Pirátský etický kodex

Personální odbor má na starosti zapojování dobrovolníků do činností strany, zejména práci s nováčky a dobrovolníky a koordinaci úkolů.

Moderátor: Personální odbor - celý

Zamčeno
Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: Pirátský etický kodex

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

Heleno, uzavřel bych to asi takhle: Tak dlouho jste mě přesvědčovali o legitimitě osobních útoků, a nesmyslnosti toto nějak odsuzovat, až jsem vaše názory začal uplatňovat na vás. To je celé vysvětlení. Často mám tendenci, chovat se k jiným jak oni sami kázají, nebo se chovají. Tady se to jen zmaterializovalo.
OFFTOPICVyhrožování je věc jiná. Nejsem blázen, abych vám vyhrožoval, ona totiž karma si s vámi pohraje sama, po nějakém tom vyhrožováníčku od budoucích M. Wagnerů budete rychle měnit názory i na toto.

Klidně to zamkni i když:
Tomas Klapka píše:a CF dalo přednost koncepci bez kodexu.
Je fabulace, protože se CF pouze k této věci nevyjádřilo. V kandidatuře hrálo spousty jiných faktorů, mimo antipatie např. to, že jsem o svou podporu nežádal kraj SZkou, nedával jsem propagační barevné proklamace do svého podpisu na fóru atd. (To vše záměrně samozřejmě.)
Tomas Klapka píše:Připomínám některým členům PO, že ve skupině Personálního odboru nemůže být někdo, kdo nekomunikuje slušně a kdo na někoho ve špatném poukazuje. Jak moc tento princip odmítám na členy, a uživatele fóra, tak člen PO si tohle nesmí dovolit, protože PO má vzdělávat a slušnost do ostatních dostanete jen tím, že budete slušní vy sami.
:D A představ si, že já si tohle myslím o členech Pirátů vztahem k veřejnosti. A nejsem ani tak přísný (ty bys řekl fašistický), že bych si snad dovolil omezovat členy na někoho ve špatném poukazovat. Ty jsi proti. Ale co už.

PS: Ve skupině PO být nemusím, netrvám na tom ;)

PPS: Petře Vileto, tvoje schopnost demagogie je věhlasná. Společná definice přijatelných etických mezí je na hony vzdálená omezování svobody, ale u tebe jsem si už zvykl.
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34580
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31538 poděkování
Dostal poděkování: 25676 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátský etický kodex

Příspěvek od Petr.Vileta »

Jindrich Bartek píše:PPS: Petře Vileto, tvoje schopnost demagogie je věhlasná. Společná definice přijatelných etických mezí je na hony vzdálená omezování svobody, ale u tebe jsem si už zvykl.
Co je na tom demagogického? Norové celonárodně odmítli zpřísňovat zákony i kvůli hromadné vraždě a Piráti si budou zpřísňovat vlastní pravidla jen kvůli možnosti nějakého mnohem méně závažného činu?

Chápu, že kodex není vynutitelný předpis, že jeho podpis je dobrovolný, ale k čemu to pak je, když to nelze vynutit? Nemusím nic podepisovat a přesto nepoužívám sprostá slova, nemusím nic podepisovat a přesto nikoho fyzicky nenapadám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvek:
Helena.Jarolimkova

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: Pirátský etický kodex

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

Kolovrátek style:
Piráti si budou zpřísňovat vlastní pravidla
Přečti si moje odpovědi výš. Nemá to být právní předpis.
Petr Vileta píše:ale k čemu to pak je, když to nelze vynutit?
Psychologický efekt. Viz výš. Ti lidé nebudou nikam zvoleni. (Těmi lidmi z většiny, která by kodex potvrdila.) Je to vzájemná dohoda.

A vůbec, schvalte si ho nebo ne. Mě to už teď nezajímá. Mám lepší věci na práci, než řešit vaše budoucí trolly, kteří když budou vytrvalí, vám seberou polovinu členstva. It's your problem now.
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
Tomas.Klapka
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 1985
Registrován: 30 kvě 2010, 18:50
Profese: discordian pope
Dal poděkování: 1715 poděkování
Dostal poděkování: 3357 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátský etický kodex

Příspěvek od Tomas.Klapka »

Vlákno zamčeno. Kodex se musí řešit na půdě CF. Zažádejte si o přesun a odemčení, máte-li zájem.
Viz oznámení o zamčení zde: personalni-odbor-f451/piratsky-eticky-k ... ml#p267907
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Klapka za příspěvky (celkem 2):
Helena.Jarolimkova, Ivan.Sirko

You'll be redlacep!

Zamčeno

Zpět na „Personální odbor“