Tým

Hodnost Administrátoři Hlavní skupina Moderátor
Kontrolní komiseMartin.Kucera Komise - kontrolni Všechna fóra
Technický odborOndrej.Profant Odbor - technicky Všechna fóra
Člen KS Královehradecký krajStanislav.Stipl MS Hradec Kralove
Hodnost Globální moderátoři Hlavní skupina Moderátor
Krajský zastupitelOndrej.Kallasch Zastupitele - HMP Všechna fóra
Vedoucí resortního týmuVojtech.Pikal Vedouci resortnich tymu Všechna fóra
Hodnost Mediální tým KS Praha Hlavní skupina Moderátor
Vedoucí administrativního odboruAlice.Hamalova Odbor - administrativni Všechna fóra
Republikové předsednictvoBlanka.Charvatova Republikove predsednictvo
Předseda/předsedkyně krajského sdruženíDaniel.Mazur Krajsti predsedove
David.Klempir KS Praha s hostujicimi -
Člen KS PrahaHelena.Buchtova MS Praha 4
Člen KS PrahaIvan.Hruza MS Praha 6 -
Člen KS PrahaJan.Brandejs MS Praha 9 -
Jan.Hora Resortni tym Bezpecnost
Předseda/předsedkyně místního sdruženíJan.Novak Mistni predsedove
Člen KS PrahaJan.Suchanek MS Praha 11
Člen KS PrahaJana.Komrskova MS Praha 10
Jaromir.Beranek KS Praha s hostujicimi
Místní předsednictvoJaroslav.Nemec PMS Praha 2
Místní předsednictvoLucie.Seguin PMS Praha Reporyje
Předseda/předsedkyně místního sdruženíMagdalena.Valdmanova Mistni predsedove
Předseda/předsedkyně místního sdruženíMartin.Sterba Mistni predsedove
Člen KS PrahaMichaela.Berankova MS Praha 13 -
Člen KS PrahaMichal.Chalupa MS Praha 7
Vedoucí zahraničního odboruMichal.Gill Odbor - zahranicni
Příznivec Pirátů – PrahaMichal.Hrib RegP Praha -
Předseda/předsedkyně místního sdruženíMichal.Macek Mistni predsedove
Příznivec Pirátů – Prahamichal.polak RegP Praha -
Mediální odborMichal.Zachar Odbor - medialni
Příznivec Pirátů – PrahaMilan.Minarik RegP Praha 11 -
Vedoucí resortního týmuOndrej.Chrast Vedouci resortnich tymu
Člen KS PrahaOndrej.Vojta MS Praha 10
Člen KS PrahaPavel.Tauer MS Praha 7
Radka.Danickova KS Praha s hostujicimi
Člen KS Středočeský krajRoman.Moravek MS Jesenice - Jilove -
Kontrolní komiseRostislav.Reha Komise - kontrolni
Člen KS PrahaVera.Marusiakova MS Praha 4
Člen KS PrahaViktor.Mahrik MS Praha 6
Člen KS PrahaZuzana.Boehmova MS Praha 11
Krajské předsednictvoZuzana.Freitas PKS Praha
Hodnost Pracovni skupina Pracovni pravo a zamestnanost Hlavní skupina Moderátor
Příznivec Pirátů – Prahajanschneider RegP Praha 4
Člen KS PrahaTomas.Liskutin MS Praha 4
Hodnost Pracovní skupina Sociálně právní ochrana dětí Hlavní skupina Moderátor
Místní předsednictvoAgnes.Nemeckova PMS Sobeslav
Člen KS Jihočeský krajJusuf.Traore KS Jihocesky kraj
Uživatel fóra – není člen PirátůMagdalena.Opletalova Registrovaní uživatelé
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČROlga.Richterova Poslanecka snemovna - poslanci
Místní předsednictvoTereza.Hubackova PMS Praha 6
Uživatel fóra – není člen PirátůZuzana.Musilova Registrovaní uživatelé
Hodnost Krajske expertni tymy - vedouci Hlavní skupina Moderátor
