Taky mám dojem, že toto vlákno se mělo soustředit jen na mobilní volání a data. Shrnutí z posledních 2 stránek:
Strana, jako firma může mít firemní smlouvu s operátorem - například
přitom si může každý svůj účet platit sám - nejednodušíjaryn píše:http://www.vodafone.cz/stredni-firmy-a- ... et-reseni/
1 Kc pausal mesicne za 1 simkartu, 0 minut zdarma, volani do site vodafone za 1,20/min, ostatni operatori 1,40/min, vsechny karty pod tou smlouvou si volaji zdarma
nebo transparentnější by bylo platit na náš účet a strana pak operátorovi, ale kromě složitosti je to už taky troch osobní údaj.Michal Krause píše:u vodafonu jde taková kouzelná věc a to částečná úhrada pomocí platební karty. Takže každý si může svou část faktury zaplatit sám. takjhle to dělám s bejvalkou, která má paušám pod mojim IČO
Zbývá porovnat nabídky, zjistit zájem u pirátů a zajít za operátorem.