Žádost o svhbálení výdaje na tisk sborníku AZ 2015

Republikovému předsednictvu je svěřena moc výkonná a je zároveň statutárním orgánem strany.
Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti republikového předsednictva. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10312
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4201 poděkování
Dostal poděkování: 18289 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o svhbálení výdaje na tisk sborníku AZ 2015

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Já víc nevim. Vim co se poslalo do Paro a na co se mě kdo ptal jsem napsal Žantovskýmu do mejlu a odpověď jsem repostnul. Založ si vlákno a tam to klidně rozebírej. Sežeň si email na Petra Žantovskýho nebo napiš pořadatelům konference. Když se uvolňovaly peníze na reklamu v Rolls Smart Times tak se taky nikdo neptal, za kolik prodali reklamu v magazínu a jestli jsou zdrojáky free. A tohle není primární reklama. Opakuj znovu. Tohle je podatelna RP a žádost o schválení výdaje MO. Ne exhibiční prostor. Tvůj ani jinej názor mě v tomto vlákně nezajímá. Dopovídám pouze v dobré vůli, která došla teď! :-)
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4765
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9913 poděkování
Dostal poděkování: 5725 poděkování

Re: Žádost o svhbálení výdaje na tisk sborníku AZ 2015

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Takže tohle je čistě o tom, že dáme prachy Žantovskýmu a spol. a ten se o vše, naprosto samozřejmě netransparentně (nebo maj transparentní účetnictví?), postará?

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10312
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4201 poděkování
Dostal poděkování: 18289 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o svhbálení výdaje na tisk sborníku AZ 2015

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Sborníky ti na paletě nnchám nafotit. Knihovny si obvolej sám. Přečti si co mi psal Petr. Podívej se na situaci reklama ve Smart Times. Dej si spršku a chystej se na víkend. A založ si, Františku, kurva vlánko ve veřejný diskusi. Ty, který jsi tak důsledný v dodržování rulí, přece nebudeš zneužívat vlákno podatelny RP, které ti nepřísluší.
EDIT:
Když nevím, tak se zeptám:
podatelna-republikoveho-vyboru-f433/zad ... 29744.html
Naposledy upravil(a) Ivan.Bartos dne 10 črc 2015, 12:55, celkem upraveno 1 x.
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4765
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9913 poděkování
Dostal poděkování: 5725 poděkování

Re: Žádost o svhbálení výdaje na tisk sborníku AZ 2015

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Já nic nezneužívám. To ty se tady uchyluješ k osobním invektivám. Jsem on-topic.

Proč ten Žantovský nechce ukázat fakturu, dokud nezaplatíme? Jakou mělo logiku to nejdřív vytisknout a pak za to zpětně chtít prachy v PaRo nebo tady?

Mě to vůbec celý dává menší a menší smysl. Ten sborník se měl pro účastníky konference dělat tak jako tak, ne? To si snad zaplatili sami z těch 900 Kč. Pak ses rozhodl jako, že je ten sborník supr a mělo by se toho vytisknout víc a dát to do knihoven et c. a potřebuješ na to prachy. Ale proč teda ještě platíme nějakou grafickou úpravu, jestli už ten sborník je tak jako tak hotovej? Proč nemáme ten sborník k dispozici, abychom věděli, co platíme? A jaktože už je to vytištěný, když na to ještě nejsou schválený prostředky? To jsi zase nadělal straně závazky bez svolení?

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Adam.Skorepa
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Příspěvky: 4726
Registrován: 27 dub 2009, 20:50
Profese: živnostník
Dal poděkování: 851 poděkování
Dostal poděkování: 6848 poděkování

Re: Žádost o svhbálení výdaje na tisk sborníku AZ 2015

Příspěvek od Adam.Skorepa »

Frantisek.Navrkal píše:Takže tohle je čistě o tom, že dáme prachy Žantovskýmu a spol. a ten se o vše, naprosto samozřejmě netransparentně (nebo maj transparentní účetnictví?), postará?
V čem je problém? Když se řešily letáky o TTIP s IuRe, také jsem připravil darovací smlouvu, urgoval RP o souhlas, s jejich kanceláří řešil podrobnosti, Dominika to nakonec formálně podepsala a peníze se poslaly. Produkt byl po pár týdnech dostupný. Rovněž můžeš říkat, že je takový postup "netransparentní", jelikož jsem nezveřejnil všechny maily a organizační informace v nich, které jsem si s IuRe ohledně toho vyměnil.

Nechápu, co má tohle zase znamenat. Vážně je v podatelně RP místo standardního udělení souhlasu bráněno vedoucímu MO v čerpání jeho rozpočtu? Racionálně se v tomto vlákně za RP vyjádřil zatím jen Ivo Vašíček (a mě "bolí" ho "pochválit", když proti němu zároveň brojím jinde na fóru). Fakt se proberte. Ty paranoidní žvásty o počtu citací mě dost překvapily.

