Představení - s čím můžete pomoci

Pokud straně můžete a chcete nabídnout jakoukoliv pomoc, nestyďte se napsat.

Moderátor: Odbor - personalni

Pravidla fóra
Pokud můžete nabídnout jakoukoliv podporu či pomoc, pište.

Re: Představení - s čím můžete pomoci

Příspěvekod Marketa_Bacova » 29 lis 2017, 15:24

Dobrý den,

nabízím pomoc s organizováním akcí všeho druhu, mám zkušenosti jak s velkými mezinárodními odbornými kongresy a konferencemi, tak s menšími akcemi a business meetingy. Není mi cizí administrativní práce, mám organizační schopnosti.
Právě dokončuji doktorské studium na FSv ČVUT v oboru Inženýrství životního prostředí, mám tedy zkušenosti také se zpracováním dat, psaním rešerší a odborných textů, GIS analýzami apod.

Již jsem odeslala odpověď na inzerát pravá ruka piráta, nicméně o tuto pozici zas takový zájem nemám. Snažila jsem se však touto cestou odeslat můj životopis směrem k Pirátům. Žiji napůl v Praze a napůl v Karlových Varech. Mohu tedy nabídnout pomoc také v Karlovarském kraji, kde by se to doufám mohlo hodit.

S pozdravem
Markéta Báčová
Marketa_Bacova
Návštěvník – není člen Pirátů

Re: Představení - s čím můžete pomoci

Příspěvekod Daniel.Galuszka » 01 pro 2017, 15:21

Ahoj!

přidám sem taky pár řádků. Už od 9 let se snažím psát a zatím to nevedlo nikam, než k vydání jedné nepopulární knihy (nemám na PíÁrko, žejo), založení satirického webu (Houpaciosel.cz <- nominován na Křišťálovou lupu, aha? AHA?!), vydání tištěné obrody stejné značky, a k vystudování žurnalistiky na UPOLu (v čemž se teď snažím pokračovat na FSV UK). Studoval jsem televizní politickou žurnalistiku, takže mám nějaké znalosti o ne/verbální komunikaci, teorii argumentace, mezinárodní i národní politice, apod. Dokážu rychle číst texty a taky je rychle pochopit a interpretovat (teda, asi). Nebojím se nikoho otravovat, ani kdyby to byl samotný Pánbůh, takže při zařizování věcí mě lze taky využít. Taky sedm let organizuju larpy se svým spolkem, který vedu (RealFiction z.s.). Jinak rád čtu (zejména články o politice v novinách, magazínech i na netu), dívám se na telku (kde vyhledávám hlavně čt24, ale kvůli bizáru občas i Barrandov, Novu a Primu) a chodím na různé semináře. Sám připravuju sbírku seminářů zaměřených na mediální výchovu mládeže, ale i seniorů. Mediální výchova je jeden ze ztyčných pilířů toho, čemu bych se chtěl věnovat i v budoucnosti.
V současné době pracuju v Poslaneckém klubu Pirátů jako HR asistent a taky sekretářka všeho druhu.

S úctou,
Daniel Galuszka
Daniel.Galuszka
Uživatel fóra – není člen Pirátů

Dal poděkování: 0 krát
Dostal poděkování: 0 krát

Předchozí

Podobná témata

Zpět na Nabídky pomoci