Prošetření&zrušení BANu (KK 21/2013)

Moderátor: Komise - kontrolni

Zamčeno
Michal Wagner
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Rebel
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Prošetření&zrušení BANu (KK 21/2013)

Příspěvek od Michal Wagner » 09 čer 2013, 12:35

Ahoj,

chci doplnit své podání učiněné emailem:

0) neměl jsem přes 24 hodin možnost hlasovat a vystupovat v rozpravě CF, čímž byly nepřípustně a protiprávně kráceny moje práva
1) Do dnešního dne mi nebyl zdělen přečin, za který mi byl udělen BAN.
2) Nic jako poškozování archivů neexistuje a i kdyby není to důvod pro udělení BANu
3) Je to odsouzení bez soudu - AO , potažmo Pikal opravdu nesupluje RK a nemůže tak rozhodnout o tom co se stalo či ne
4) BAN může udělovat pouze v konkrétních případech - a to při porušení pravidel fóra - což je tato vyhláška AO, která ovšem nic jako "poškození archivu blabla" neobsahuje.
5) BAN trvá nejvýše 7 dní. Mě byl udělej BAN neomezený.

Dle StAO §9 Disciplinární opatření
(1) Disciplinární opatření za porušení pravidel internetového fóra mimo jednání celostátního fóra jsou v působnosti administrativního odboru varování a BAN.
(2) BAN ukládá administrativní odbor neprodleně po předmětné události, pokud uživatel nedbá varování. Administrativní odbor může v souvislosti s některými doplňky (např. karma) vyhlásit, že BAN se ukládá i v jiných důvodných případech.
(3) BAN trvá nejvýše sedm dní a vylučuje používání internetového fóra. Po dobu hlasování na elektronickém jednání celostátního fóra se BAN staví výlučně pro účely tohoto hlasování.
(4) Přezkum nemá u disciplinárních opatření odkladný účinek, nestanoví-li rozhodčí komise v předběžném opatření jinak.

Podle mého názoru se jedná o naprosto evidentní překročení pravomocí, vymýšlení si předpisů které neexistují a především hrubé porušení interních předpisů strany.

proto

1) prosím o přednostní vyřízení
2) prosím o předběžné opatření RK ve smyslu sundání BANu
3) prosím o nějaké potrestání Vojtěch Pikala, adekvátní k přečinu, protože se jedná o opakované a úmyslné zneužití pravomoci.
4) zvážení předběžného opatření ve smyslu předcházení dalších zneužití pravomoci

díky!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal Wagner za příspěvek:
Dalibor.Zahora

Vaclav Malek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8355 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prošetření&zrušení BANu

Příspěvek od Vaclav Malek » 11 čer 2013, 07:58

Přidávám k tomu z emailu. KK 21/2013.