Krajská schůze 6. prosince 2017

Moderátoři: KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Uživatelský avatar
Michal.Breskovec
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 833
Registrován: 22 dub 2009, 12:58
Profese: IT
Bydliště: Ostrava - Bělský les / Osek nad Bečvou
Dal poděkování: 597 poděkování
Dostal poděkování: 676 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajská schůze 6. prosince 2017

Příspěvek od Michal.Breskovec »

Nesnáším tyhle proprietární a nekvalitní srágory, ale budiž, pro jednou to přežiju :-D
Michal Breškovec (mojeID vizitka)

Jsi správný Pirát? Pojď na Zulip.
Uživatelský avatar
Radek.Simkanic
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 759
Registrován: 25 dub 2012, 22:21
Profese: Computer vision programátor
Bydliště: Pustějov
Dal poděkování: 1474 poděkování
Dostal poděkování: 544 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajská schůze 6. prosince 2017

Příspěvek od Radek.Simkanic »

Michal.Breskovec píše:Nesnáším tyhle proprietární a nekvalitní srágory, ale budiž, pro jednou to přežiju :-D
Já se příznám dobrovolně, já osobně neměl moc času něco nachystat, jsem musel robit téměř až do doby než začala schůze ;) tak jsme využili aspoň to co bylo :-) ale snad do příště se poučíme ;)
„Kráčíme v minulostí, naší budoucností je tvořit přítomnost.“
Odpovědět

Zpět na „Moravskoslezský kraj“