Pošpinění dobrého jména !

Moderátor: Komise - kontrolni

Zamčeno
Petr.Holek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Housenka
Dal poděkování: 358 poděkování
Dostal poděkování: 1082 poděkování

Pošpinění dobrého jména !

Příspěvek od Petr.Holek » 08 led 2014, 01:52

Vážená KK prosím o prošetření tohoto ustecky-kraj-f88/zadost-o-nominaci-do-r ... ml#p272871 Zdeněk Štěpánek píše že někde něco zaslechl. Toto není podání na Zdeňka Štěpánka, ale na někoho zatím neznámého.
Prosím o prošetření s vysokou prioritou.
Někdo se mě snaží poštipin, nejspíše v souvislosti s mou kandidaturou do RP.
Doklady na které se Zděněk odvolává byly proplaceny pokud to jsou ony z rozpočtu MO proto jako svědka navrhuji jednak sebe a také vedoucího MO.
Děkuji za rychlé vyřízení.

Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Dal poděkování: 4076 poděkování
Dostal poděkování: 14989 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pošpinění dobrého jména !

Příspěvek od Ivan.Bartos » 08 led 2014, 08:08

Chtěl bych zde dodat výpisy, které jinde postoval Petr Vileta http://www.pirati.cz/?do=search&id=Holek+%40fo%3Aspisy.
Pokud tyto byly schváleny nějakým orgánem cajk, ale vždyť je to většina Sahngrilla. (je živnost nákup prodej čehokoliv?)
Toto zcela nesouvisí s kandidaturou Petra do RP. Fakt to neřeším. Nicméně materiály (paragony Shangrilla, jsem viděl až dnes).
Dovolím si však poznamenat několik postřehů:
Neprojížděl jsem všechny schválené scany.
Pokud se ovšem podívám na pár, tak vidím originál pouze výroby razítka, či placky.
Netvrdím, že jsou ceny za ty věci nereálné, ale schválené výdaje mi přijdou hodně ve stylu, kdybych já si nyní podal žádost o proplacení dvou válečků a štětky a lepidla, které jsem vzal ze sklepa a vezl na Maděrokampaň do Zlína. Materiál na výlep 1x600 bartoš by mi to ani nepokrylo.
Z pohledu z venčí se pak bohužel nabízí paralela s p.Matějkovou, která žádsoti o proplacení vypisovala na paragony své firmy.
Očekával bych například, že matrice raznice pro placky bude fakturována firmou, která matrici dodala apod.
Naposledy upravil(a) Ivan.Bartos dne 08 led 2014, 08:34, celkem upraveno 1 x.
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz

Petr.Holek

Příspěvek od Petr.Holek » 08 led 2014, 08:26

Ivan Bartos píše:Chtěl bych zde dodat výpisy, které jinde postoval Petr Vileta http://www.pirati.cz/?do=search&id=Holek+%40fo%3Aspisy.
Pokud tyto byly schváleny nějakým orgánem cajk, ale vždyť je to většina Sahngrilla. (je živnost nákup prodej čehokoliv?)
Toto zcela nesouvisí s kandidaturou Petra do RP. Fakt to neřeším. Nicméně materiály (paragony Shangrilla, jsem viděl až dnes).
Dovolím si však poznamenat několik postřehů:
Neprojížděl jsem všechny schválené scany.
Pokud se ovšem podívám na pár, tak vidím originál pouze výroby razítka, či placky.
Netvrdím, že jsou ceny za ty věci nereálné, ale schválené výdaje mi přijdou hodně ve stylu, kdybych já si nyní podal žádost o proplacení dvou válečků a štětky a lepidla, které jsem vzal ze sklepa a vezl na Maděrokampaň do Zlína. Materiál na výlep 1x600 bartoš by mi to ani nepokryli.
Z pohledu z venčí se pak bohužel nabízí paralela s p.Matějkovou, která žádsoti o proplacení vypisovala na paragony své firmy.
Očekával bych například, že matrice raznice pro placky bude fakturována firmou, která matici dodala apod.
první věc k prodeji a nákupu čehokoliv ano toto lze vzhledem k volné živnosti. Některé paragony jsem ztratil nebo jsem si je v tom spěchu nenechal vystavit proto jsem je později vystavil za čajovnu. A ta finální raznice :-) originální doklad samozřejmě mám ale protože máme tak podělané předpisy které jaksi opomíjejí fakt úspory za cestovné, musel jsem vystavit náhradní doklad
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Holek za příspěvek:
Ivan.Bartos

Adam.Skorepa
Asistent poslance
Profese: živnostník
Dal poděkování: 850 poděkování
Dostal poděkování: 6788 poděkování

Příspěvek od Adam.Skorepa » 08 led 2014, 10:42

Nevím, kdo má jaký problém. Pokud existuje důvodné podezření pro zpochybnění výdajů MO, měl bych být osloven především já.

Paragony mají tendence se ztrácet. Proto mi Petr vystavil účtenky, protože bez dokladu bych mu neproplatil nic. Petr dělal v Praze (nejen během voleb) tolik potřebné cash flow, bez kterého by se posralo daleko víc věcí, než si teď někteří lidé uvědomují. Žádný z těch výdajů se nedá zpochybnit. Jinak jsem asi před měsícem či dvěma měsíci Petrovi řekl, že chci paragony nebo faktury a vlastní účtenku ať mi vystavuje pouze v případě, že původní doklad ztratil nebo vyhodil.Takže ještě jednou - jaký je problém? V poště se mnou už řešil Janek Wagner. Ano, začínám mít pocit, že jde o snahu Petra diskreditovat před volbou do RP. Protože jinak si tuhle posedlost účtenkami z čajovny nedovedu vysvětlit.

