Žádost o svhbálení výdaje na tisk sborníku AZ 2015

Republikovému předsednictvu je svěřena moc výkonná a je zároveň statutárním orgánem strany.
Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti republikového předsednictva. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10312
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4201 poděkování
Dostal poděkování: 18289 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o svhbálení výdaje na tisk sborníku AZ 2015

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Lukáši. Založ si vlákno v diskusi a tam to vyveď. Já zde čekám odpověď RP. Nemám čas s tebou řešit nějaké tvé potřeby. Nebo vznes formální stížnost. rozpočet MO s tebou prostě nemusím diskutovat. Díky. Ivan. PS: Je to podatelna RP, které můj požadavek asi nezajímá:-)
EDIT: dofinancovávání z budgetu MO jsem navíc řešil s lidmi z RP i v Mariánských lázních...
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21751
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5402 poděkování
Dostal poděkování: 12593 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o svhbálení výdaje na tisk sborníku AZ 2015

Příspěvek od Lukas.Novy »

Tomasi mohl bys prosim me otazky Ivanovi polozit za RP? Podle ma na odpovedi maji clenove narok. Diky.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvek:
Frantisek.Navrkal

Máte pocit, že Vás KK nebo jiný funkcionář šikanuje, pomlouvá či zesměšňuje? Nejsem právník, ale zastoupím Vás v jednání s přezkumnými orgány. Pište nestranickému ombudsmanovi na ombudsman@krtek.net
Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 7013
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10902 poděkování
Dostal poděkování: 11475 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o svhbálení výdaje na tisk sborníku AZ 2015

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Hlasuji pro. (beru to jako formální neboť je vše v kompetenci MO)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvek:
Mikulas.Peksa
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21751
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5402 poděkování
Dostal poděkování: 12593 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o svhbálení výdaje na tisk sborníku AZ 2015

Příspěvek od Lukas.Novy »

V kompetenci MO jsou veci do 5 tisic. Materialne ma RP nad 5 tisic ukol kontrolni. Prebirate za neco odpovednost, z ktere se vedouci MO vyvazuje, tak bacha na to.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvek:
Frantisek.Navrkal

Máte pocit, že Vás KK nebo jiný funkcionář šikanuje, pomlouvá či zesměšňuje? Nejsem právník, ale zastoupím Vás v jednání s přezkumnými orgány. Pište nestranickému ombudsmanovi na ombudsman@krtek.net
Tel: 777-5-KRTEK

Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10312
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4201 poděkování
Dostal poděkování: 18289 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o svhbálení výdaje na tisk sborníku AZ 2015

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Ještě jednou Lukáši. Poptej to u mě v podatelně. Náklady na tisk a DTP Swarmvise byly při 200ks 63Kč na kus.
Náklady na tisk sborníku přesně nevím, ale rozhodně nebudou pod částku, kterou já chci použít a to je jediné, co mě zajímá.
Leda že by byly dublováný z nějakého jiného zdroje, což nepředpokládám a tímto směrem se moje myšlení vůbec neubírá.
Jak jsem řekl. Ptej se jinde a jinak. Ohledně řady věcí pak tvé otázky povžuji pouze za trolling, veskrze směšný, když si vemu šaškárny posledního roku. Vysvětlení ti tedy skutečně žádné nedlužím. Za mě je postačující.
Doufám, že se stejné aktivity dočkám při dostisku "našich" informačních materiálů, kde půjde o 10ti tisíce.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvek:
Frantisek.Navrkal
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21751
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5402 poděkování
Dostal poděkování: 12593 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o svhbálení výdaje na tisk sborníku AZ 2015

Příspěvek od Lukas.Novy »

Ivan.Bartos píše:Náklady na tisk sborníku přesně nevím, ale rozhodně nebudou pod částku, kterou já chci použít a to je jediné, co mě zajímá.
Takze ty o projektu nevis zhola nic? Jak muzes tvrdit, ze je to dobra investice, kdyz nemas ani zakladni informace?
Ivan.Bartos píše:Vysvětlení ti tedy skutečně žádné nedlužím.
(7) Člen strany má právo
d) obracet se na jiné členy a orgány strany se svými návrhy, iniciativami, otázkami a připomínkami,

Ber to tak, ze na ty otazky stejne budes muset odpovedet, tak proc neodpovedet ted? Bojis se snad, ze by to mohlo snizit sanci na schvaleni RP? Pokud je projekt v poradku, muze to zpusobit jenom to, ze RP vec rychleji schvali, tak proc se branis?

