Mumble meeting 21. 11. 2012

Personální odbor má na starosti zapojování dobrovolníků do činností strany, zejména práci s nováčky a dobrovolníky a koordinaci úkolů.

Moderátor: Personální odbor - celý

anonym72078
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2945
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Dal poděkování: 5496 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: Mumble meeting 21. 11. 2012

Příspěvek od anonym72078 »

Vaclav Malek píše:Mě to nějak uniklo :/ nechcete to dávat do kalendáře? nebo aspoň posílat den předem a ten den SZ?
Kalendar, SZ den predem - dobry napad.
Odhlasovani z wiki - taky se mi to uz stalo, staci da Zpet a Reload (v chrome). Mozna by, Vaclave, slo prodlouzit ten timout, co rikas? Treba z 10 minut na mesic :D Docela me stve, ze se furt musim prihlasovat. Je to demotivacni (viz Patrik), a to nemuzeme jako PO pripustit, abychom demotivovali cleny.
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym72078 za příspěvky (celkem 3):
Petr.Bajgar, Vojtech.Pikal, ItoldYouSo7227
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 8118
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mumble meeting 21. 11. 2012

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Petr Kopac píše:
Vaclav Malek píše:Mě to nějak uniklo :/ nechcete to dávat do kalendáře? nebo aspoň posílat den předem a ten den SZ?
Kalendar, SZ den predem - dobry napad.
Odhlasovani z wiki - taky se mi to uz stalo, staci da Zpet a Reload (v chrome). Mozna by, Vaclave, slo prodlouzit ten timout, co rikas? Treba z 10 minut na mesic :D Docela me stve, ze se furt musim prihlasovat. Je to demotivacni (viz Patrik), a to nemuzeme jako PO pripustit, abychom demotivovali cleny.
ano mě to taky štve a krtkovi jsem to psal asi 10x ... ale dokud mu patrně napíše celé CF tak to nezmění...
Zamčeno

Zpět na „Personální odbor“