Kontrolní komiseAdam.Vyplel Komise - kontrolni
Republikový výborDan.Lestina Republikovy vybor - zastupci CF
Člen KS Jihomoravský krajIvo.Vasicek MS Slovacko
Člen KS Jihomoravský krajJan.Grmela MS Brno
Člen KS Jihomoravský krajJan.Mucka KS Jihomoravsky kraj
Zahraniční odborLukas.Blazej Odbor - zahranicni
Krajské předsednictvoLukas.Dubec PKS Jihomoravsky kraj
Člen KS Jihomoravský krajMarek.Fiser MS Brno
Místní předsednictvoMichal.Svagerka PMS Slovacko
Člen KS PrahaOndrej.Kalis MS Praha 9
Člen KS Jihomoravský krajPatrik.Dolezal MS Brno
Předseda/předsedkyně místního sdruženíPavel.Nevrkla Mistni predsedove
Rozhodčí komisePetr.Springinsfeld Komise - rozhodci
Člen KS Jihomoravský krajRobert.Cuma MS Brno
Člen KS Jihočeský krajRudolf.Zak MS Ceskobudejovicko
Člen KS Jihomoravský krajZbynek.Janoska MS Slovacko
Hodnost Odbor LbK - administrativni Hlavní skupina Moderátor
Člen KS Liberecký krajJana.Schlegelova KS Liberecky kraj
Hodnost Odbor LbK - medialni Hlavní skupina Moderátor
Krajské předsednictvoJan.Hruska PKS Liberecky kraj
Hodnost Odbor LbK - finacni Hlavní skupina Moderátor
Krajské předsednictvoVaclav.Zidek PKS Liberecky kraj
Hodnost @medialni-ulk Hlavní skupina Moderátor
Vedoucí mediálního odboruVratislav.Filipek Odbor - medialni
Hodnost Komise Pha - rozhodci Hlavní skupina Moderátor
Krajská rozhodčí komiseFrantisek.Dosedel Komise Pha - rozhodci
Krajská rozhodčí komiseGeorgia.Hejdukova Komise Pha - rozhodci
Krajská rozhodčí komiseJaroslav.Verner Komise Pha - rozhodci
Hodnost Kontrolni tym KS Praha Hlavní skupina Moderátor
Předseda/předsedkyně místního sdruženíLinda.Neubergova Mistni predsedove
Krajský kontrolní týmLukas.Funk Kontrolni tym KS Praha
SenátorLukas.Wagenknecht Senat - senatori
Krajský kontrolní týmRadek.Oborny Kontrolni tym KS Praha -
Hodnost Zastupitele - krajsti Hlavní skupina Moderátor
Předseda/předsedkyně krajského sdruženíAdam.Valenta Krajsti predsedove
SenátorAdela.Sipova Senat - senatori
Krajský zastupitelAles.Dohnal Zastupitele - krajsti
Krajské předsednictvoAndrea.Linhartova PKS Pardubicky kraj
Republikový výborAndrej.Ramaseuski Republikovy vybor - zastupci CF
Místní předsednictvoAntonin.Schejbal PMS Pribram
Krajské předsednictvoArnost.Stepanek PKS Kralovehradecky kraj
Krajský zastupitelArnost.Zidek Zastupitele - krajsti
Člen KS VysočinaBlanka.Lednicka KS Vysocina
Člen KS Pardubický krajDaniel.Lebduska MS Chrudimsko
Místní předsednictvoDaniel.Netusil PMS Benesov
Republikový výborDaniela.Weissova Republikovy vybor - zastupci CF
Člen KS Olomoucký krajDavid.Hosek MS Prerov
Krajský zastupitelDenis.Rychtar Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelEva.Havlova Zastupitele - krajsti
Předseda/předsedkyně místního sdruženíEva.Novakova Mistni predsedove
Místní předsednictvoFilip.Mezera PMS Pardubicko
Krajský zastupitelFilip.Sequens Zastupitele - Plzensky kraj
Krajský zastupitelHana.Ancincova Zastupitele - Zlinsky kraj
Republikové předsednictvoHana.Hajnova Republikove predsednictvo
