Tým

Hodnost Administrátoři Hlavní skupina Moderátor
Republikový výborAndrej.Ramaseuski Republikovy vybor
Předseda kontrolní komiseMartin.Kucera Komise - kontrolni Všechna fóra
Technický odborOndrej.Profant Odbor - technicky Všechna fóra
Člen KS Královehradecký krajStanislav.Stipl MS Královéhradecko
Vedoucí administrativního odboruVojtech.Pikal Odbor - administrativni Všechna fóra
Hodnost Globální moderátoři Hlavní skupina Moderátor
Člen KS PrahaAlice.Hamalova MS Praha 8 Všechna fóra
Člen KS PrahaOndrej.Kallasch KS Praha Všechna fóra
Předseda/předsedkyně místního sdruženíTomas.Valek Mistni predsedove Všechna fóra
Hodnost Mediální tým KS Praha Hlavní skupina Moderátor
Příznivec Pirátů – PrahaDarekCerny RegP Praha 5 -
Člen KS PrahaJan.Brandejs MS Praha 9 -
Předseda/předsedkyně místního sdruženíLinda.Neubergova Mistni predsedove
Předseda/předsedkyně místního sdruženíMartin.Sterba Mistni predsedove
Mediální odbormichal.polak Mediální tým KS Praha -
Mediální odborMichal.Zachar Odbor - medialni
Vedoucí resortního týmuOndrej.Chrast Vedouci resortnich tymu
Příznivec Pirátů – PrahaPetra.Slezakova RegP Praha -
Uživatel fóra – není člen Pirátůprokop.laichter Registrovaní uživatelé -
Hodnost Pracovni skupina Pracovni pravo a zamestnanost Hlavní skupina Moderátor
Příznivec Pirátů – Prahajanschneider RegP Praha 4
Člen KS PrahaTomas.Liskutin MS Praha 4
Hodnost Pracovní skupina Sociálně právní ochrana dětí Hlavní skupina Moderátor
Místní předsednictvoAgnes.Nemeckova PMS Sobeslav
Místní předsednictvoJusuf.Traore PMS Prachaticko
Uživatel fóra – není člen PirátůMagdalena.Opletalova Registrovaní uživatelé
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČROlga.Richterova Poslanecka snemovna - poslanci
Místní předsednictvoTereza.Hubackova PMS Praha 6
Člen KS PrahaZuzana.Freitas MS Praha 10
Uživatel fóra – není člen PirátůZuzana.Musilova Registrovaní uživatelé
Hodnost Krajske expertni tymy - vedouci Hlavní skupina Moderátor
Kontrolní komiseAdam.Vyplel Komise - kontrolni
Republikový výborDan.Lestina Republikovy vybor
Člen KS Jihomoravský krajIvo.Vasicek MS Slovacko
Člen KS Jihomoravský krajJan.Grmela MS Brno
Zahraniční odborLukas.Blazej Odbor - zahranicni
Krajské předsednictvoLukas.Dubec PKS Jihomoravsky kraj
Člen KS Jihomoravský krajMarek.Fiser MS Brno
Předseda/předsedkyně místního sdruženíMichal.Najvarek Mistni predsedove
Místní předsednictvoMichal.Svagerka PMS Slovacko
Člen KS PrahaOndrej.Kalis MS Praha 9
Člen KS Jihomoravský krajPatrik.Dolezal MS Brno
Patrik_Sebesta Resortni tym Bezpecnost
Předseda/předsedkyně místního sdruženíPavel.Nevrkla Mistni predsedove
Člen KS Jihomoravský krajPetr.Kubes MS Brno
Rozhodčí komisePetr.Springinsfeld Komise - rozhodci
Člen KS Jihomoravský krajRobert.Cuma MS Brno
Člen KS Jihočeský krajRudolf.Zak MS Ceskobudejovicko
Člen KS PrahaVit.Simral MS Praha 10
Člen KS Jihomoravský krajZbynek.Janoska MS Slovacko
Hodnost Odbor LbK - administrativni Hlavní skupina Moderátor
Jana.Schlegelova Pozastavene clenstvi
Člen KS Liberecký krajPetr.Vyhnal KS Liberecky kraj
Hodnost Odbor LbK - medialni Hlavní skupina Moderátor
Místní předsednictvoJan.Hruska PMS Liberec
Hodnost Odbor LbK - finacni Hlavní skupina Moderátor
Místní předsednictvoVaclav.Zidek PMS Ceskolipsko
Hodnost Komise Pha - rozhodci Hlavní skupina Moderátor
Krajská rozhodčí komiseFrantisek.Dosedel Komise Pha - rozhodci
Krajská rozhodčí komiseGeorgia.Hejdukova Komise Pha - rozhodci
Místní předsednictvoJaroslav.Verner PMS Praha 14
Hodnost Kontrolni tym KS Praha Hlavní skupina Moderátor
Krajský kontrolní týmLukas.Funk Kontrolni tym KS Praha
SenátorLukas.Wagenknecht Senat - senatori
Krajský kontrolní týmRadek.Oborny Kontrolni tym KS Praha -
Hodnost Zastupitele - krajsti Hlavní skupina Moderátor
Krajský zastupitelAdam.Valenta Zastupitele - Kralovehradecky kraj
Krajský zastupitelAdam.Zabransky Zastupitele - HMP
Vedoucí krajského odboruAles.Dohnal Zastupitele - Kralovehradecky kraj
Krajské předsednictvoAndrea.Linhartova PKS Pardubicky kraj
Místní předsednictvoAntonin.Schejbal PMS Pribram
Krajský zastupitelArnost.Stepanek Zastupitele - Kralovehradecky kraj
Krajský zastupitelArnost.Zidek Zastupitele - krajsti
Vedoucí resortního týmuBara.Soukupova Vedouci resortnich tymu
