotu? Ale samozřejmě se pokusím v ten pátek přijet. Můj telefon, 606 812 941.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniela.Bila za příspěvek:
Josef.Ulehla

Daniela Bílá
členka Komise bezpečnosti a prevence kriminality Rady Karlovarského kraje, členka Komise lázeňství a cestovního ruchu Rady města Karlovy Vary

tel. 607 046 969, mail: daniela.bila@pirati.cz, FB: https://www.facebook.com/daniela.bila

Legalizace a dekriminalizace léčebného konopí je nutná. ;)

Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1730
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3738 poděkování
Dostal poděkování: 1286 poděkování

Re: Zájem o členství

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Ty Hovorny nejsou přímo pirátské. To je všeobecnější záležitost. Trvají do osmi a skoro vždycky se ještě zdržíme na volnou zábavu. Takže jako potkávácí místo, až pojedete nějaký pátek večer z Varů do Dvora je to snad dobrý. Můžem tam vyplnit přihlášku a my ji pak jako předsednictvo místního sdružení projednáme a schválime :-) Doufám, že to je správný postup. Schůzi jsme měli 25.5. v neděli dopoledne a rádi kvůli Tobě uděláme další. Co třeba v neděli 15.6. v 10:00? Dík za telefon - když by nebylo půl pátý ráno, hned bych zavolal :-) Jo
Uživatelský avatar
Daniela.Bila
Člen KS Karlovarský kraj
Příspěvky: 729
Registrován: 26 kvě 2014, 20:16
Profese: referent, přípravář
Bydliště: Karlovy Vary, Drahovice
Dal poděkování: 1520 poděkování
Dostal poděkování: 304 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zájem o členství

Příspěvek od Daniela.Bila »

Josef Ulehla píše:Ty Hovorny nejsou přímo pirátské. To je všeobecnější záležitost. Trvají do osmi a skoro vždycky se ještě zdržíme na volnou zábavu. Takže jako potkávácí místo, až pojedete nějaký pátek večer z Varů do Dvora je to snad dobrý. Můžem tam vyplnit přihlášku a my ji pak jako předsednictvo místního sdružení projednáme a schválime :-) Doufám, že to je správný postup. Schůzi jsme měli 25.5. v neděli dopoledne a rádi kvůli Tobě uděláme další. Co třeba v neděli 15.6. v 10:00? Dík za telefon - když by nebylo půl pátý ráno, hned bych zavolal :-) Jo
Dobrý večer, tak to je super nápad s tou nedělí. Není to problém. Mám teda nejdřív příští pátek přivézt přihlášku a pak v neděli na tu schůzi, nebo stačí, když přijedu toho 15.6. na schůzi? Omlouvám se, že jsem trochu pomalejší v chápání. Už je zase noc a já jsem trochu víc unavená, tak už mi to nemyslí. Možná bude i lepší psát si na mail. Taky tam nechodím pořád, ale můžu si ho spustit i na mobilu, když se mi někdy nechce pouštět PC. Takže můj mail: dany.bila@seznam.cz.
Takže díky za budoucí přijetí, doufám, že vám nebudu dělat ostudu. Hezkou neděli, D. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniela.Bila za příspěvek:
Josef.Ulehla

Daniela Bílá
členka Komise bezpečnosti a prevence kriminality Rady Karlovarského kraje, členka Komise lázeňství a cestovního ruchu Rady města Karlovy Vary

tel. 607 046 969, mail: daniela.bila@pirati.cz, FB: https://www.facebook.com/daniela.bila

Legalizace a dekriminalizace léčebného konopí je nutná. ;)

Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1730
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3738 poděkování
Dostal poděkování: 1286 poděkování

Re: Zájem o členství

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Viz mejl.
Uživatelský avatar
Petr.Tresnak
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 914
Registrován: 01 srp 2009, 20:48
Bydliště: Mariánské Lázně
Dal poděkování: 979 poděkování
Dostal poděkování: 1036 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zájem o členství

Příspěvek od Petr.Tresnak »

Meritaton píše: Mám teda nejdřív příští pátek přivézt přihlášku a pak v neděli na tu schůzi, nebo stačí, když přijedu toho 15.6. na schůzi?
Zdravím, nerad se vměšuji do již rozjetého přijímacího řízení :) ..nicméně přímo jsem nezjistil odkud pocházíte, zda z KV či Valče a okolí. Záleží, zda chcete být členem Místního sdružení Valeč (v tom případě vemte přihlášku přímo k Pepovi do Valče), v případě, že chcete být členem Krajského sdružení Karlovy Vary, tak kontaktujte Pavla Rašku na mailu pavel.raska(zavináč)pirati.cz - působí totiž přímo ve Varech.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tresnak za příspěvek:
Josef.Ulehla
Perhaps most significantly, focus in the swarm is always on what everybody can do, and never what people cannot or must do .. R.F.
Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1730
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3738 poděkování
Dostal poděkování: 1286 poděkování

Re: Zájem o členství

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Petr Tresnak píše:Záleží, zda chcete být členem Místního sdružení Valeč (v tom případě vemte přihlášku přímo k Pepovi do Valče), v případě, že chcete být členem Krajského sdružení Karlovy Vary, tak kontaktujte Pavla Rašku na mailu pavel.raska(zavináč)pirati.cz - působí totiž přímo ve Varech.
Nějak si myslím, že když se Daniela stane členkou valečského místního sdružení, automaticky se stane též členkou karlovarského krajského sdružení (a členkou Pirátské strany). Mohla by se asi taky stát přímo členkou krajského sdružení, aniž by se stala členkou kteréhokoliv místního sdružení. Taky si nějak myslím, že přesun z jednoho místního sdružení do jiného je brnkačka.
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Karlovarský kraj“