Tým

Hodnost Administrátoři Hlavní skupina Moderátor
Člen KS Moravskoslezský krajMartin.Kucera MS Ostrava Všechna fóra
Technický odborOndrej.Profant Odbor - technicky Všechna fóra
Člen KS Královehradecký krajStanislav.Stipl MS Hradec Kralove
Hodnost Globální moderátoři Hlavní skupina Moderátor
Krajský zastupitelOndrej.Kallasch Zastupitele - HMP Všechna fóra
Republikové předsednictvoVojtech.Pikal Republikove predsednictvo Všechna fóra
Hodnost Mediální tým KS Praha Hlavní skupina Moderátor
Vedoucí administrativního odboruAlice.Hamalova Administrator - vedouci AO Všechna fóra
Republikový výborBlanka.Charvatova Republikovy vybor - zastupci CF
Republikový výborDaniel.Mazur Republikovy vybor - krajsti zastupci
Člen KS PrahaDavid.Klempir KS Praha -
Člen KS PrahaHelena.Buchtova MS Praha 4
Kontrolní komiseIvan.Hruza Komise - kontrolni
Člen KS PrahaJan.Brandejs MS Praha 9 -
Jan.Hora Resortni tym Bezpecnost
Předseda/předsedkyně místního sdruženíJan.Novak Mistni predsedove
Člen KS PrahaJan.Suchanek MS Praha 11
Člen KS PrahaJana.Komrskova MS Praha 10
Člen KS PrahaJaromir.Beranek KS Praha
Místní předsednictvoJaroslav.Nemec PMS Praha 2
Místní předsednictvoLucie.Seguin PMS Praha Reporyje
Předseda/předsedkyně místního sdruženíMagdalena.Valdmanova Mistni predsedove
Předseda/předsedkyně místního sdruženíMartin.Sterba Mistni predsedove
Člen KS PrahaMichaela.Berankova MS Praha 13 -
Mediální odborMichal.Chalupa Odbor - medialni
Zahraniční odborMichal.Gill Odbor - zahranicni
Koordinátor/ka krajského sdruženíMichal.Hrib Koordinatori
Předseda/předsedkyně místního sdruženíMichal.Macek Mistni predsedove
Příznivec Pirátů – Prahamichal.polak RegP Praha -
Mediální odborMichal.Zachar Odbor - medialni
Příznivec Pirátů – PrahaMilan.Minarik RegP Praha 11 -
Krajské předsednictvoOndrej.Chrast PKS Praha
Člen KS PrahaOndrej.Vojta MS Praha 10
Předseda/předsedkyně místního sdruženíPavel.Tauer Mistni predsedove
Člen KS PrahaRadka.Danickova KS Praha
Člen KS Středočeský krajRoman.Moravek MS Jesenice - Jilove -
Kontrolní komiseRostislav.Reha Komise - kontrolni
Člen KS PrahaVera.Marusiakova MS Praha 4
Člen KS PrahaViktor.Mahrik MS Praha 6
Člen KS PrahaZuzana.Boehmova MS Praha 11
Krajské předsednictvoZuzana.Freitas PKS Praha
Hodnost Pracovni skupina Pracovni pravo a zamestnanost Hlavní skupina Moderátor
Příznivec Pirátů – Prahajanschneider RegP Praha 4
Člen KS PrahaTomas.Liskutin MS Praha 4
Hodnost Pracovní skupina Sociálně právní ochrana dětí Hlavní skupina Moderátor
Místní předsednictvoAgnes.Nemeckova PMS Sobeslav
Člen KS Jihočeský krajJusuf.Traore KS Jihocesky kraj
Republikový výborMagdalena.Opletalova Republikovy vybor - zastupci CF
Republikové předsednictvoOlga.Richterova Republikove predsednictvo
Místní předsednictvoTereza.Hubackova PMS Praha 6
Uživatel fóra – není člen PirátůZuzana.Musilova Registrovaní uživatelé
Hodnost Krajske expertni tymy - vedouci Hlavní skupina Moderátor
