TASK: zveřejnění, kdo co dělá

Personální odbor má na starosti zapojování dobrovolníků do činností strany, zejména práci s nováčky a dobrovolníky a koordinaci úkolů.

Moderátor: Personální odbor - celý

Zamčeno
anonym72078
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2945
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Dal poděkování: 5496 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

TASK: zveřejnění, kdo co dělá

Příspěvek od anonym72078 »

Zdar PO,

na minulé schůzi jsme se bavili o tom, kdo má co na starost. Vytvořil jsem tedy pomocnou stránku Kompetence:
po/kompetence

Také je tam seznam krajů a kdo zastupuje PO, ale mám pocit, že je to stará verze a že se někde na fóru objevila novější.

Doplňte prosím o to, co víte. Patrik má také přehled, co komu přidělil.
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym72078 za příspěvky (celkem 2):
Adam.Soukal, Michaela.Vodova
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: TASK: zveřejnění, kdo co dělá

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Petr Kopac píše: na minulé schůzi jsme se bavili o tom, kdo má co na starost. Vytvořil jsem tedy pomocnou stránku Kompetence:
po/kompetence

Také je tam seznam krajů a kdo zastupuje PO, ale mám pocit, že je to stará verze a že se někde na fóru objevila novější.

Doplňte prosím o to, co víte. Patrik má také přehled, co komu přidělil.
Je to aktuální, prozatím. Budeme pracovat na spojení se s každým zástupcem PO na kraji, případně budeme apelovat na předsedy krajů, aby delegovali .. beru si to na starost. Souvisí to i s tím, že zástupci a případně předsedové dostanou informace k práci pro PO. :) Veškeré vyjednané a delegované osoby se budou aktualizovat na wiki - kompetence v PO.
EDIT: zamykám.
Naposledy upravil(a) Michaela.Vodova dne 28 led 2013, 17:59, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Doplnění.
Zamčeno

Zpět na „Personální odbor“