Jako hospodář MO se připojuji k apelu vedoucího na schválení výdaje. Ivanovy výdaje hlídám. :fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvky (celkem 4):
Ivan.Bartos, Mikulas.Peksa, Vojtech.Pikal, Roman.Kucera
Author Sensei Tyrant Pervert
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10312
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4201 poděkování
Dostal poděkování: 18289 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o svhbálení výdaje na tisk sborníku AZ 2015

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Vyhoďte už prosím irelevantní lidi z vlákna RP. Stage na MMM se taky hlasovala asi den před MMM a to už byla dávno obejdnaná.
Když tisknu letáky nebo bannery, tak je platím ze svýho a členové to dělají stejně s vyosením a vším a pak žádají o proplacení.
Taky ti strana neposílá peníze na benzín než někam jedeš, protože předpokládáš, že jsou tam i jiný lidi než FN.
Franto, seru ti na tvý antipatie ke mě. Mě to nezajímá. Mysli ci so chceš. Jsem vulgární, protože se pleteš do něčeho s demagogickýma argumentama ve vlákně kam vůbe nemáš psát.
Poslední věc: Závazek nemáme, jen je tam za přispění Pirátů :-)
Dělej pls věci, kterým rozumíš, neřeš věci protože "Bartoš" a budeš šťastnější a já nezabiju hodiny diskusema s lidma, se kterými nemusím diskutovat.
Adame díky. :-)
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4765
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9913 poděkování
Dostal poděkování: 5725 poděkování

Re: Žádost o svhbálení výdaje na tisk sborníku AZ 2015

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Ivan.Bartos píše:Vyhoďte už prosím irelevantní lidi z vlákna RP. Stage na MMM se taky hlasovala asi den před MMM a to už byla dávno obejdnaná.
Tak to bylo proti předpisům:
§ 11 Schvalování záměru

(1) Ještě před objednávkou, uzavřením smlouvy, veřejným vyhlášením výběrového řízení nebo jiným vznikem závazku musí hospodář

a) odhadnout celkové náklady záměru,
b) zajistit v rozpočtu potřebné prostředky na záměr (z výdajové rozpočtové položky spravované jím samotným nebo jiným hospodářem s jeho souhlasem),
c) zajistit udělení a vyhlášení souhlasů jiných orgánů strany, pokud jsou potřeba.
Ivan.Bartos píše:Když tisknu letáky nebo bannery, tak je platím ze svýho a členové to dělají stejně s vyosením a vším a pak žádají o proplacení.
Záměr si můžeš (a měl bys) nechat schválit předem. To, že to ty nebo jiní nedělají, tak to je tvůj/jejich problém/chyba.

A odpověz na dotazy.
Naposledy upravil(a) Frantisek.Navrkal dne 10 črc 2015, 13:24, celkem upraveno 1 x.

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10312
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4201 poděkování
Dostal poděkování: 18289 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o svhbálení výdaje na tisk sborníku AZ 2015

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Takže si o všem budeme hezky psát na fóru a reálně strana nebude dělat nic. Tak jako o tom píšeš ty. Já na svý triko vstupuju často do rizika, jenomže jsem přesvědčen že činím dobře a věřím u většiny lidí ve zdravý rozum a úsudek. Stage by v případě neúspěchu musel hradit Veverka a já bych měl osobnostní průser. Nikoliv strana, ačkoliv to byl ov zájmu strany. Paragraf tedy neporušuji.
Antipatiemi se neřídím. Dělám reálný věci nikoliv kecy. Řeším konrétní úkolz s lidmi, který osobně vůbec nemusím.
Pojdeď se mnou příště třeba na Vysošinu za Vodovkou. Naučím tě to :-) A už jsme zase OT. Piš Frantoitedy dále do vlákna RV, kam jsem ti přesunul diskusi a ne do RP. A už nevim, jak ti to mám řict:-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 2):
Mikulas.Peksa, Jiri.Ulip
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21751
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5402 poděkování
Dostal poděkování: 12593 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o svhbálení výdaje na tisk sborníku AZ 2015

Příspěvek od Lukas.Novy »

Tak jak je to s tema sbornikama pro ucastniky konference? Ty si je zaplatili, takze kolik z toho vstupneho jde na vytisky? Nebo je to jina zakazka? Pokud mi tvrdis, ze vsech 500 vytisku pujde do knihoven a Zantovsky ma na webu a v pozvankach napsany neco jinyho, tak nekdo proste musi kecat kraviny.

Co je spatnyho na tom chtit vedet, co se se stranickyma penezma deje?

Jo a btw. kolik to bude mit stran?
Přílohy
Screenshot from 2015-07-10 13-21-39.png
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvky (celkem 2):
Ivan.Bartos, Frantisek.Navrkal

Máte pocit, že Vás KK nebo jiný funkcionář šikanuje, pomlouvá či zesměšňuje? Nejsem právník, ale zastoupím Vás v jednání s přezkumnými orgány. Pište nestranickému ombudsmanovi na ombudsman@krtek.net
Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Dominika.Michailidu
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 3694
Registrován: 28 črc 2011, 22:13
Profese: výtvarník
Bydliště: Krnsko
Dal poděkování: 8307 poděkování
Dostal poděkování: 6373 poděkování

Re: Žádost o svhbálení výdaje na tisk sborníku AZ 2015

Příspěvek od Dominika.Michailidu »

Konečně mám klávesnici...

Jsem ráda, že tu padají ty dotazy, co padají, nikoho nám z podatelny nevyhazuj, Ivane.. Taky netvrď, že RP nereaguje, píše sem Tomáš, nemáš ho v ignore?

Za mě. Velká škoda, že ty texty nejsou k dispozici, možná by odpadla tahle debata. Sborník mi přijde jako dobrý nápad, opravdu na úrovni diskuze na MMM, což bylo velmi přínosné, myslím. To s tím 3měsíčním distancem nezní moc dobře, jaký je důvod? Jsem ho přehlídla?

Jinak jsem pro, až se bude hlasovat.

btw: ty chybějící Smart times, na který nebyly prachy, se dotiskly a rozdaly na tom Votvíráku?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvky (celkem 4):
Mikulas.Peksa, Frantisek.Navrkal, Vojtech.Pikal, Tomas.Vymazal

Svobodný internet nedáme. Ale vemte si místo něj válku proti drogám.
Me gusta myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Zamčeno

Zpět na „Podatelna republikového předsednictva“