- Jaky je celkovy rozpocet projektu?
- Tech 500 vytisku uz bylo vyrobeno? Jaky byla cena vyhotoveni?
- Kolik kusu dostane Piratska strana? Odpoved "Typuju" neberu, chci vedet, co bude ve smlouve uzavrene mezi Piratskou stranou a realizatorem projektu.
- Kdo je realizator projektu?
- Prispivame tedy pouze na tisk? Kdo plati dopravu do knihoven? Kolik knihoven bude obdarovano?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvek:
Frantisek.Navrkal

Máte pocit, že Vás KK nebo jiný funkcionář šikanuje, pomlouvá či zesměšňuje? Nejsem právník, ale zastoupím Vás v jednání s přezkumnými orgány. Pište nestranickému ombudsmanovi na ombudsman@krtek.net
Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Tomas.Vymazal
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 4794
Registrován: 23 dub 2009, 16:31
Profese: designér legálních konopných produktů
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 6558 poděkování
Dostal poděkování: 5611 poděkování

Re: Žádost o svhbálení výdaje na tisk sborníku AZ 2015

Příspěvek od Tomas.Vymazal »

Ivane, dekuju za tvoji predchozi odpoved na muj prispevek. OFFTOPICProdychavanim jsem se te nechtel dotknout. Toz tak.

V prihlasce PaRo projektu se pise:
Resitel: Ivan Bartos
Minimum prostredku: 20 000
Maximum prostredku: 30 000.
Pri 30K: Grafická úprava - 2.000 Kč, Tisk 700 ks sborníků - 28.000 Kč

Kdyz to vezmu z Ivova pohledu "Je to zcela v kompetenci MO", tak samozrejme souhlasim s tim, abychom utratili 15K za takovyhle prospesny projekt v rezii MO. Jen z pozice ucastnika PaRo, kterej zadava do formulare jako minimum prostredku skutecne minimum prostredku potrebnych na projekt, mi to prijde jako chliv. Jakto ze ted jen 15K? Dokonce jsem az pri psani tohohle prispevku zjistil, ze jsi ten projekt podaval ty sam (myslel jsem, ze Ondra Profant). Nechci to zdrzovat, ale jeste si to necham projit hlavou. Nechci to jen tak odklepnout. Zacaly me ted napadat myslenky jako "kdo vsechno ma v tom sborniku citace, ktery potrebuje nekde vydat, aby z toho mel bodiky." Cele mi to neprijde konzistentni tedka uz. Achjo.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Vymazal za příspěvek:
Frantisek.Navrkal
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10312
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4201 poděkování
Dostal poděkování: 18289 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o svhbálení výdaje na tisk sborníku AZ 2015

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Protože jste paranoidní. Ty si ze mě s citacema asi děláš srandu Tomáši. Každýmu je uprdele impact faktor nějakýho sborníku v Češtině v nákladu 500Ks, Si vo tom někde asi četl ne? :-)))

Ve sborníku jsou překlady Falkvinga a příspěvky přednášejících viz níže.

Mě třeba zaráží, že o celé akci o Autorském zákoně a víte pramálo, ačkoliv jsme naši účast promovali. Byla to výživná konference v Mariánkách, kde vystupovali tři Piráti a uváděl ji Petr Třešňák. Prošla facebookem a kolem Strejčka a jeho bulení, že má OSA z CD jen pár halířů a našeho "Však Rittig má z každý jízdenky taky jen 18halířů" byla docela dobrá mediální kauzička.

Já ten sborník nevydávám, nerediguju a nic. Dal sjem tam příspěvek, kterej jsem měl na konferenci, Je mi jedno jestli tam vyjde. Čekám až to vzjde abych ho mohl poslat po svém kanále. texty, které v něm jsou jsou dobrým zdrojem pro Piráty i společnost.

Dělá ho Petr Žantovský, který s námi dlouhodobě souzní a v otázkách AZ i jiných kope za pirátské myšlenky.

http://www.muml.cz/autorske-pravo-2015- ... tml?page=2

JUDr. Helena Chaloupková – Panevropská univerzita Praha
JUDr. Pavel Zeman, ředitel odboru autorského práva MK ČR
Ing. mgr. Irena Žantovská, Ph.D. – režisérka a socioložka kultury - Otevřená evropská akademie ekonomiky a politiky
JUDr. et MgA. Petra Žikovská - ředitelka IFPI
Ing. Roman Strejček, předseda představenstva OSA
PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. – bývalý předseda Pirátské strany
Ing. Petr Třešňák – místostarosta Města Mariánské Lázně

Nebaví mě furt řešit píčoviny. Nic jsem neobešel. Zpovídá mě tady Krtek v podatelně RP. A já se prosim o svolení dát z rozpočtu MO peníze na dobrej projekt pro AZ jak nějakej pičus. Když se schvalovala možnost budgetu TO, kterej byl zbytečněj na nákup HW za kilo a následně hostingy, který nám někdo jaksi ukrad a zpovídající u toho byl, tak si Tome ani neškyt.