Člen KS VysočinaBlanka.Lednicka KS Vysocina
Místní předsednictvoDaniel.Lebduska PMS Chrudimsko
Republikový výborDaniel.Mazur Republikovy vybor
Místní předsednictvoDaniel.Netusil PMS Benesov
Republikový výborDaniela.Weissova Republikovy vybor
Místní předsednictvoDavid.Bodecek PMS Praha 1
Místní předsednictvoDavid.Hosek PMS Prerov
Krajský zastupitelDenis.Rychtar Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelEva.Havlova Zastupitele - krajsti
Člen KS VysočinaEva.Novakova MS Jihlavsko
Příznivec Pirátů – PrahaEva.Tylova RegP Praha 12
Člen KS Pardubický krajFilip.Mezera MS Pardubicko
Krajský zastupitelFilip.Sequens Zastupitele - Plzensky kraj
Člen KS PrahaGabriela.Lnenickova MS Praha 6
Krajský zastupitelHana.Ancincova Zastupitele - Zlinsky kraj
Republikové předsednictvoHana.Hajnova Republikove predsednictvo
Kontrolní komiseJakub.Dedek Komise - kontrolni
Člen KS Zlínský krajJakub.Zach MS Kromeriz
Krajské předsednictvoJan.Brizdala PKS Vysocina
Místní předsednictvoJan.Hosek PMS Ceskobudejovicko
Místní předsednictvoJan.Kranda PMS Zatec - Louny
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský krajJan.Kunze RegP Opavske Slezsko
Předseda/předsedkyně místního sdruženíJan.Licka Mistni predsedove
Republikový výborJan.Novak Republikovy vybor
Krajské předsednictvoJan.Tempel PKS Liberecky kraj
Člen KS PrahaJana.Komrskova MS Praha 10
Krajský zastupitelJana.Leitnerova Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelJana.Patkova Zastupitele - Kralovehradecky kraj
Krajské předsednictvoJana.Skopalikova PKS Stredocesky kraj
Člen KS Liberecký krajJarmila.Valesova KS Liberecky kraj
Člen KS PrahaJaromir.Beranek MS Praha 3
Mediální odborJaromir.Horky Odbor - medialni
Krajské předsednictvoJindrich.Cermak PKS Karlovarsky kraj
Krajský zastupitelJiri.Baudis Zastupitele - Ustecky kraj
Místní předsednictvoJiri.Bruzek PMS Praha 12
Předseda/předsedkyně místního sdruženíJiri.Demel Mistni predsedove
Předseda/předsedkyně krajského sdruženíJiri.Duchacek Krajsti predsedove
Krajský zastupitelJiri.Hanousek Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelJiri.Hlavenka Zastupitele - krajsti
Člen KS Zlínský krajJiri.Jaros MS Zlin
Krajský zastupitelJiri.Kaderavek Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelJiri.Knotek Zastupitele - krajsti
Člen KS Plzeňský krajJiri.Pek KS Plzensky kraj
Krajské předsednictvoJiri.Roubicek PKS Jihocesky kraj
Krajský zastupitelJiri.Snizek Zastupitele - krajsti
Člen KS VysočinaJiri.Wiche MS Havlickuv Brod
Místní předsednictvoJosef.Soumar PMS Pisecko
Krajské předsednictvoKaterina.Stojanova PKS Ustecky kraj
Krajské předsednictvoLenka.Martinkova.Spanihelova PKS Pardubicky kraj
Člen KS Moravskoslezský krajLeonard.Varga MS Frydecko-Mistecko
Místní předsednictvoLibuse.Vevodova PMS Svitavsko
Předseda/předsedkyně krajského sdruženíLucie.Cirkva.Chocholova Krajsti predsedove
Krajský zastupitelLucie.Korytarova Zastupitele - Jihocesky kraj
Krajské předsednictvoLukas.Rysavy PKS Ustecky kraj
Krajský zastupitelLukas.Zykan Zastupitele - krajsti
Člen KS PrahaMagdalena.Valdmanova MS Praha 2
Krajský zastupitelMarketa.Monsportova Zastupitele - krajsti
Člen KS Olomoucký krajMartin.Elias MS Olomouc
Místní předsednictvoMartin.Kakona PMS Sobeslav
Krajský zastupitelMartin.Kalina Zastupitele - krajsti
Předseda/předsedkyně místního sdruženíMartin.Mareda Mistni predsedove
Člen KS Plzeňský krajMartin.Ptacek MS Plzen
Krajský zastupitelMartin.Smida Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelMartin.Svadlenka Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelMartina.Duskova Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelMartina.Vagner.Dostalova Zastupitele - Kralovehradecky kraj
Krajské předsednictvoMilan.Chaloupka PKS Plzensky kraj
Uživatel fóra – není člen PirátůMilan.Krch Registrovaní uživatelé
Místní předsednictvoMilan.Zeleny PMS Kutna Hora
Vedoucí krajského odboruMiroslav.Barta Vedouci krajskych organu
Rozhodčí komiseOndrej.Rucka Komise - rozhodci
Krajský zastupitelPavel.Bulicek Zastupitele - Kralovehradecky kraj
Člen KS Plzeňský krajPavel.Hais MS Susice
Předseda/předsedkyně krajského sdruženíPavel.Knezik Krajsti predsedove
Republikový výborPavel.Korizek Republikovy vybor
Člen KS Olomoucký krajPetr.Lysek MS Prostejov
Krajský zastupitelPetr.Polacek