Kontrolní komiseJakub.Dedek Komise - kontrolni
Předseda/předsedkyně místního sdruženíJakub.Zach Mistni predsedove
Krajské předsednictvoJan.Brizdala PKS Vysocina
Krajský zastupitelJan.Hosek Zastupitele - Jihocesky kraj
Místní předsednictvoJan.Kranda PMS Zatec - Louny
Předseda/předsedkyně místního sdruženíJan.Licka Mistni predsedove
Jan.Nezhyba MO - pracovni
Krajské předsednictvoJan.Tempel PKS Liberecky kraj
Krajský zastupitelJana.Leitnerova Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelJana.Patkova Zastupitele - krajsti
Krajské předsednictvoJana.Skopalikova PKS Stredocesky kraj
Člen KS Liberecký krajJarmila.Valesova KS Liberecky kraj
Krajské předsednictvoJaromir.Horky PKS Olomoucky kraj
Člen KS Jihočeský krajJaroslav.Hansal MS Ceskobudejovicko
Krajské předsednictvoJindrich.Cermak PKS Karlovarsky kraj
Krajský zastupitelJiri.Baudis Zastupitele - Ustecky kraj
Krajské předsednictvoJiri.Demel PKS Moravskoslezsky kraj
Předseda/předsedkyně krajského sdruženíJiri.Duchacek Krajsti predsedove
Krajský zastupitelJiri.Hanousek Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelJiri.Hlavenka Zastupitele - krajsti
Člen KS Zlínský krajJiri.Jaros MS Zlin
Krajský zastupitelJiri.Kaderavek Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelJiri.Knotek Zastupitele - krajsti
Krajské předsednictvoJiri.Pek PKS Plzensky kraj
Krajský zastupitelJiri.Roubicek Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelJiri.Snizek Zastupitele - krajsti
Člen KS VysočinaJiri.Wiche MS Havlickuv Brod
Uživatel fóra – není člen PirátůJosef.Janu Registrovaní uživatelé
Krajský zastupitelJosef.Soumar Zastupitele - Jihocesky kraj
Krajský zastupitelKarel.Karika Zastupitele - Ustecky kraj
Krajské předsednictvoKaterina.Stojanova PKS Ustecky kraj
Člen KS Pardubický krajLenka.Spanihelova MS Pardubicko
Předseda/předsedkyně místního sdruženíLeonard.Varga Mistni predsedove
Místní předsednictvoLibuse.Vevodova PMS Svitavsko
Místní předsednictvoLucie.Cirkva.Chocholova PMS Kladno
Krajský zastupitelLucie.Korytarova Zastupitele - Jihocesky kraj
Krajský zastupitelLukas.Zykan Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelMarketa.Monsportova Zastupitele - krajsti
Místní předsednictvoMartin.Elias PMS Olomouc
Místní předsednictvoMartin.Kakona PMS Sobeslav
Krajský zastupitelMartin.Kalina Zastupitele - krajsti
Předseda/předsedkyně místního sdruženíMartin.Mareda Mistni predsedove
Člen KS Plzeňský krajMartin.Ptacek MS Plzen
Mediální odborMartin.Smida Odbor - medialni
Krajský zastupitelMartin.Svadlenka Zastupitele - krajsti
Místní předsednictvoMartina.Duskova PMS Ostrava
Člen KS Královehradecký krajMartina.Vagner.Dostalova MS Trutnovsko
Krajské předsednictvoMilan.Chaloupka PKS Plzensky kraj
Místní předsednictvoMilan.Zeleny PMS Kutna Hora
Vedoucí krajského odboruMiroslav.Barta Vedouci krajskych organu
Rozhodčí komiseOndrej.Rucka Komise - rozhodci
Krajský zastupitelPavel.Bulicek Zastupitele - krajsti