Každopádně prosím navrhovatele, aby podání stáhl, je zbytečné. Já si počkám, až někdo bude mít něco konkrétního proti mému hospodaření. Což nebude nikdy, ale zřejmě se někteří lidé zalekli blíže neurčených budoucích situací, a tak nyní vyrábí umělé problémy. Můj názor na umělé problémy je takový, že je neřeším.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvek:
Ondrej.dj-bobr.Ulehla
Author Sensei Tyrant Pervert

Petr.Holek

Příspěvek od Petr.Holek » 08 led 2014, 10:48

Adam Skorepa píše:Nevím, kdo má jaký problém. Pokud existuje důvodné podezření pro zpochybnění výdajů MO, měl bych být osloven především já.

Paragony mají tendence se ztrácet. Proto mi Petr vystavil účtenky, protože bez dokladu bych mu neproplatil nic. Petr dělal v Praze (nejen během voleb) tolik potřebné cash flow, bez kterého by se posralo daleko víc věcí, než si teď někteří lidé uvědomují. Žádný z těch výdajů se nedá zpochybnit. Jinak jsem asi před měsícem či dvěma měsíci Petrovi řekl, že chci paragony nebo faktury a vlastní účtenku ať mi vystavuje pouze v případě, že původní doklad ztratil nebo vyhodil.Takže ještě jednou - jaký je problém? V poště se mnou už řešil Janek Wagner. Ano, začínám mít pocit, že jde o snahu Petra diskreditovat před volbou do RP. Protože jinak si tuhle posedlost účtenkami z čajovny nedovedu vysvětlit.

Každopádně prosím navrhovatele, aby podání stáhl, je zbytečné. Já si počkám, až někdo bude mít něco konkrétního proti mému hospodaření. Což nebude nikdy, ale zřejmě se někteří lidé zalekli blíže neurčených budoucích situací, a tak nyní vyrábí umělé problémy. Můj názor na umělé problémy je takový, že je neřeším.
Je mi líto ale podání stáhnout odmítám žádám KK aby věc v co nejkratší době vyšetřila, protože tyto pochybnosti vrhají špatné světlo na mojí osobu a jsem jen krůček od nařčení že kradu a spronevěřuju peníze strany, z toho důvodu žádám o prošetření této věci.

Adam.Skorepa
Asistent poslance
Profese: živnostník
Dal poděkování: 850 poděkování
Dostal poděkování: 6788 poděkování

Příspěvek od Adam.Skorepa » 08 led 2014, 10:52

Předpokládám, že tohle je jen přemrštěná reakce - zatím jsem nikde nic takového nečetl a nemyslím si, že by KK potřebovala řešit všechny pomluvy mezi Piráty. Pokud někdo skutečně takovou antikampaň rozjíždí, je ubohý. Ale víc bych se v tom nevrtal.

Pokud budu někdy předvolán před KK, klidně s ní projdu každý výdaj, který jsem odsouhlasil. Víc mě tahle kauza nezajímá, pomlouvači nechť pomlouvají, já na ně nemám čas.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvek:
Petros.Michailidis
Author Sensei Tyrant Pervert

Janek.Wagner
Profese: ICT konsultant, novinář
Dal poděkování: 3735 poděkování
Dostal poděkování: 4053 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Janek.Wagner » 08 led 2014, 11:34

Josef.Kadlecek
Člen KS Praha
Profese: živnostník, řemeslník; dobrý elektrikář
Dal poděkování: 1298 poděkování
Dostal poděkování: 1234 poděkování

Příspěvek od Josef.Kadlecek » 11 led 2014, 17:04

Ku.a a to to muselo dojít až sem? To jsme dospělí???
Existuje princip: je hrází pro jakékoli informace, odolává všem argumentům a úspěšně drží lidi ve věčné ignoranci: zavrhnout věc ještě před prozkoumáním
Herbert Spencer, 1820-1903 https://cs.wikipedia.org/wiki/Herbert_Spencer
Za sebe - mám vás všecky rád. Akorát před fanatickými "souložníky teoretiky" mě i u Pirátů naučilo se už mít na pozoru.
Neomylné lidi bez váhání devitalizovat!

Jakub.Michalek
Republikové předsednictvo
Profese: poslanec
Dal poděkování: 4979 poděkování
Dostal poděkování: 17417 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jakub.Michalek » 11 led 2014, 17:34

Kontrolní komise vyšetřuje skutečnosti, na kterých je toto řízení závislé v jiném řízení, a v řízení o účetních dokladech, kde je zpravodajem Petros Michailidis. Proto se tímto podáním bude zabývat až na podkladě výsledků uvedeného řízení.

Poučení: Pokud podatel nesouhlasí se způsobem řešení podání, může podat kontrolní komisi oficiální stížnost na porušení předpisů, na které v podnětu upozornil. Stížnost musí mít náležitosti stanovené rozhodčím řádem (§ 10 RŘ a následující). Podrobnější informace naleznete na stránce kontrolní komise s často kladenými otázkami.
Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a místopředseda strany

Zamčeno

Zpět na „Vyřešená podání [archiv]“