Kontrolní komiseAdam.Vyplel Komise - kontrolni
Republikový výborDan.Lestina Republikovy vybor - zastupci CF
Dormouse759 Krajske expertni tymy - vedouci
Člen KS Jihomoravský krajIvo.Vasicek MS Slovacko
Člen KS Jihomoravský krajJan.Mucka KS Jihomoravsky kraj
Místní předsednictvoJana.Logrova PMS Znojemsko
Zahraniční odborLukas.Blazej Odbor - zahranicni
Místní předsednictvoLukas.Dubec PMS Znojemsko
Člen KS Jihomoravský krajMarek.Fiser MS Brno
Člen KS Jihomoravský krajMarek.Lahoda MS Brno
Místní předsednictvoMichal.Svagerka PMS Slovacko
Člen KS PrahaOndrej.Kalis MS Praha 9
Člen KS Jihomoravský krajPatrik.Dolezal MS Brno
Předseda/předsedkyně místního sdruženíPavel.Nevrkla Mistni predsedove
Předseda rozhodčí komisePetr.Springinsfeld Komise - rozhodci
Předseda/předsedkyně krajského sdruženíRobert.Cuma Krajsti predsedove
Člen KS Jihočeský krajRudolf.Zak MS Ceskobudejovicko
Místní předsednictvoVitezslava.Rosecka PMS Znojemsko
Hodnost Odbor LbK - administrativni Hlavní skupina Moderátor
Člen KS Liberecký krajJana.Schlegelova KS Liberecky kraj
Hodnost Odbor LbK - medialni Hlavní skupina Moderátor
Krajské předsednictvoJan.Hruska PKS Liberecky kraj
Hodnost Odbor LbK - finacni Hlavní skupina Moderátor
Krajské předsednictvoVaclav.Zidek PKS Liberecky kraj
Hodnost @medialni-ulk Hlavní skupina Moderátor
Vedoucí mediálního odboruVratislav.Filipek Odbor - medialni
Hodnost Komise Pha - rozhodci Hlavní skupina Moderátor
Krajská rozhodčí komiseFrantisek.Dosedel Komise Pha - rozhodci
Krajská rozhodčí komiseGeorgia.Hejdukova Komise Pha - rozhodci
Krajská rozhodčí komiseJaroslav.Verner Komise Pha - rozhodci
Hodnost Kontrolni tym KS Praha Hlavní skupina Moderátor
Kontrolní komiseLinda.Neubergova Komise - kontrolni
Krajský kontrolní týmLukas.Funk Kontrolni tym KS Praha
SenátorLukas.Wagenknecht Senat - senatori
Krajský kontrolní týmRadek.Oborny Kontrolni tym KS Praha -
Hodnost Zastupitele - krajsti Hlavní skupina Moderátor
Předseda/předsedkyně krajského sdruženíAdam.Valenta Krajsti predsedove
SenátorAdela.Sipova Senat - senatori
Krajský zastupitelAles.Dohnal Zastupitele - krajsti
Krajské předsednictvoAndrea.Linhartova PKS Pardubicky kraj
Republikový výborAndrej.Ramaseuski Republikovy vybor - zastupci CF
Místní předsednictvoAntonin.Schejbal PMS Pribram
Krajské předsednictvoArnost.Stepanek PKS Kralovehradecky kraj
Krajský zastupitelArnost.Zidek Zastupitele - krajsti
Člen KS VysočinaBlanka.Lednicka KS Vysocina
Člen KS Pardubický krajDaniel.Lebduska MS Chrudimsko
Krajský zastupitelDaniel.Netusil Zastupitele - krajsti
Republikový výborDaniela.Weissova Republikovy vybor - zastupci CF
Člen KS Olomoucký krajDavid.Hosek MS Prerov
Krajský zastupitelDenis.Rychtar Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelEva.Havlova Zastupitele - krajsti
Místní předsednictvoEva.Novakova PMS Jihlavsko
Místní předsednictvoFilip.Mezera PMS Pardubicko
