Workshop Day po CF 19.1. 2014

Personální odbor má na starosti zapojování dobrovolníků do činností strany, zejména práci s nováčky a dobrovolníky a koordinaci úkolů.

Moderátor: Personální odbor - celý

anonym72078
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2945
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Dal poděkování: 5496 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Workshop Day po CF 19.1. 2014

Příspěvek od anonym72078 »

Je potreba pripravit Workshop Day po CF 19.1. 2014. Naposledy jsem na tom pracoval ja, tentokrat bude potreba nekdo jiny. Abych byl konkretnejsi, tak to sveruji Jindrovi Bartkovi a pisu mu SZ.

Co je potreba:
  • Obvolat/obeslat recniky - predsednictvo, RV, garanty, PKS, externisty - kdo z nich ma neco zajimaveho a muze na to udelat workshop
  • Pripravit hruby casovy harmonogram.
  • Domluvit s poradatelem CF misto a prostredky pro akci.
(OFFTOPICNebudu na to mit cas a nechci, aby mi to nekdo vycital. Starejte se :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym72078 za příspěvky (celkem 3):
ItoldYouSo7227, Helena.Jarolimkova, Filip.Krska
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Workshop Day po CF 19.1. 2014

Příspěvek od Roman.Kucera »

Já bych teda konečně realizoval ten flickr :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvek:
Vojtech.Pikal
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Helena.Jarolimkova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Workshop Day po CF 19.1. 2014

Příspěvek od Helena.Jarolimkova »

Tomas Klapka píše:Připomínám, že je zvykem v neděli po sobotním CF pořádat Workshopy. Takže jestli máte zájem nějaký pořádat, pak napište do vlákna k tomu určenému:
personalni-odbor-f451/workshop-day-po-c ... 19948.html
Tomáši, vzhledem k tomu, že většina Pirátů nemá přehled o teorii "hejna" od Swarmwise, myslím, že by bylo fajn udělat workshop na toto téma, ale měl by to dělat někdo, kdo to zná celé a ztotožňuje se s tím, aby to mohl dobře vysvětlit...

Další workshop by se hodil na téma "Bezpodmínečný základní příjem" opět ze stejného důvodu. Piráti okolo mě jsou dost proti, protože říkají, že ani ti, kteří ho prosazují, neumí vysvětlit co a jak... Tak nevím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Helena.Jarolimkova za příspěvky (celkem 3):
Tomas.Klapka, anonym72078, Ivan.Sirko
Uživatelský avatar
Tomas.Klapka
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 1985
Registrován: 30 kvě 2010, 18:50
Profese: discordian pope
Dal poděkování: 1715 poděkování
Dostal poděkování: 3357 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Workshop Day po CF 19.1. 2014

Příspěvek od Tomas.Klapka »

Helena Jarolimkova píše:
Tomas Klapka píše:Připomínám, že je zvykem v neděli po sobotním CF pořádat Workshopy. Takže jestli máte zájem nějaký pořádat, pak napište do vlákna k tomu určenému:
personalni-odbor-f451/workshop-day-po-c ... 19948.html
Tomáši, vzhledem k tomu, že většina Pirátů nemá přehled o teorii "hejna" od Swarmwise, myslím, že by bylo fajn udělat workshop na toto téma, ale měl by to dělat někdo, kdo to zná celé a ztotožňuje se s tím, aby to mohl dobře vysvětlit...

Další workshop by se hodil na téma "Bezpodmínečný základní příjem" opět ze stejného důvodu. Piráti okolo mě jsou dost proti, protože říkají, že ani ti, kteří ho prosazují, neumí vysvětlit co a jak... Tak nevím.
Díky za nápady. Souhlasím s tebou, že by to oba workshopy chtělo, jen je potřeba na obojí mít někoho, kdo by si to připravil :) Napadá vás někdo?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Klapka za příspěvek:
Helena.Jarolimkova

You'll be redlacep!

Helena.Jarolimkova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Workshop Day po CF 19.1. 2014

Příspěvek od Helena.Jarolimkova »

Tomas Klapka píše:
Helena Jarolimkova píše:
Tomas Klapka píše:Připomínám, že je zvykem v neděli po sobotním CF pořádat Workshopy. Takže jestli máte zájem nějaký pořádat, pak napište do vlákna k tomu určenému:
personalni-odbor-f451/workshop-day-po-c ... 19948.html
Tomáši, vzhledem k tomu, že většina Pirátů nemá přehled o teorii "hejna" od Swarmwise, myslím, že by bylo fajn udělat workshop na toto téma, ale měl by to dělat někdo, kdo to zná celé a ztotožňuje se s tím, aby to mohl dobře vysvětlit...