Kontorlní mechanismus je tady proto, aby nedocházelo k defraudaci či plýtvání. Já chci čerpat rozpočet MO. Ministerstva (sorry), který mám na starost.

Pokud nemáte konkrétní výhrady, které mají odpostatnění v reálném podezření o vyvádění peněz, žádám o schválení výdaje.

Jestli ne, tak si ...no a nic. Tak si ty prachy seženu jinde a nebo to zcela validně rozdropuju, pokud mi je schopen P. Zantovksý dodat náklady na dílčí práce.
Předpokládám, že sborník je buď vzyištěnej v nákladu 500 a nebo čeká jen na tuto dotaci. Poptával jsem po někom z RP, co tam má dokonce být, resp. textace "Vydáné za podpory Pirátské strany". V textaci jsme dokonce úmylsně nedali PaRo, protože to, že tam budou projekty, které jsou z pozice členů zajímavější, jsem čekal. Sám jsem fluktuoval hlasy lidí ze svého projketu na Million Marihuana Stage. Kdybych tušil, co podstoupim, když to neprojde, tak jsem stáhnul hlasy z daleko méně zajímavých realizací. A temeraf, že by mi to nedělalo problém. Pomocnou ruku jsme pak nabídl všem.

Každopádně nejsem dement a nebudu dělat stejné obštrukce v případě požadavků na tisk materiálů s odkazem na nečinnost RP.
Mé náklady na vyosení Higlander Vysočina a další opět nemluvím. Ostatně můžu si já jako šéf proplatit své náklady když mi to podá třeba Adam?

Zrovna tak mi bylo nabídnuto, že mi bude proplacen altán 8000,- a Agregát 3KW přenosný 11 000,- Zase bych musel dělat buli buli? Ne raději ho mám já a půjčím ho, je li třeba.

Já chci pracovat pro MO a pro Piráty a ne řešit demenťárny. Nebaví. Krtek nechť se ptá v podatelně a čekám, že ho na to ve své podatelně upozorníte.

Opakuji, kdokoliv může od MO žádat peníze na mediální akce. To, že to nikdo nedělá, není chyba MO.
Děkuji za pozornost a čekám stále na výsledek. Nemám čas se tady vybavovat. Děláme TTIP, a dnešní EP
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10312
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4201 poděkování
Dostal poděkování: 18289 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o svhbálení výdaje na tisk sborníku AZ 2015

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Jo a je mi více než trapně, ale to ustojim protože jsem velkej kuk!
Z emailu.
Tisk je hotov, náklad na tisk a graf. přípravu byl celkem 20.000 Kč, nejsou v tom žádné honoráře. Kniha se neprodává, jde do knihoven, škol, úřadů atd. Dostanete výtisky ihned, jak se schválí ten příspěvek. Počet - kolik potřebujete? Co jsou to podle tebe ostrá data? Fakturace výroby? Top je možné, jakmile schválíte a odešlete příspěvek na náš účet.
---------- Původní zpráva ----------
Od: ibartos <ibartos@seznam.cz>
KomuXXXXXX
Datum: 9. 7. 2015 9:41:53
Předmět: JEště ke sborníku
Ahoj čekám na schválení žádosti na 15 000,-
Padlo tam několik otázek.
Psal si, že je výtisk 500ks už hotov?
Kolik byl náklad na produkci a tisk těchto 500, abych ukázal, jak je náš příspěvek použit.
Jednotlivé výtisky jsou neprodejné a jdou kam?
Dostaneme výtisk, popř. kolik?
Budou pak k dipozici i ostrá data?
Děkuji
Informace potřebuju pro zdárné dokončení operace.
Ivan
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21751
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5402 poděkování
Dostal poděkování: 12593 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o svhbálení výdaje na tisk sborníku AZ 2015

Příspěvek od Lukas.Novy »

Na konferenci jsou pozváni zástupci médií. Bude vydán recenzovaný sborník příspěvků s ISBN, ve sdružení Medias Res.

Konferenční poplatek 900,- Kč zašlete do 18.2.2015 na číslo účtu pořadatele: 129 406 6017/3030
V ceně poplatku je zahrnuto občerstvení, oběd a sborník.
To je nejaky jiny sbornik nebo je to ten, co rozesleme jenom tem odbornym knihovnam?

Máte pocit, že Vás KK nebo jiný funkcionář šikanuje, pomlouvá či zesměšňuje? Nejsem právník, ale zastoupím Vás v jednání s přezkumnými orgány. Pište nestranickému ombudsmanovi na ombudsman@krtek.net
Tel: 777-5-KRTEK

Zamčeno

Zpět na „Podatelna republikového předsednictva“