Krajský zastupitelFilip.Sequens Zastupitele - Plzensky kraj
Republikový výborHana.Ancincova Republikovy vybor - krajsti zastupci
Předseda/předsedkyně místního sdruženíHana.Hajnova Mistni predsedove
Kontrolní komiseJakub.Dedek Komise - kontrolni
Předseda/předsedkyně místního sdruženíJakub.Zach Mistni predsedove
Krajské předsednictvoJan.Brizdala PKS Vysocina
Republikový výborJan.Hosek Republikovy vybor - krajsti zastupci
Místní předsednictvoJan.Kranda PMS Zatec - Louny
Vedoucí resortního týmuJan.Licka Vedouci resortnich tymu
Člen KS Moravskoslezský krajJan.Nezhyba MS Karvinsko
Krajský zastupitelJan.Tempel Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelJana.Leitnerova Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelJana.Patkova Zastupitele - krajsti
Krajské předsednictvoJana.Skopalikova PKS Stredocesky kraj
Člen KS Liberecký krajJarmila.Valesova MS Jablonec nad Nisou
Krajské předsednictvoJaromir.Horky PKS Olomoucky kraj
Člen KS Jihočeský krajJaroslav.Hansal MS Ceskobudejovicko
Krajské předsednictvoJindrich.Cermak PKS Karlovarsky kraj
Krajský zastupitelJiri.Baudis Zastupitele - Ustecky kraj
Předseda/předsedkyně krajského sdruženíJiri.Demel Krajsti predsedove
Předseda/předsedkyně krajského sdruženíJiri.Duchacek Krajsti predsedove
Krajský zastupitelJiri.Hanousek Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelJiri.Hlavenka Zastupitele - krajsti
Člen KS Zlínský krajJiri.Jaros MS Zlin
Krajský zastupitelJiri.Kaderavek Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelJiri.Knotek Zastupitele - krajsti
Krajské předsednictvoJiri.Pek PKS Plzensky kraj
Krajský zastupitelJiri.Roubicek Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelJiri.Snizek Zastupitele - krajsti
Člen KS VysočinaJiri.Wiche MS Havlickuv Brod
Příznivec Pirátů – Karlovarský krajJosef.Janu RegP Karlovy Vary
Krajský zastupitelJosef.Soumar Zastupitele - Jihocesky kraj
Krajský zastupitelKarel.Karika Zastupitele - Ustecky kraj
Krajské předsednictvoKaterina.Stojanova PKS Ustecky kraj
Člen KS Pardubický krajLenka.Spanihelova MS Pardubicko
Předseda/předsedkyně místního sdruženíLeonard.Varga Mistni predsedove
Místní předsednictvoLibuse.Vevodova PMS Svitavsko
Místní předsednictvoLucie.Cirkva.Chocholova PMS Kladno
Krajský zastupitelLucie.Korytarova Zastupitele - Jihocesky kraj
Člen KS Jihočeský krajLukas.Mares MS Ceskobudejovicko
Krajský zastupitelLukas.Zykan Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelMarketa.Monsportova Zastupitele - krajsti
Místní předsednictvoMartin.Kakona PMS Sobeslav
Krajský zastupitelMartin.Kalina Zastupitele - krajsti
Místní předsednictvoMartin.Morong PMS Olomouc
Člen KS Plzeňský krajMartin.Ptacek MS Plzen
Mediální odborMartin.Smida Odbor - medialni
Krajský zastupitelMartin.Svadlenka Zastupitele - krajsti
Místní předsednictvoMartina.Duskova PMS Ostrava
Člen KS Královehradecký krajMartina.Vagner.Dostalova MS Trutnovsko