Další workshop by se hodil na téma "Bezpodmínečný základní příjem" opět ze stejného důvodu. Piráti okolo mě jsou dost proti, protože říkají, že ani ti, kteří ho prosazují, neumí vysvětlit co a jak... Tak nevím.
Díky za nápady. Souhlasím s tebou, že by to oba workshopy chtělo, jen je potřeba na obojí mít někoho, kdo by si to připravil :) Napadá vás někdo?
Swarmwise - ty, tzn. Tomas Klapka ?
BZP - Lenka Wagnerova ?
Uživatelský avatar
Tomas.Klapka
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 1985
Registrován: 30 kvě 2010, 18:50
Profese: discordian pope
Dal poděkování: 1715 poděkování
Dostal poděkování: 3357 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Workshop Day po CF 19.1. 2014

Příspěvek od Tomas.Klapka »

Helena Jarolimkova píše:Swarmwise - ty, tzn. Tomas Klapka ?
Swarmwise má nejvíc nastudovanej next_ghost, protože to překládá. Jestli by se nikdo nenašel, mohl bych něco zkusit, ale upřímně jsem typ člověka, co je lepší v psaném projevu než v mluveném :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Klapka za příspěvky (celkem 3):
Helena.Jarolimkova, anonym72078, Ivan.Sirko

You'll be redlacep!

Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Workshop Day po CF 19.1. 2014

Příspěvek od Roman.Kucera »

Mozna by bylo dobrý udelat nějakej průzkum zájmu, aby si někdo nepripravil worˇxop pro dva diváky :-) Já jsem si ten svůj flickr vyzkoušel v komorním prostředí po RV, bylo to fajn, ale nevím, jestli kromě těch, co to viděli, bude ještě další zájemce.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 3):
Helena.Jarolimkova, Ivan.Sirko, Roman.Semik
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
anonym72078
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2945
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Dal poděkování: 5496 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: Workshop Day po CF 19.1. 2014

Příspěvek od anonym72078 »

Roman Kucera píše:Mozna by bylo dobrý udelat nějakej průzkum zájmu, aby si někdo nepripravil worˇxop pro dva diváky :-) Já jsem si ten svůj flickr vyzkoušel v komorním prostředí po RV, bylo to fajn, ale nevím, jestli kromě těch, co to viděli, bude ještě další zájemce.
OFFTOPICPokud nekoho zajima muj nazor (jakoze spis ne), tak to je nejmensi problem. Primarni problem je naplnit den vubec necim. I v pripade, ze jsem mel domluvenych nekolik lektoru "na jisto", mi to odrekli z ruznych duvodu a museli jsme improvizovat, to se stalo na RV v Brne. Sice jsme meli 15 ucastniku-divaku, ale nikdo z lektoru (v Piratech) se nedostavil, tak jsme na miste vymysleli co vlastne delat. Druhy Workshop Day v Plzni uz byl o neco uspesnejsi - prijela Amelie, Mikulas rekl neco zajimaveho o socialnich sitich, uskutecnila se zajimava diskusni skupina o socialnim vylouceni atp. Bohuzel videozaznam nevysel.

IMHO kdyby se to delalo pokazde a lidi se navzajem seznamili s tim, co delaji jejich kolegove, nepanovala by tu otravna atmosfera "ty jdes jen po moci a stejne hovno delas". A jisty pozitivni efekt by byla lepsi znalost programu a know-how mezi cleny. Jenze to se neudela "samo".
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym72078 za příspěvky (celkem 2):
Tomas.Klapka, Vojtech.Pikal
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26141
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 36864 poděkování
Dostal poděkování: 30024 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Workshop Day po CF 19.1. 2014

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Mám udělat zase (ne)populární "Systémy strany", případně něco k fóru(moderace, rozčlenění pro zájemce co moderují?)
Né že bych měl čas to připravovat.

RV chce mít vlastní organizační setkání, možná by o podobnou věc stáli i jiní orgánové, tak by stálo za to jim napsat.

Navrhuji přípravný workshop k EP programu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvek:
Martin.Smida

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
Ivan.Sirko
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2751
Registrován: 04 úno 2011, 15:23
Profese: Putující filosof
Bydliště: Praha - 1
Dal poděkování: 10373 poděkování
Dostal poděkování: 2644 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Workshop Day po CF 19.1. 2014

Příspěvek od Ivan.Sirko »

Dík Vojto, zítra máme poradu, na MUMBLE a něco dohodneme, ovšem dobře že hlasiš se, bude to k věci pokuď nikdo jiný nerozhupa. Zajímavé téma jsou, ale lektory jsou problém :o
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Sirko za příspěvek:
Helena.Jarolimkova

Слава Україні! Героям слава! 🇺🇦 ✌️ Podpoř ukrajinskou armádu.

Zamčeno

Zpět na „Personální odbor“